• Smilšu iela 1,
 • Rīga, LV-1919,
 • tālr. 22306116,
 • fakss 67357841,
 • e-pasts cfla@cfla.gov.lv,
 • www.cfla.gov.lv
06.04.2020.
Liela atsaucība ES fondu programmā sociālo pakalpojumu sniegšanai
Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumam, lai sniegtu atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, un viņu ģimenēm, otrajā projektu atlasē pieteikušās 32 biedrības vai nodibinājumi.
03.04.2020.
Kā rīkoties, ja ES fondu projektā ir dīkstāve?
Finansējuma saņēmējam pēc iespējas jānodrošina projekta darbību īstenošana, kur iespējams, - arī attālināti. Ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams un darbinieks nevar pildīt savus pienākumus valstī noteiktās ārkārtas situācijas un ar to saistīto ierobežojumu dēļ, ES fondu projektā var tikt konstatēta dīkstāve.
31.03.2020.
Lemj par ES fondu projektu izdevumu līdzfinansēšanu Covid-19 ietekmē
Ministru kabineta 31. marta sēdē izskatīts Finanšu ministrijas iesniegtais informatīvais ziņojums par ES fondu ikmēneša progresu un projektu izdevumu attiecināmību nepārvaramas varas gadījumā Covid-19 ietekmē. 
31.03.2020.
Pagarināta pieteikšanās ES fondu atbalstam energoefektivitātes palielināšanai apstrādes rūpniecībā
ES fondu programmā energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos projektus varēs iesniegt līdz š.g. 1. jūnijam. Šajā atlases kārtā pieejamais Kohēzijas fonda finansējums ir gandrīz 11,7 miljoni eiro.
30.03.2020.
ES fondu investīcijām 2019. gadā bijusi pozitīva ietekme uz tautsaimniecību
ES fondu investīcijas 2019. gadā pozitīvi ietekmējušas Latvijas tautsaimniecības attīstību – ES fondi palielināja IKP pieauguma tempu par 1,2 procentpunktiem. Pozitīva ieguldījumu ietekme vērojama arī nodarbinātības dinamikā.
27.03.2020.
Lems par ES fondu projektu izdevumu līdzfinansēšanu COVID-19 ietekmē
Ministru kabineta 31. marta sēdē tiks izskatīts Finanšu ministrijas iesniegtais informatīvais ziņojums par ES fondu ikmēneša progresu un projektu izdevumu attiecināmību nepārvaramas varas gadījumā COVID-19 ietekmē.
24.03.2020.
Kā rīkoties, ja ārkārtējās situācijas dēļ rodas pārtraukums būvniecībā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir sagatavojusi skaidrojumu par rīcību ārkārtējās situācijas apstākļos, ja būvniecībā rodas pārtraukums Eiropas Savienības fondu līdzfinansētos projektos.
23.03.2020.
Svarīgi ES fondu projektu īstenotājiem: lēmumi šai laikā ir rūpīgi jādokumentē
Ja Covid-19 vīrusa radīto ierobežojumu dēļ nepieciešams grozīt iepirkuma līgumu, pieņemtais lēmums par līguma grozījumiem rūpīgi jādokumentē.
19.03.2020.
Valdība apstiprina vienotu likumu visiem pasākumiem COVID-19 izplatības ierobežošanai
Ceturtdien, 19. martā, Ministru kabinets (MK) apstiprinājis Finanšu ministrijas sagatavotu speciālu terminētu likumprojektu par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem saistībā ar COVID-19 izplatību. Tā mērķis ir noteikt pasākumus valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai un pārvarēšanai, īpašos atbalsta mehānismus, kā arī krīzes izdevumus, kas tieši saistīti ar COVID-19 izplatības ierobežošanas finansēšanu.
18.03.2020.
IUB: Par iepirkuma līguma grozījumiem, ja līgumu nav iespējams izpildīt ārkārtējās situācijas dēļ
Ārkārtējās situācijas dēļ ir noteikti pasākumi, kas var kavēt iepirkuma līgumu izpildi noteiktajā termiņā, piemēram, darbaspēka vai materiālu / izejvielu nepieejamības, kā arī citu ar minētajiem apstākļiem saistītu iemeslu dēļ. Iepirkumu uzraudzības birojs sagatavojis skaidrojumu.
17.03.2020.
TIEŠRAIDE e-semināram par ES fondu atbalstu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
Trešdien, 18. martā, aicinām interesentus vērot tiešraidē semināru par Eiropas Savienības fondu finansējuma saņemšanas iespējām mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
16.03.2020.
KLIENTU IEVĒRĪBAI! CFLA informē par darba organizāciju ārkārtas situācijas ietvaros
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) no šī gada 13. marta līdz 14.aprīlim normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veiks attālināti.
13.03.2020.
Notiks e-seminārs par ES fondu atbalstu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
Trešdien, 18. martā, aicinām interesentus vērot tiešraidē semināru par Eiropas Savienības fondu finansējuma saņemšanas iespējām mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
13.03.2020.
CFLA Klientu apkalpošanas centrs līdz 14. aprīlim slēgts
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra no šī gada 13. marta līdz 14.aprīlim slēdz Klientu apkalpošanas centru klātienes apmeklējumiem.
10.03.2020.
Sociālā uzņēmējdarbība praksē - RB Cafe
Ar ES fondu atbalstu sociālais uzņēmums RB Cafe sniedz iespēju kafejnīcā strādāt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, īstenojot projektu Labklājības ministrijas izstrādātajā programmā, kas veicina nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem cilvēkiem. 
10.03.2020.
Ar ES fondu līdzfinansējumu atjaunos trīs kultūras mantojuma objektus Rīgā
Ministru kabineta sēdē otrdien, 10. martā, apstiprināti MK noteikumi, kas paredz uzsākt ierobežotu projektu iesniegumu atlasi ERAF finansējuma ieguldīšanai Dailes teātra skvēra, Latviešu strēlnieku laukuma skvēra un Lielās ģildes nama atjaunošanā.
05.03.2020.
CFLA paraksta Sadarbības memorandu energoefektivitātes veicināšanai
Ar mērķi sekmēt efektīvas un atklātas sadarbības veidošanu 4. martā CFLA parakstīja Ekonomikas ministrijas, valsts pārvaldes iestāžu, nevalstisko organizāciju un valsts kapitālsabiedrību Sadarbības memorandu.
05.03.2020.
Ar biržas zvanu atklāta ES fondu atbalsta programma uzņēmējiem kapitāla piesaistei biržā
Ceturtdien, 5. martā, ar biržas Nasdaq Riga zvana ceremoniju svinīgi atklāta Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma programma Latvijas uzņēmumiem kapitāla piesaistei biržā. Šim mērķim no Eiropas Reģionālās attīstības fonda paredzēts viens miljons eiro.
04.03.2020.
Sāk īstenot ES fondu programmu uzņēmējiem finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
No rītdienas, 5. marta, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāk pieņemt iesniegumus Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma piešķiršanai mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
26.02.2020.
Pagarina termiņu projektu iesniegšanai par ES fondu atbalstu sociālo pakalpojumu sniegšanai
Par mēnesi – līdz š.g. 2. aprīlim – pagarināts termiņš projektu iesniegšanai programmā, kur ES fondu atbalsts paredzēts sociālo pakalpojumu sniegšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte. No ESF projektu īstenošanā ir plānots ieguldīt vairāk nekā 4,2 miljonus eiro.
26.02.2020.
ES daudzgadu budžets: Sasniegt vairāk, investējot gudrāk
Turpinoties dalībvalstu sarunām par ES daudzgadu budžetu, šobrīd aktuālākais jautājums ir, cik lielu finansējumu Latvija saņems pēc 2020. gada un ar kādiem nosacījumiem. Taču jau šobrīd ir skaidrs, ka attiecībā uz ES investīcijām visos līmeņos būs nepieciešama nopietna paradigmas maiņa.
26.02.2020.
Topošais interjera muzejs Liepājā atzīmē spāru svētkus
Ar ES fondu līdzfinansējumu Liepājā atdzimt viens no senākajiem koka namiem pilsētā, kur reiz esot nakšņojis Pēteris I – tolaik atraitnes Hoijeres viesnīca. Nākamgad te apmeklētājiem durvis vērs interjera muzejs, tā laika tradīcijās ieturēta eksperimentālā virtuve un Hoijeres kundzes viesu istabas.
21.02.2020.
Noslēgumam tuvojas darbi bijušās sanatorijas "Ogre" atjaunošanā
Atjaunoti grafiķa un gleznotāja Anša Cīruļa sienu gleznojumi, jumta konstrukcijas un pamati ēkai Ogrē, kas pirms gandrīz simts gadiem izveidota kā atpūtas nams slimiem trūcīgo ģimeņu bērniem - tā ir daļa no darbiem ES fondu līdzfinansētā projekta "Kultūras mantojuma saglabāšana un attīstība Daugavas ceļā" ietvaros.
13.02.2020.
AS "Olainfarm" ievieš eksperimentālās tehnoloģijas jaunu produktu ražošanai
AS "Olainfarm" ir īstenojusi ES fondu līdzfinansētu projektu "Eksperimentālās tehnoloģijas ieviešana jaunu produktu ražošanai AS "Olainfarm", uzstādot 253 eksperimentālās ražošanas līnijas komponentes par kopējo summu 6,4 milj. eiro, tai skaitā ieguldot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu 2,2 milj. eiro apmērā.
12.02.2020.
Ēnu dienā iepazīst daudzveidīgo ES fondu atbalstu
Šodien, 12. februārī, iepazīt vietu, kur tiek “sadalīta un pieskatīta” Eiropas Savienības (ES) fondu nauda, Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) bija ieradušās 18 ēnas. “Bija ļoti forši!”, vērtē Aleta; arī ēnas bija lieliskas, jāatzīst.
10.02.2020.
Atjauno Zemgales kultūrvēsturisko mantojumu
Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Dobeles un Bauskas novadu pašvaldībām, Jelgavas Svēto Simeana un Annas pareizticīgo draudzi un Jelgavas Romas katoļu draudzi īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētu projektu, atjaunojot valsts nozīmes kultūras pieminekļus un veidojot tajos jaunus tūrisma pakalpojumus. 
06.02.2020.
ES fondu investīcijām nozīmīgs sniegums Latvijas tautsaimniecībā 2019. gadā
Pagājušajā gadā Latvijas tautsaimniecībā ieplūda ievērojams investīciju atbalsts, liecina Finanšu ministrijas ikmēneša ziņojums Ministru kabinetam ar Kohēzijas politikas ES fondu investīciju progresu līdz 2020. gada janvārim.
04.02.2020.
Sākas pretendentu pieteikšana Iepirkumu Gada balvai
Vēlies izteikt atzinību par veiksmīgu sadarbību iepirkumu speciālistam, pasūtītājam, piegādātājam? Līdz 17. februārim tiek gaidīti pieteikumi desmit ar iepirkumu jomu saistītās kategorijās, lai labākos godinātu Iepirkumu Gada balvā 2019.
28.01.2020.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpiecībā
Trešdien, 29. janvārī, no plkst. 10.00 tiešraidē seminārs par ES fondu atbalstu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpiecībā. 
24.01.2020.
ES fondu atbalsts sociālo pakalpojumu sniegšanā - pieredzes stāsts
Ar ES fondu finansiālu atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem tiek dota iespēja pilnveidot sociālās prasmes un attīstīt funkcionālās spējas, lai veicinātu iekļaušanos sabiedrībā, izglītotu, kā arī ieviestu atbalsta pasākumus viņu vecākiem.
22.01.2020.
Latvijas MVU būs pieejams atbalsts finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
Ministru kabinets ir apstiprinājis jaunu ES fondu atbalsta programmu "Atbalsts mazo, vidējo komersantu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos", kas būs pirmā šāda veida programma Baltijā. Plānots, ka atklātas projektu atlases Centrālā finanšu un līgumu aģentūra rīkos reizi ceturksnī un pirmā varētu notikt jau šā gada martā.
21.01.2020.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai
Otrdien, 21. janvārī, no plkst. 11.00 tiešraidē seminārs par Eiropas Savienības fondu finansējumu biedrībām un nodibinājumiem, lai organizētu atbalsta pasākumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm.
20.01.2020.
Jaunas iespējas izzināt dabu un iesaistīties vides jautājumu risināšanā
Vides informācijas un izglītības centros Latvijas Dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī, kā arī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā ar ES fondu atbalstu tiek atjaunotas ekspozīcijas, izveidoti interaktīvi stendi un īstenotas dažādas citas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības izpratni par Latvijas dabas vērtībām un to nozīmi. 
14.01.2020.
Notiks seminārs par ES fondu finansējumu pakalpojumu sniegšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem
Bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, kā arī viņu ģimenēm būs pieejami sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi sociālo prasmju un funkcionālo spēju uzlabošanai. Par Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņemšanas iespējām 21. janvārī notiks seminārs.
13.01.2020.
Nodarbināto apmācībās no ES fondiem plāno investēt 6,4 miljonus eiro
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra projektu iesniegumu atlasē par apmācību organizēšanu nodarbinātajiem saņēmusi sešus projektu iesniegumus, kuros kopumā paredzētas Eiropas Reģionālās attīstības fonda investīcijas vairāk nekā 6,4 miljonu eiro apmērā.
08.01.2020.
Uzņēmējiem pieejams ES fondu atbalsts ražošanas ēku energoefektivitātes palielināšanai
CFLA ir izsludinājusi trešo atlases kārtu Ekonomikas ministrijas sagatavotajā ES fondu programmā par Kohēzijas fonda atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos. Šajā atlases kārtā pieejamais KF finansējums projektu īstenošanai ir gandrīz 11,7 miljoni eiro.
KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS
Meistaru iela 10, Rīga
Tālrunis: (+371) 66939777
E-pasts: info@cfla.gov.lv
KORESPONDENCES
ADRESE
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra,
Smilšu iela 1,
Rīga (Vecrīga),
LV-1919

E-pasts oficiālai sarakstei cfla@cfla.gov.lv
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 2020-04-02

  • Pēdējā diena projektu iesniegšanai atbalsta pasākumu organizēšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
Piekrītu