• Smilšu iela 1,
 • Rīga, LV-1919,
 • tālr. 22306116,
 • fakss 67357841,
 • e-pasts cfla@cfla.gov.lv,
 • www.cfla.gov.lv
30.12.2020.
Atjaunots gājēju tilts pār Irbes upi
Ventspils novada Tārgales pagastā ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu atjaunots tilts pār Irbes upi, lai gājējiem un velosipēdistiem būtu ērtāka un drošāka pārvietošanās pa kādreizējā mazbānīša stigu ciemu joslā starp jūru un asfaltēto šoseju, sasaistot tūristu iecienīto Miķeļtorni ar plašākiem aktīvā tūrisma maršrutiem.
30.12.2020.
Veicamās izmaiņas būvdarbu līgumos, ņemot vērā samazināto VSAOI likmi no 2021. gada
Ņemot vērā grozījumus likumā "Par valsts sociālo apdrošināšanu", iepriekš noslēgtajos līgumos 2021.gada sākumā būtu veicami grozījumi, samazinot līgumcenu samazinātā nodokļa apmērā - ar 2021.gada 1.janvāri samazināta Valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu likme no 35.09% uz 34.09%.
30.12.2020.
Noderīgi: par būvdarbu izpilddokumentācijas kvalitāti
Kvalitatīvi un pareizi noformēti būvdarbu izpilddokumenti ir pirmais nosacījums tam, lai pārbaudes laikā sekmīgi un pēc iespējas īsākā laikā varētu pārbaudīt veiktos darbus pārbaudei nepieciešamajā apjomā - CFLA vērš uzmanību uz biežāk konstatētajiem trūkumiem būvdarbu izpilddokumentācijas noformēšanā.
28.12.2020.
Noderīgi iepirkumu organizēšanai: pašpārbaudes palīgmateriāli un e-mācību kurss
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir sagatavojusi divus palīgmateriālus, kas noderēs iepirkuma organizēšanā - tajos soli pa solim var pārliecināties, vai ievērotas prasības iepirkuma dokumentācijas izstrādē un norisē.
28.12.2020.
Nacionālajā botāniskajā dārzā sākta jaunā informācijas centra būvniecība
Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī sākušies vērienīgi būvniecības darbi, kur ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu top jauns Vides izglītības un informācijas centrs – augu valstība “Botania”. Centrs atradīsies bijušās administrācijas ēkas un vecā siltumnīcu kompleksa vietā.
18.12.2020.
Ar ES fondu finansējumu izveidos transporta nozares informācijas nacionālo piekļuves punktu
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pieteikties Eiropas Savienības fondu finansējumam transporta nozares informācijas nacionālā piekļuves punkta izveidei. Šim mērķim no Kohēzijas fonda paredzēti 5 miljoni eiro.
17.12.2020.
FM: Eiropas Savienības nauda straujākai Latvijas izaugsmei
COVID-19 pandēmijas laikā esam spiesti sastapties ar jauniem izaicinājumiem, nedrošību un mainīgu vidi. Reaģējot uz COVID-19 radīto krīzi, ES dalībvalstis ir vienojušās par apjomīgu finanšu stimulu programmu, vienlaikus paredzot lielāku elastību dalībvalstu budžetiem.
11.12.2020.
Krustpils pils top par nozīmīgu tūrisma magnētu
Krustpils pils, viena no senākajām pilīm Latvijā, ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu top par vienu no spēcīgākajiem tūrisma magnētiem Latvijā, atjaunojot kultūrvēsturiski nozīmīgo celtni un izveidojot vizuāli un informatīvi saistošu piedāvājumu viesiem.
11.12.2020.
Jauna atlases kārta ES fondu programmā uzņēmējiem finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
No pirmdienas, 14. decembra, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāks pieņemt iesniegumus Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma piešķiršanai mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
11.12.2020.
FM: Eiropas Savienības nauda straujākai Latvijas izaugsmei
COVID-19 pandēmijas laikā esam spiesti sastapties ar jauniem izaicinājumiem, nedrošību un mainīgu vidi. Reaģējot uz COVID-19 radīto krīzi, Eiropas Savienības (ES) dalībvalstis ir vienojušās par apjomīgu finanšu stimulu programmu, vienlaikus paredzot lielāku elastību dalībvalstu budžetiem. Šie apstākļi paver mūsu priekšā jaunas iespējas, kuras saredzot un izmantojot, varam iegūt daudz, norāda Finanšu ministrija (FM).
10.12.2020.
Projektu iesniegšana energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā – līdz 30. decembrim
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra līdz š.g. 30. decembrim ir pagarinājusi projektu iesniegšanas termiņu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā. Eiropas Savienības (ES) fondu programmas trešajā atlases kārtā no Kohēzijas fonda investīcijām pieejami gandrīz 11,7 miljoni eiro. 
10.12.2020.
Notiks tematiskas diskusijas par Atveseļošanas un noturības mehānismu
Trīs dienas –  10., 11. un 14. decembrī, attālināti notiks Finanšu ministrijas rīkotas tematiskās diskusijas, lai ar sociālajiem un sadarbības partneriem pārrunātu Atveseļošanas un noturības mehānisma (ANM) ietvaros plānotās reformas klimata, veselības, digitalizācijas, ekonomikas un produktivitātes, nevienlīdzības mazināšanas un likuma varas jomās.
08.12.2020.
ES fondu ieguldījumi vēsturisko Kokneses pilsdrupu saglabāšanai
Ar ES fondu finansējumu vairāk kā 800 gadu senās Kokneses pilsdrupas nostiprinātas, saglabājot tās arī nākamajām paaudzēm, un papildināts piedāvājums tūristiem - jaunizveidotā moku kambara ekspozīcija viesiem ļauj uzzināt vairāk par viduslaiku tumšākajām iezīmēm.
03.12.2020.
Jēkabpilī izbūvē kravas transportam piemērotu ielu infrastruktūru
Jēkabpilī pilsētas ielu infrastruktūrā no ES fondu līdzekļiem iegulda vairāk nekā 5,6 miljonus eiro, izveidojot kravas transportam piemērotu infrastruktūru. Ar Dolomīta ielas pārbūvi, tieši savienojot autoceļus P76 un P75, kravas auto vairs nav jāizmanto maršruts caur pilsētas centrālo daļu.
01.12.2020.
Notiks vebinārs par projektu iesniegumu sagatavošanu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju ceturtdien, 3. decembrī, plkst. 14.00 organizē vebināru par aktualitātēm projektu iesniegumu sagatavošanā energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā. Eiropas Savienības (ES) fondu programmas trešajā atlases kārtā no Kohēzijas fonda investīcijām pieejami gandrīz 11,7 miljoni eiro.
26.11.2020.
Sāks Rīgas Stradiņa universitātes jaunā farmācijas studiju un zinātnes kompleksa būvniecību
Rīgas Stradiņa universitāte ir parakstījusi līgumu ar akciju sabiedrību UPB par jaunā farmācijas studiju un zinātnes kompleksa būvniecību Rīgā, Konsula ielā 21. Daudzstāvu ēkā, kas top ar ES fondu līdzfinansējumu un kuras kopējā platība būs 7151 m2, atradīsies modernas studiju telpas un pasaules līmeņa zinātnes centrs, tostarp Gatavo zāļu formu pētnieciskā laboratorija.
25.11.2020.
Paplašināta apmācību programma uzņēmējdarbības modernizācijai
Ar mērķi palīdzēt uzņēmējiem piemēroties tirgus apstākļiem pēc Covid-19 krīzes un sekmētu izaugsmi ilgtermiņā, Ministru kabinets šā gada 24. novembra sēdē apstiprināja apmācību paplašināšanu ES fondu atbalsta programmā “Atbalsts nodarbināto apmācībām” pirmās un otrās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošana.
25.11.2020.
EM: Paplašina apmācību programmu uzņēmējdarbības modernizācijai
Ar mērķi palīdzēt uzņēmējiem piemēroties tirgus apstākļiem pēc Covid-19 krīzes un sekmētu izaugsmi ilgtermiņā, Ministru kabinets šā gada 24. novembra sēdē apstiprināja apmācību paplašināšanu ES fondu atbalsta programmā “Atbalsts nodarbināto apmācībām”.
19.11.2020.
Ieguldīs ES fondu līdzekļus Latvijas gaisa telpas drošības uzlabošanā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir uzaicinājusi Civilās aviācijas aģentūru pieteikties Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumam, kas paredzēts aviācijas drošības pasākumu īstenošanai. No Kohēzijas fonda šim mērķim pieejami 1,5 miljoni eiro.
12.11.2020.
Pagarināts projektu iesniegšanas termiņš energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra līdz š.g. 15. decembrim ir pagarinājusi projektu iesniegšanas termiņu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā. Eiropas Savienības (ES) fondu programmas trešajā atlases kārtā no Kohēzijas fonda investīcijām pieejami gandrīz 11,7 miljoni eiro.
06.11.2020.
Ar ES fondu atbalstu atjaunots Cesvaines pils jumts
Unikālā un apmeklētāju vidū iecienītā Cesvaines pils ir atguvusi savu agrāko krāšņumu - jumta centrālo daļu atkal klāj skaists sarkanu dakstiņu segums. Ieguldot ES fondu finanšu līdzekļus ir atjaunota pils jumta daļa 1509 m2 platībā, kuru līdz šim klāja pagaidu segums.
06.11.2020.
Ungurmuiža - baroka perioda koka arhitektūras pērle Vidzemes sirdī
Ieguldot ES fondu finanšu līdzekļus, Ungurmuižas kompleksā ir izveidota apkures un siltumapgādes sistēma divās muižas ēkās – Kungu mājā un Vecajā skolas ēkā, kas tagad muižai sniedz jaunas attīstības iespējas – veikt muzeja akreditāciju Kungu mājā, organizēt radošās darbnīcas un dažādus izglītojošus kultūras pasākumus un seminārus.
04.11.2020.
Konference "Publiskā un privātā partnerība: šodienas iespējas nākotnei"
Ceturtdien, 5. novembrī, no plkst.11.00 aicinām pievienoties tiešsaistes konferencei "Publiskā un privātā partnerība: šodienas iespējas nākotnei", kas tiek rīkota, lai veicinātu PPP projektu attīstības modeļa iedzīvināšanu un attīstību Latvijā, vienkop pulcējot jomas ekspertus, potenciālos projektu īstenotājus un interesentus.
30.10.2020.
Dodies dabā rudeni skatīt! Ar ES fondu atbalstu atjaunotās pilis un muižas
Ar Eiropas Savienības fondu atbalstu dažādās Latvijas vietās atdzimst kultūrvēsturiskais mantojums, tostarp parku ieskautās pilis un muižas, kas rudenī ir lieliska izvēle pastaigu maršrutiem. Lūdzam ņemt vērā, ka iekštelpu, tostarp ekspozīciju apmeklējumi var būt ierobežoti. 
30.10.2020.
Ar ERAF atbalstu uzlabos pašvaldību ēku energoefektivitāti
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir uzaicinājusi  13 pašvaldības  pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējuma saņemšanai pašvaldības ēku energoefektivitātes uzlabošanai. Eiropas Savienības (ES) fondu programmas ceturtajā kārtā šim mērķim no ERAF paredzēti vairāk nekā 5 miljoni eiro.
29.10.2020.
Atjaunots pirmais korpuss stacionārā “Gaiļezers” 
Nepilnu 19 mēnešu laikā ir noslēdzies lielākā Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionāra pārbūves process. Pacientiem, kuri ārstēsies kādā no atjaunotā korpusa nodaļām, būs nodrošināti mūsdienu prasībām atbilstoši ārstniecības apstākļi. No Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem slimnīcas uzlabojumos jau investēti vairāk nekā 11,4 miljoni eiro.
25.10.2020.
No 26. oktobra CFLA klientu apkalpošanu nodrošinās attālināti
Ņemot vērā vīrusa izraisītās slimības Covid-19 izplatības pieaugumu, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) no šī gada 26. oktobra pārtrauc Klientu apkalpošanas centra darbu klātienē, nodrošinot funkciju izpildi attālināti.
23.10.2020.
Cēsu pils kļūst apmeklētājiem pieejamāka un aizraujošāka
Ieguldot Eiropas Savienības (ES) fondu finanšu līdzekļus, Cēsu pilī veikti plaši konservācijas un labiekārtošanas darbi, kā arī dienvidu torņa četros virszemes stāvos izveidota multimediāla ekspozīcija “Dzīve uz pulvermucas”.
23.10.2020.
CFLA dalās pieredzē ar Horvātijas kolēģiem
Eiropas Komisijas TAIEX instrumenta ietvaros no š.g. 20. līdz 22.oktobrim CFLA rīkoja attālinātas apmācības Horvātijas Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai par ES fondu projektu ieviešanu, kā arī projektu pēcuzraudzības periodu.
22.10.2020.
CFLA aicina uz publiskās un privātās partnerības aktualitātēm veltītu konferenci
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) kā publiskās un privātās partnerības (PPP) kompetences centrs ceturtdien, 5. novembrī, rīko tiešsaistes konferenci "Publiskā un privātā partnerība: šodienas iespējas nākotnei", lai veicinātu PPP projektu attīstības modeļa iedzīvināšanu un attīstību Latvijā,  vienkop pulcējot jomas ekspertus, potenciālos projektu īstenotājus un interesentus.
21.10.2020.
Svarīgi ES fondu projektu īstenotājiem: papildinājumi zaļā iepirkuma regulējumā
Līdz ar grozījumu veikšanu Ministru kabineta (MK) noteikumos par zaļo iepirkumu ir aktualizētas prasības deviņās preču un pakalpojumu grupās. Izmaiņas ir spēkā no 12.septembra. 
21.10.2020.
EM: Paplašina atbalstu komersantiem energoefektivitātes projektu īstenošanai
Ministru kabineta sēdē apstiprināti grozījumi ES fondu programmas “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē” trešās projektu iesniegumu atlases kārtas nosacījumos, palielinot atbalsta apmēru komersantiem līdz pat 65% no projekta attiecināmajām izmaksām.
16.10.2020.
Ar ES fondu līdzfinansējumu Valmierā tapusi šķeldas katlumāja
Valmierā atklāta AS “Valmieras Enerģija” jaunā šķeldas katlumāja, kas tapusi, izmantojot Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu. Šķeldas katlumāja ne tikai veicinās energoresursu neatkarību no fosilā kurināmā, bet arī ļaus samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas.
16.10.2020.
Daugavas ledus halle atzīmē Spāru svētkus
Piektdien, 16. oktobrī, Daugavas ledus halles būvnieki, projektētāji, būvuzraugi un citi ar ledus halles būvniecību saistīti atbalstītāji svinīgi atzīmēja Spāru svētkus, simboliski iezīmējot brīdi, kad būve ir tās augstākajā punktā – jumta nesošā konstrukcija un lielākie būvdarbi ir pabeigti.
15.10.2020.
Dodies dabā rudeni skatīt! Ar ES fondu atbalstu labiekārtotās vietas Latvijā
Ar Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu 3,4 miljonu eiro apmērā Latvijā attīstīts tūrisma un dabas izziņas tīkls, izveidojot atbilstošu infrastruktūru vai veicot esošās infrastruktūras pārbūvi vai atjaunošanu Natura 2000 teritorijās un to funkcionālajās teritorijās. Kādus projektus pašvaldības Latvijas reģionos īstenojušas, varat novērtēt, dodoties baudīt rudeni dabā!
14.10.2020.
Āraišu ezerpils arheoloģiskais parks pilnveidots un papildināts ar pastāvīgu ekspozīciju
Valsts nozīmes arhitektūras piemineklī Āraišu arheoloģiskajā parkā ar ES fondu atbalstu izbūvēts jauns multifunkcionāls apmeklētāju centrs, tā nodrošinot arī iespēju eksponēt arheoloģiskajos izrakumos atrastos unikālos oriģinālpriekšmetus.
13.10.2020.
FM: Skolēnu brīvlaikā notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”
No 19. līdz 26. oktobrim, aicinot iepazīt Eiropas Savienības (ES) labos darbus savā apkārtnē, 11 Latvijas pilsētās notiks orientēšanās spēle “Eiropa manā pilsētā”. Laikā, kad nav iespējams doties ceļojumos ārpus Latvijas, Finanšu ministrija rosina labāk iepazīt Latviju un savu pilsētu, piedaloties orientēšanās spēlē “Eiropa manā pilsētā” un Cēsīs, Gulbenē, Madonā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī un Valmierā iepazīstoties ar objektiem, kas tapuši ar ES finansējuma atbalstu.
12.10.2020.
Prokuratūrai pieejams atjaunotais nams Aspazijas bulvārī 7
VAS "Valsts nekustamie īpašumi" ar ES fondu līdzfinansējumu ir atjaunojusi bijušo policijas namu Rīgā, Aspazijas bulvārī 7, kur turpmāk vienuviet atradīsies vairākas Latvijas Republikas Prokuratūras iestādes.
12.10.2020.
Publisko iepirkumu organizēšanas atvieglošanai ir izstrādāti trīs paraugnolikumi
Biedrība “Sabiedrība par atklātību – Delna” (Delna) sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju ir izstrādājusi un publicējusi paraugnolikumus pašvaldību vai citu pasūtītāju organizētiem iepirkumiem.
07.10.2020.
Topošie mākslinieki un dizaineri uzsāk mācības jaunajās LMMDV telpās Alejas ielā
Trešdien, 7. oktobrī, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas (LMMDV) audzēkņi un pedagogi uzsāk mācību procesu jaunajā piebūvē Alejas ielā. Pateicoties jaunbūvei, turpmāk skola spēs nodrošināt būtiski modernākas un mūsdienu prasībām atbilstošas telpas.
07.10.2020.
Atklāta Ogres tehnikuma multifunkcionālā sporta zāle
Ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu Ogres tehnikumā tapusi jauna multifunkcionālā halle, kur audzēkņiem būs iespēja īstenot gan sporta, gan radošās aktivitātes. Jauno telpu svinīgā atklāšana notika pirmdien, 5. oktobrī. 
01.10.2020.
Atjaunota Mērsraga brīvdabas estrāde “Jēgerleja”
Ieguldot ES fondu finanšu līdzekļus, Mērsragā ir atjaunota brīvdabas estrāde “Jēgerleja”, kas ir viena no nozīmīgākajām kultūras tradīciju uzturēšanas vietām novadā. Veicot ieguldījumus estrādes atjaunošanā, ir nodrošināta Lībiešu kultūrtelpas un nemateriālā mantojuma saglabāšana un attīstība, kā arī jaunradīti pakalpojumi - jauns Baltijas jūras reģiona pilsētu un novadu sadraudzības festivāls "Jūras ziņģes".
30.09.2020.
Aglonā atklāts Radošo industriju centrs
Aizvadītajā nedēļas nogalē Aglonā durvis vēra Radošo industriju centrs - ar Eiropas Savienības fondu atbalstu tapušajā ēkā komersantiem būs pieejamas nomai telpas uzņēmējdarbības veikšanai. Svinīgais brīdis atzīmēja ar dziesmām, dejām, pateicībām un tradicionālo sarkanās lentes pārgriešanu - kopš ieceres rašanās 2016. gadā līdz šim brīdim paveikts liels darbs. 
29.09.2020.
RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte atzīmē Spāru svētkus
Otrdien, 29. septembrī, Ķīpsalā, Zunda krastmalā 10 notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes (DITF) un koplietošanas auditoriju centra jaunās ēkas Spāru svētki.
25.09.2020.
ES fondu projektu e-videi plāno uzlabojumus lietotāju ērtībām
Lai Eiropas Savienības (ES) fondu projektu e-vide (Kohēzijas projektu informācijas vadības sistēma jeb KPVIS) kļūtu lietotājiem vēl ērtāka un saprotamāka, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) turpina tās pilnveidi. Sistēmai tiks veikts lietotāju pieredzes (UX) pētījums, kas vērsts uz lietotājam nozīmīgu uzlabojumu konstatēšanu un vēlāk – ieviešanu. Turpmāk, visas izmaiņas sistēmas lietotnē tiks veiktas ar lietojamības (UX) ekspertu iesaisti.
23.09.2020.
Pagarina projektu iesniegšanu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra līdz š.g. 17. novembrim ir pagarinājusi projektu iesniegšanas termiņu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā. Eiropas Savienības (ES) fondu programmas trešajā atlases kārtā no Kohēzijas fonda investīcijām pieejami gandrīz 11,7 miljoni eiro.
22.09.2020.
FM: Stabils progress ES fondu projektu ieviešanā
Valdības sēdē 22. septembrī izskatīts Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais informatīvais ziņojums par Kohēzijas politikas Eiropas Savienības (ES) fondu investīciju aktualitātēm līdz 2020. gada augustam. 
18.09.2020.
Atjaunoti kultūras objekti Rīgas jūras līča Rietumu piekrastē
Rīgas jūras līča Rietumu piekrastē ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu papildināts piedāvājums kultūras baudīšanai - atjaunotas Mellužu, Mērsraga un Rojas estrādes, labiekārtota Engures pludmale un parks, atjaunota Šlokenbekas muiža. Darbi vēl turpinās Ķemeru ūdenstornī, kur izveidos jaunu piedāvājumu tūristu uzņemšanai. 
16.09.2020.
CFLA darbinieki “ēno” uzņēmumos
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, atbalstot iniciatīvu “Ierēdnis ēno uzņēmēju”, šodien, 16. septembrī, apmeklēja uzņēmumus, kas īsteno Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētus projektus - Latvijas elektrisko un optisko iekārtu ražošanas nozares kompetences centru (SIA "LEO PĒTĪJUMU CENTRS" ), AS “SAF Tehnika” un AS “Dobeles dzirnavnieks”.
15.09.2020.
FM: Atveseļošanas un noturības mehānismam iesniegti projekti 7,5 miljardu eiro apmērā
Finanšu ministrija indikatīvi ir apkopojusi nozaru ministriju un neatkarīgo iestāžu iesniegtos projektus ES jaunajam budžeta instrumentam – Atveseļošanas un noturības mehānismam. Indikatīva kopējā summa, par kuru iesniegti projekti, ir 7,5 miljardi eiro.  Pēc saņemto priekšlikumu apkopošanas FM sagatavos konsolidētu piedāvājumu turpmākajām diskusijām.
15.09.2020.
Pašvaldības ieinteresētas publiskās un privātās partnerības projektu īstenošanā
Gaidāms, ka Latvijā plašāk varētu izmantot publiskās un privātās partnerības iespējas pašvaldības attīstības un funkciju nodrošināšanas realizācijai - Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka daudz pašvaldību šobrīd apsver iespēju īstenot kādu no attīstības iecerēm publiskās un privātās partnerības sadarbības modeļa veidā. Četras pašvaldības šogad jau lēmušas par nepieciešamo finanšu un ekonomisko aprēķinu veikšanu.
14.09.2020.
FM: Noslēgusies ES fondu darbības programmas projekta 2021. – 2027. gadam sabiedriskā apspriešana
No 10. augusta līdz 9. septembrim ikviens Eiropas Savienības (ES) fondu projektu potenciālais īstenotājs un interesents varēja iepazīties ar ES fondu darbības programmas 2021.– 2027. gadam projektu un izteikt savu viedokli Finanšu ministrijas rīkotajā sabiedriskajā apspriešanā.
11.09.2020.
Ar ES fondu atbalstu turpinās stiprināt augstskolu personālu
Lai stiprinātu augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās, astoņām Latvijas augstskolām ir nosūtīts uzaicinājums pieteikties Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstam 10,1 miljona eiro apmērā.
08.09.2020.
Liela interese par ES fondu atbalstu uzņēmumu akciju emisijai
Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma piešķiršanai mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai projektu atlases pirmajā kārtā saņemti deviņi iesniegumi. Kopējais pieprasītais finansējuma apmērs ir 78% no ES fondu programmai paredzētā.
03.09.2020.
Sarunu festivālā LAMPA diskutēs CFLA direktors Mārtiņš Brencis
Rīt, 4. septembrī, plkst. 10.00 pievienojies virtuālajai Valdības mājas sarunu istabai - tur festivāla LAMPA diskusijā "Sporta gars un efektīva darbība mājās un valstī" runās par valsts pārvaldes efektīvas darbības priekšnosacījumiem un reformu plāna izpildi, kā arī labo praksi efektīvas darbības nodrošināšanā ārkārtas situācijas laikā.
03.09.2020.
Rojas brīvdabas estrāde – vasaras koncertzāle
Ieguldot ES fondu finanšu līdzekļus, Rojā ir uzbūvēta jauna un moderna brīvdabas estrāde, kas atrodas 100 m attālumā no jūras un Rojas pludmales.
02.09.2020.
Latvijas iesaistes sekmēšanu ES ārējās darbības instrumentu finansētos projektos plānots uzticēt CFLA
Šodien, 2.septembrī, Ministru kabinets konceptuāli atbalstīja Ārlietu ministrijas priekšlikumu Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai uzticēt Latvijas iesaistes sekmēšanu ES ārējās darbības instrumentu projektos. Tas fiksēts ĀM informatīvajā ziņojumā, ko valdība izskatīja šodienas sēdē.
02.09.2020.
Jelgavas Amatu vidusskolā modernizēta mācību vide
Ieguldot ES fondu finanšu līdzekļus, Jelgavas Amatu vidusskolā veikta infrastruktūras uzlabošana un mācību aprīkojuma modernizācija. Līdz ar to šobrīd pilnībā ir renovētas un sakārtotas divas Jelgavas Amatu vidusskolas ēkas, kā arī labiekārtots pagalms pie nama Akadēmijas ielā 25 un Elektrības ielā 8.
02.09.2020.
Vebinārs 3. septembrī sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanas projektu īstenotājiem
Ceturtdien, 3. septembrī, no plkst. 10.00 aicinām projektu īstenotājus, kuri sniedz sabiedrībā balstītus pakalpojumus (9.2.2.3. otrās atlases kārtas projekti), sekot līdzi semināram tiešsaistē par veiksmīgai projekta realizācijai nozīmīgiem jautājumiem.
01.09.2020.
Ieguldot ES fondu finanšu līdzekļus, tiek uzlabota skolu infrastruktūra visā Latvijā
Jaunais mācību gads vairākās Latvijas skolā tiks uzsākts mūsdienīgās un jaunās telpās.  Ar katru gadu atjaunoto skolu skaits aizvien pieaug. ES fondu 2014.—2020. gada plānošanas periodā vairāk nekā 100 skolās tiek īstenoti  ES fondu projekti, tās atjaunojot un uzlabojot.
31.08.2020.
Dobelē atklāj izglītības iestāžu dienesta viesnīcu
Šodien, 31. augustā, Dobelē svinīgā pasākumā tika atklāta jauna un moderna izglītības iestāžu dienesta viesnīca, kas izveidota, ieguldot Eiropas Savienības (ES) finansējumu.
28.08.2020.
Noderīgi: ES fondu regulējums normatīvisma plūdu laikā
Rakstā ES fondu regulējums vērtēts caur normatīvisma prizmu dažādos aspektos. Īpaša uzmanība veltīta tieši ES fondu pārvaldībā iesaistīto iestāžu radītajiem ārējiem un iekšējiem normatīviem aktiem, savstarpējai regulācijai un mijiedarbībai, veicot kontroles un uzraudzības pasākumus, kā arī kontroles nozīmei ES fondu normatīvismā.
28.08.2020.
Atjaunotā Cēsu Sv. Jāņa luterāņu baznīca izgaismojas krāsās
Ar svinīgu dievkalpojumu sestdien, 29. augustā, Cēsu Sv. Jāņa luterāņu baznīca - mūsdienu Latvijā lielākā viduslaiku baznīca ārpus Rīgas - atzīmēs vērienīgu darbu noslēgšanos, kas ļāvuši baznīcai uzlabot gan tehnisko stāvokli, gan atjaunot kultūrvēsturiskās vērtības un padarīt to par saistošu apskates vietu pilsētas viesiem.
27.08.2020.
Siguldas Valsts ģimnāzijā jaunais mācību gads – jaunās telpās
Siguldas Valsts ģimnāzijā vairāk nekā 500 skolēnu jauno mācību gadu uzsāks vēl plašākā un mūsdienīgākā skolā – pabeigti darbi Trohaja korpusa izveidē, kas savienots ar pērn atklāto Kvantu korpusu, tādējādi mācību iestāde nu ieguvusi iecerēto veidolu.
25.08.2020.
Unikālā Šlokenbekas muiža tagad vēl skaistāka un jauniem pakalpojumiem bagātāka
Šlokenbekas muižas ansamblis, viens no savdabīgākajiem kultūras pieminekļiem Latvijā, ar ES fondu līdzfinansējumu top vēl skaistāks un pieejamāks. Muižas kompleksā ir atjaunots administratīvās ēkas jumta segums un tornītis, veikta mansarda telpu atjaunošana un labiekārtošana, kas līdz šim nebija apmeklētājiem pieejamas, kā arī muižas pagalmā ieklāts jauns bruģis un veikti tā labiekārtošanas darbi.
21.08.2020.
Noderīgi: Iepirkumu regulējums, kas piemērojams ES fondu projekta īstenotājam - komersantam
Iepirkumu normatīvais regulējums ir aktuāls, saistošs un obligāti izpildāms visiem ES fondu projektu īstenotājiem neatkarīgi no tā, vai tie ir valsts vai pašvaldību iestādes vai komersanti. Tas nozīmē, ka jebkurš ES fondu atbalsta saņēmējs uzņemas projekta finansējuma samazināšanas risku projekta īstenošanas laikā, ja tiktu pārkāpti iepirkumus regulējošie normatīvie akti.
20.08.2020.
Ar ES fondu finansējumu turpinās attīstīt tramvaju infrastruktūru Daugavpilī un Liepājā
Turpinot sniegt Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu tramvaju infrastruktūras tālākai attīstīšanai Daugavpilī un Liepājā, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir izsludinājusi otro projektu atlases kārtu. 
19.08.2020.
Labiekārtots parks pie Kr.Valdemāra dibinātās jūrskolas Engurē
Rūpējoties par kultūras mantojuma un kultūrvēsturiskās ainavas Engures novadā – parkā pie kādreizējās Kr.Valdemāra dibinātās jūrskolas (tagad Engures Saieta nams), saglabāšanu un publiskās ārtelpas attīstīšanu, ar ES fondu atbalstu ir veikti parka labiekārtošanas darbi. Tagad pilnveidotajā parkā ir iespējams rīkot daudzveidīgus brīvdabas pasākumus kultūras baudīšanai brīvā dabā.
18.08.2020.
Plāno ES fondu ieguldījumus vairāk nekā 160 ģimenes ārstu praksēs
ES fondu programmā ģimenes ārstu prakses vietu attīstībai bijusi liela projektu iesniedzēju aktivitāte - vērtēšanai Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā iesniegti 100 projektu iesniegumi, paredzot ieguldījumus vairāk nekā 160 ārstu praksēs visā Latvijā.
18.08.2020.
Ozolnieku novadā izveidots daudzfunkcionāls sociālo pakalpojumu centrs “Zīle”
Ozolnieku novada pašvaldība ar ES fondu līdzfinansējumu ir īstenojusi deinstucionalizācijas projektu, kas sniedz atbalstu novadā dzīvojošajām personām ar garīga rakstura traucējumiem un bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, nodrošinot sociālās aprūpes un rehabilitācijas pakalpojumus iespējami tuvu dzīvesvietai.
14.08.2020.
Nemainīgi augsta interese par ES fondu finansējuma piesaisti praktisko pētījumu programmā
Par Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanu praktiskās ievirzes pētījumu programmā interese saglabājas nemainīgi augsta – izsludinātās ceturtās atlases kārtas ietvaros Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir saņēmusi 189 projektu iesniegumus, kuru kopējais paredzēto ieguldījumu apjoms ir ap 103,9 miljoniem eiro.
14.08.2020.
Noderīgi:Sankciju likuma piemērošana ES fondu projektu īstenošanā
Žurnālā "Jurista Vārds" CFLA - par Sankciju likuma piemērošanu ES fondu projektu īstenošanā, konkrētāk skatot likuma noteiktos pienākumus publiskajam sektoram.
13.08.2020.
Jelgavas novadā īstenots deinstitucionalizācijas projekts
Jelgavas novada pašvaldība ar ES fondu līdzfinansējumu īstenojusi deinstucionalizācijas projektu, kas paredz sabiedrībā balstīto sociālo pakalpojumu nodrošināšanu - lai sniegtu atbalstu novadā dzīvojošajām personām ar garīga rakstura traucējumiem, ārpusģimenes aprūpē esošajiem bērniem un jauniešiem līdz 17 gadu vecumam.
12.08.2020.
FM: Valdība apstiprina papildu valsts budžeta finansējumu ES fondu projektu investīcijām COVID-19 seku mazināšanai
Otrdien, 11.augustā, valdība izskatīja Finanšu ministrijas informatīvo ziņojumu par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondu) ieviešanu Latvijā, vēstī Finanšu ministrija (FM). Ziņojumā iekļauta informācija par ES fondu ieviešanas progresu un sniegti priekšlikumi papildu valsts budžeta finansējuma (virssaistību) izmantošanas iespējām COVID-19 seku mazināšanai, īstenojot ES fondu projektu investīcijas.
12.08.2020.
Liepāja top vēl sakārtotāka un videi draudzīgāka – atjaunota un labiekārtota ēka Peldu ielā 5
Liepājā ar ES fondu atbalstu, uzlabojot energoefektivitāti, atjaunota agrākā sadzīves pakalpojumu ēka, kas atrodas pašā Liepājas centrā - Peldu ielā 5.
10.08.2020.
FM aicina piedalīties ES fondu darbības programmas projekta 2021. – 2027. gadam sabiedriskajā apspriešanā
No 10. augusta ikvienam Eiropas Savienības (ES) fondu projektu potenciālajam īstenotājam un interesentam ir iespēja iepazīties ar ES fondu darbības programmas 2021.– 2027. gadam projektu, kā arī izteikt savu viedokli uzsāktajā sabiedriskajā apspriešanā, informē Finanšu ministrija (FM).
07.08.2020.
Durvis ver ar ES fondu atbalstu atjaunotā Rēzeknes slimnīcas uzņemšanas nodaļa
Rēzeknes slimnīcā ir noslēgušies Neatliekamās medicīniskās palīdzības un pacientu uzņemšanas nodaļas pārbūves darbi - 6.augustā tā tika svinīgi atklāta, lai jau 10. augustā uzsāktu pacientu uzņemšanu jaunajās telpās.
07.08.2020.
Noderīgi: Interešu konflikta problemātika ES fondu projektu publiskajos iepirkumos
Žurnālā "Jurista Vārds" CFLA skaidro interešu konflikta regulējumu un aktuālo interpretāciju, kas tiek piemērota, vērtējot, vai konstatējams interešu konflikta normu pārkāpums, kā arī šāda pārkāpuma ietekmi uz ES fondu līdzfinansēta projekta izdevumu attiecināmību.
06.08.2020.
ES fondu projekta īstenošanas pieredze: ģimenes ārstes Evitas Langinas stāsts
Eiropas Savienības (ES) fondu projektu savas ārsta prakses attīstībai īstenojusi ģimenes ārste Evita Langina Rīgā. Ikdienā ārste rūpējas par 1700 pacientu veselību, un projekta ietvaros gan uzlabota pacientiem pieejamo izmeklējumu kvalitāte, gan arī ārsta darba apstākļi.
05.08.2020.
FM ar sociālajiem un sadarbības partneriem pārrunā ES finansējuma aktualitātes
Otrdien, 4. augustā, Finanšu ministrijā norisinājās tikšanās ar sociālajiem un sadarbības partneriem “Eiropas Savienības investīcijas 2021. – 2027.gada plānošanas periodā”. Sanāksmes laikā ar sociālajiem un sadarbības partneriem tika pārrunāti aktuālākie jautājumi attiecībā uz Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu pēc 2020. gada: Latvijai pieejamais finansējuma apjoms, plānotais laika grafiks, kā arī partneru iesaiste plānošanas procesā.
31.07.2020.
ES fondu projekta īstenošanas pieredze: ģimenes ārstes Elīnas Vilkārses stāsts
Jelgavā SIA “VIMED” ģimenes ārsta praksē, kur par 1900 pacientu veselības aprūpi gādā ģimenes ārste Elīna Vilkārse, pieejamo izmeklējumu kvalitātes uzlabošanai, klientu ērtībām un darba vietas aprīkošanai ar mūsdienīgām tehnoloģiskajām ierīcēm un mēbelēm īstenots Eiropas Savienības fondu projekts.
30.07.2020.
Noderīgi: Valsts atbalsts un tā regulējums ES fondu projektu īstenošanā
Žurnālā "Jurista Vārds" CFLA analizē un vērtē izaicinājumus, kuriem ir būtiski pievērst uzmanību gan valsts atbalsta saņēmējiem, gan atbalsta sniedzējiem, un kliedē uzskatus, ka ES fondu finansējums automātiski ir valsts atbalsts, kā arī mītu, ka jebkurš atbalsts no valsts ir valsts atbalsts.
29.07.2020.
LM: Covid-19 seku mazināšanai pārstrukturizēts Eiropas Sociālā fonda finansējums
Labklājības ministrija ir pārskatījusi tās atbildībā esošo Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēto specifisko atbalsta mērķu un pasākumu īstenošanas gaitu, iespējamo ieguldījumu un nozīmību pēc krīzes un sagatavojusi priekšlikumus Eiropas Sociālā fonda finansējuma pārstrukturizācijai COVID-19 seku mazināšanai.
28.07.2020.
EM: Ražošanas telpu un infrastruktūras uzlabošanas projektiem piešķir papildu 3,5 milj. eiro finansējumu
Ražošanas telpu un infrastruktūras uzlabošanas programmas otrajā projektu atlases kārtā CFLA tika iesniegti 52 projekta iesniegumi, bet programmā esošā finansējuma ietvaros varētu apstiprināt 20 projekta iesniegumus - papildus pārdalītais finansējums ļaus atbalstīt nākamos projekta iesniegumus ar augstāko punktu skaitu.
28.07.2020.
Apkopoti CFLA 2019. gada darba rezultāti
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 2019. gada pārskatā ir apkopojusi nozīmīgāko informāciju par aģentūras paveikto aizvadītajā gadā, nodrošinot ES fondu programmu praktisko ieviešanu – projektu atlasi, līgumu slēgšanu, projektu uzraudzību un izdevumu atbilstības kontroli.
23.07.2020.
FM: Eiropas Komisija apstiprina Latvijas priekšlikumus ES fondu finansējuma pārdalēm COVID-19 seku mazināšanai
Trešdien, 22.jūlijā, Eiropas Komisija (EK) apstiprinājusi Latvijas iesniegtos priekšlikumus Eiropas Savienības (ES) fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” grozījumiem, paredzot finansējuma pārdales COVID-19 krīzes seku mazināšanai veselības, uzņēmējdarbības un nodarbinātības jomā. 
21.07.2020.
Piesaka finansiāli apjomīgas ieceres bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādei
Kohēzijas fonda (KF) finansējumam – gandrīz 15 miljoniem eiro -, kas pieejams investēšanai bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādē, pieteiktas astoņas ieceres. Pieprasītais finansējums divkārt pārsniedz Eiropas Savienības (ES) fondu programmas atlases kārtā paredzēto.
16.07.2020.
Ieteikumi publisko iepirkumu mērķu sasniegšanai
Žurnālā "Jursta Vārds" CFLA vērš uzmanību uz dažiem aspektiem, kurus ieteicams ņemt vērā publisko iepirkumu veicējiem ES fondu līdzekļu ieguldīšanā.
14.07.2020.
Investēs ES fondu līdzekļus Rīgas ūdenssaimniecības attīstībā
Ieguldījumiem Rīgas sabiedriskajos ūdenssaimniecības pakalpojumos, uzlabojot to pieejamību un kvalitāti, projektu iesniegumu atlases ceturtajā kārtā no Kohēzijas fonda (KF) pieejami 1,62 miljoni eiro.
14.07.2020.
Pašvaldībām: ES fondu projektu īstenošana saistībā ar administratīvi teritoriālo reformu
Pašvaldība, kuru administratīvi teritoriālās reformas ietvaros apvieno, var uzņemties finansiālās saistības tikai pēc tam, kad saņemts pozitīvs apvienojamo pašvaldību finanšu komisijas lēmums. 
13.07.2020.
Atklāta atjaunotā Firksu-Pedvāles muižas ēka
Uz atkalsatikšanos ar viesiem un māksliniekiem ir gatava Firksu-Pedvāles muižas kungu māja, kas ar Eiropas Savienības (ES) fondu investīcijām ir atguvusi skaistumu kā no ārpuses, tā iekštelpās – piektdien, 10. jūlijā, namam svinēja atklāšanas svētkus.
13.07.2020.
Ar ES fondu līdzekļiem turpinās pilnveidot ūdeņu monitoringa sistēmu
Ar Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējumu vairāk nekā 1,3 miljonu eiro apmērā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs turpinās ūdeņu monitoringa sistēmas attīstību.
10.07.2020.
Ar ERAF atbalstu sekmēs atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās
CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumu deviņām reģionālās nozīmes pašvaldībām pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējuma saņemšanai,  lai pašvaldības ēkās uzlabotu energoefektivitāti un paaugstinātu atjaunojamo energoresursu izmantošanu. Projektu atlases kārtā šim mērķim paredzēti 4,3 miljoni eiro no ES fondu līdzekļiem.
06.07.2020.
Iepirkumu vadlīnijas sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem ES fondu projektos
Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēji ir ļoti būtiska mūsu tautsaimniecības daļa - tie ir lielākie Latvijas uzņēmumi, kuros tiek nodarbināti tūkstošiem darbinieku un kas mūsu valstī nodrošina sabiedrībai nozīmīgus pakalpojumus. Minētajām nozarēm ļoti būtisks ir ES fondu atbalsts, lai veicinātu to attīstību un tādējādi uzlabotu Latvijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti.
03.07.2020.
6. jūlijā - TIEŠRAIDE vebināram par projektu atlasi bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes iekārtu izveidei
Pirmdien, 6. jūlijā, no plkst. 10.00 aicinām vebināra tiešraidē uzzināt aktualitātes un noderīgu informāciju par izsludināto projektu atlasi bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes iekārtu izveidei.
01.07.2020.
Ar ES fondu atbalstu attīstīs primārās aprūpes centrus
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu Liepājā, Jelgavā, Iecavā, Ķekavā un Alūksnē pašvaldības varēs attīstīt primārās aprūpes centrus, kur vienuviet būs pieejamas trīs līdz piecas ģimenes ārstu prakses. Pilotprojektu īstenošanai no ERAF pieejami 637 500 eiro.
19.06.2020.
Izsludināta ES fondu projektu atlase bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādei
Lai attīstītu bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādi, no Kohēzijas fonda (KF) Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) izsludinātajā projektu atlasē investīcijām pieejami gandrīz 15 miljoni eiro. 
17.06.2020.
Ģimenes ārstu prakšu attīstībai pieejams ES fondu finansējums
Ārstniecības iestādes un pašvaldības var pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras pilnveidošanai. Šim mērķim projektu atlasē, kas ilgs līdz 17. augustam, no ERAF pieejami vairāk nekā 1,9 miljoni eiro.
16.06.2020.
IZM: Būtiski palielina ES fondu atbalstu nodarbināto profesionālās kvalifikācijas pilnveidei
Lai paplašinātu un veicinātu nodarbināto pieaugušo iesaisti profesionālās kvalifikācijas pilnveidē un mazinātu Covid-19 vīrusa izraisītās krīzes negatīvo ietekmi, Eiropas Savienības (ES) fondu programmas ietvaros būtiski paplašināti atbalsta nosacījumi nodarbināto iesaistei tālākizglītības programmās.
12.06.2020.
Pieejams ES fondu finansējums praktiskas ievirzes pētījumiem
Zinātniskajām institūcijām un komersantiem praktiskas ievirzes pētījumu veikšanai pieejami gandrīz 16,9 miljoni eiro, no tiem 15,9 miljonus finansēs Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF).
10.06.2020.
Darbu klātienē atsāk Klientu apkalpošanas centrs
No šodienas, 10. jūnija, Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) Klientu apkalpošanas centrs, beidzoties Covid-19 dēļ izsludinātajai ārkārtējai situācijai, atsāk klientu pieņemšanu un būs atvērts katru darba dienu no plkst. 8.30 līdz 17.00.
10.06.2020.
Noderīga informācija par komercbanku prasībām ES fondu projektu īstenošanā
Finanšu nozares asociācija sadarbībā ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru ir sagatavojusi informatīvu materiālu saimnieciskās darbības veicējiem par komercbanku prasībām un procedūrām Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanā.
10.06.2020.
Ar ES fondu finansējumu īstenos 17 projektus sociālo pakalpojumu sniegšanai
Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumu atbalsta sniegšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, un viņu ģimenēm, otrajā projektu atlasē saņems 17 biedrības vai nodibinājumi.
26.05.2020.
VARAM: Ieguldījumi atkritumu saimniecībā veicinās bioloģiski noārdāmo atkritumu lietderīgu pārstrādi un tālākizmantošanu
Otrdien, 26. maijā, Ministru kabinets ir atbalstījis ES fondu investīcijas bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes attīstībai. Noteikumu projektā paredzētā finansējuma pārdale sekmēs atkritumu pārstrādes sistēmas pilnveidi Latvijā, ļaujot ievērojami samazināt poligonos apglabājamo atkritumu daudzumu.
21.05.2020.
Pagarina projektu iesniegšanas termiņu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra līdz š.g. 1. oktobrim ir pagarinājusi projektu iesniegšanas termiņu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpniecībā. Eiropas Savienības (ES) fondu programmas trešajā atlases kārtā no Kohēzijas fonda investīcijām pieejami gandrīz 11,7 miljoni eiro.
20.05.2020.
FM: Valdība atbalsta priekšlikumus ES fondu finansējuma pārdalēm COVID-19 seku mazināšanai
Otrdien, 19. maijā, valdības sēdē tika apstiprināti finanšu ministra Jāņa Reira vadītās darba grupas uzdevumā izstrādātie priekšlikumi Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma pārdalei, lai mazinātu COVID-19 krīzes radītās sekas.
18.05.2020.
Iespēja nodarbināto apmācībām - īstenos ES fondu projektu starptautisko biznesa pakalpojumu centru attīstībai
Biedrība „ABSL Latvia” īstenos Eiropas Savienības (ES) fondu projektu starptautisko biznesa pakalpojumu centru (SBPC) nozares attīstībai. SBPC nozare ir viena no tām ekonomiskās aktivitātes jomām, kura gadu no gada demonstrē stabilu un pilnvērtīgu pakalpojumu apjoma, finanšu apgrozījuma un nodarbināto skaita pieaugumu.
12.05.2020.
IZM: Ar papildu 20 miljonu eiro ES fondu atbalstu sekmēs komercializējamu pētījumu izstrādi
Lai sekmētu komercializējamu praktiskas ievirzes pētījumu izstrādi un attīstību, kas ilgtermiņā nodrošinās zinātnes attīstību, valsts tautsaimniecības izaugsmi un globālo konkurētspēju, ES fondu atbalsta programmas ietvaros papildus būs pieejami vairāk nekā 20 miljoni eiro.
12.05.2020.
Jaunākais Jurista Vārds tapis sadarbībā ar CFLA
​​​​​​​Šodien, 12. maijā, iznācis jaunākais žurnāla “Jurista Vārds” izdevums, kura saturs veidots, redakcijai sadarbojoties ar CFLA. Žurnālā ES fondu projektu īstenotāji atradīs noderīgu informāciju gan par iepirkumu organizēšanu, gan valsts atbalsta jautājumiem, interešu konflikta problemātiku un Sankciju likuma piemērošanu.
08.05.2020.
Ar ES fondu atbalstu Rīgā atjaunos trīs kultūras mantojuma vietas
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu gandrīz 8 miljonu eiro apmērā Rīgā atjaunos Dailes teātra skvēru, Lielās ģildes namu un Latviešu strēlnieku laukumu.
08.05.2020.
Jelgavā ar ES fondu atbalstu atjaunota vēsturiska ēka
Jelgavas pilsētas pašvaldība īstenojusi Eiropas Savienības (ES) fondu projektu, paaugstinot energoefektivitāti pašvaldības ēkai Zemgales prospektā 7. Tajā tagad atradīsies bērnu un jauniešu centrs "Junda" un bērnu bibliotēka "Zinītis".
30.04.2020.
Par 150 miljoniem eiro palielina pašvaldību aizņēmuma limitu COVID-19 seku mazināšanai
Ceturtdien, 30.aprīlī, valdība ārkārtas sēdē atbalstīja Finanšu ministrijas (FM) priekšlikumu palielināt pašvaldību aizņēmuma limitu par 150 miljoniem eiro, lai mazinātu Covid-19 ekonomiskās sekas.
30.04.2020.
Nozīmīgu biotopu un sugu aizsardzībā no ES fondiem ieguldīs trīs miljonus eiro
Ar Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējumu trīs miljonu eiro apmērā Dabas aizsardzības pārvalde īstenos Eiropas Savienības (ES) fondu programmu  ilgtspējīgai biotopu un sugu dzīvotņu pastāvēšanai īpaši aizsargājamās dabas teritorijās un mikroliegumos.
30.04.2020.
Izstrādātas vadlīnijas iepirkumu veikšanai ārkārtējās situācijas laikā
Finanšu ministrija sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju ir izstrādājusi vadlīnijas par iepirkumu veikšanu ārkārtējās situācijas laikā. Tajās apkopota informācija par publisko iepirkumu regulējuma piemērošanas iespējām efektīva publiskā iepirkuma veikšanai ārkārtējās situācijas apstākļos.
29.04.2020.
FM: Atbalstīti priekšlikumi ES fondu finansējuma pārdalēm Covid-19 seku mazināšanai
Šodien, 29. aprīlī, finanšu ministra Jāņa Reira vadītā darba grupa uzņēmējdarbības un nodarbināto atbalstam apstiprinājusi priekšlikumus ES fondu finansējuma pārdalei, lai mazinātu Covid-19 krīzes radītās sekas, informē Finanšu ministrija (FM). 
28.04.2020.
Ar ES fondu atbalstu IKT apmācībās investēs 7 miljonus eiro
IKT apmācībās dažādu jomu profesionāļiem Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija sadarbībā ar Latvijas IT klasteri plāno ieguldīt vairāk nekā 7 miljonus eiro, izmantojot RS fondu līdzfinansējumu vairāk nekā 3 miljonu eiro apmērā.
23.04.2020.
Pašvaldības turpinās ES fondu veselības veicināšanas un slimību profilakses projektu īstenošanu
Pašvaldībām, kuras ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu īstenoja veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumus, būs iespēja projektus turpināt arī 2020.-2023.gadā, to paredz grozījumi Ministru kabineta (MK) noteikumos par šīs ES fondu programmas nosacījumiem.
22.04.2020.
TIEŠRAIDE e-semināram deinstitucionalizācijas projektu īstenotājiem
Ceturtdien, 23. aprīlī, no plkst. 10.00 aicinām deinstitucionalizācijas projektu īstenotājus (SAMP 9.3.1.1.) uz e-semināru interneta tiešraidē, kur stāstīsim par biežāk pieļautajām kļūdām publiskajos iepirkumos. 
20.04.2020.
Pagarina ES fondu projektu iesniegšanas termiņu uzņēmējiem finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) līdz 5. septembrim ir pagarinājusi iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības (ES) fondu programmā mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
14.04.2020.
Apstiprināta Latvijas pozīcija ES fondu regulējuma grozījumiem Covid-19 seku mazināšanai
Valdība 14.aprīļa sēdē apstiprināja Finanšu ministrijas sagatavoto Latvijas nacionālo pozīciju par Eiropas Komisijas priekšlikumu grozīt Eiropas Savienības fondu regulējumu, lai mazinātu Covid-19 radītās sekas.
06.04.2020.
Liela atsaucība ES fondu programmā sociālo pakalpojumu sniegšanai
Eiropas Savienības (ES) fondu finansējumam, lai sniegtu atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, un viņu ģimenēm, otrajā projektu atlasē pieteikušās 32 biedrības vai nodibinājumi.
03.04.2020.
Kā rīkoties, ja ES fondu projektā ir dīkstāve?
Finansējuma saņēmējam pēc iespējas jānodrošina projekta darbību īstenošana, kur iespējams, - arī attālināti. Ja objektīvu iemeslu dēļ tas nav iespējams un darbinieks nevar pildīt savus pienākumus valstī noteiktās ārkārtas situācijas un ar to saistīto ierobežojumu dēļ, ES fondu projektā var tikt konstatēta dīkstāve.
31.03.2020.
Lemj par ES fondu projektu izdevumu līdzfinansēšanu Covid-19 ietekmē
Ministru kabineta 31. marta sēdē izskatīts Finanšu ministrijas iesniegtais informatīvais ziņojums par ES fondu ikmēneša progresu un projektu izdevumu attiecināmību nepārvaramas varas gadījumā Covid-19 ietekmē. 
31.03.2020.
Pagarināta pieteikšanās ES fondu atbalstam energoefektivitātes palielināšanai apstrādes rūpniecībā
ES fondu programmā energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos projektus varēs iesniegt līdz š.g. 1. jūnijam. Šajā atlases kārtā pieejamais Kohēzijas fonda finansējums ir gandrīz 11,7 miljoni eiro.
30.03.2020.
ES fondu investīcijām 2019. gadā bijusi pozitīva ietekme uz tautsaimniecību
ES fondu investīcijas 2019. gadā pozitīvi ietekmējušas Latvijas tautsaimniecības attīstību – ES fondi palielināja IKP pieauguma tempu par 1,2 procentpunktiem. Pozitīva ieguldījumu ietekme vērojama arī nodarbinātības dinamikā.
27.03.2020.
Lems par ES fondu projektu izdevumu līdzfinansēšanu COVID-19 ietekmē
Ministru kabineta 31. marta sēdē tiks izskatīts Finanšu ministrijas iesniegtais informatīvais ziņojums par ES fondu ikmēneša progresu un projektu izdevumu attiecināmību nepārvaramas varas gadījumā COVID-19 ietekmē.
24.03.2020.
Kā rīkoties, ja ārkārtējās situācijas dēļ rodas pārtraukums būvniecībā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir sagatavojusi skaidrojumu par rīcību ārkārtējās situācijas apstākļos, ja būvniecībā rodas pārtraukums Eiropas Savienības fondu līdzfinansētos projektos.
23.03.2020.
Svarīgi ES fondu projektu īstenotājiem: lēmumi šai laikā ir rūpīgi jādokumentē
Ja Covid-19 vīrusa radīto ierobežojumu dēļ nepieciešams grozīt iepirkuma līgumu, pieņemtais lēmums par līguma grozījumiem rūpīgi jādokumentē.
19.03.2020.
Valdība apstiprina vienotu likumu visiem pasākumiem COVID-19 izplatības ierobežošanai
Ceturtdien, 19. martā, Ministru kabinets (MK) apstiprinājis Finanšu ministrijas sagatavotu speciālu terminētu likumprojektu par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem saistībā ar COVID-19 izplatību. Tā mērķis ir noteikt pasākumus valsts apdraudējuma un tā seku novēršanai un pārvarēšanai, īpašos atbalsta mehānismus, kā arī krīzes izdevumus, kas tieši saistīti ar COVID-19 izplatības ierobežošanas finansēšanu.
18.03.2020.
IUB: Par iepirkuma līguma grozījumiem, ja līgumu nav iespējams izpildīt ārkārtējās situācijas dēļ
Ārkārtējās situācijas dēļ ir noteikti pasākumi, kas var kavēt iepirkuma līgumu izpildi noteiktajā termiņā, piemēram, darbaspēka vai materiālu / izejvielu nepieejamības, kā arī citu ar minētajiem apstākļiem saistītu iemeslu dēļ. Iepirkumu uzraudzības birojs sagatavojis skaidrojumu.
17.03.2020.
TIEŠRAIDE e-semināram par ES fondu atbalstu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
Trešdien, 18. martā, aicinām interesentus vērot tiešraidē semināru par Eiropas Savienības fondu finansējuma saņemšanas iespējām mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
16.03.2020.
KLIENTU IEVĒRĪBAI! CFLA informē par darba organizāciju ārkārtas situācijas ietvaros
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) no šī gada 13. marta normatīvajos aktos paredzētās funkcijas un pienākumus veic attālināti.
13.03.2020.
Notiks e-seminārs par ES fondu atbalstu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
Trešdien, 18. martā, aicinām interesentus vērot tiešraidē semināru par Eiropas Savienības fondu finansējuma saņemšanas iespējām mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
13.03.2020.
CFLA Klientu apkalpošanas centrs ārkārtējās situācijas laikā slēgts
Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtējo situāciju Covid-19 vīrusa dēļ, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra no šī gada 13. marta slēdz Klientu apkalpošanas centru klātienes apmeklējumiem.
10.03.2020.
Sociālā uzņēmējdarbība praksē - RB Cafe
Ar ES fondu atbalstu sociālais uzņēmums RB Cafe sniedz iespēju kafejnīcā strādāt cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, īstenojot projektu Labklājības ministrijas izstrādātajā programmā, kas veicina nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem cilvēkiem. 
10.03.2020.
Ar ES fondu līdzfinansējumu atjaunos trīs kultūras mantojuma objektus Rīgā
Ministru kabineta sēdē otrdien, 10. martā, apstiprināti MK noteikumi, kas paredz uzsākt ierobežotu projektu iesniegumu atlasi ERAF finansējuma ieguldīšanai Dailes teātra skvēra, Latviešu strēlnieku laukuma skvēra un Lielās ģildes nama atjaunošanā.
05.03.2020.
CFLA paraksta Sadarbības memorandu energoefektivitātes veicināšanai
Ar mērķi sekmēt efektīvas un atklātas sadarbības veidošanu 4. martā CFLA parakstīja Ekonomikas ministrijas, valsts pārvaldes iestāžu, nevalstisko organizāciju un valsts kapitālsabiedrību Sadarbības memorandu.
05.03.2020.
Ar biržas zvanu atklāta ES fondu atbalsta programma uzņēmējiem kapitāla piesaistei biržā
Ceturtdien, 5. martā, ar biržas Nasdaq Riga zvana ceremoniju svinīgi atklāta Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma programma Latvijas uzņēmumiem kapitāla piesaistei biržā. Šim mērķim no Eiropas Reģionālās attīstības fonda paredzēts viens miljons eiro.
04.03.2020.
Sāk īstenot ES fondu programmu uzņēmējiem finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
No rītdienas, 5. marta, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāk pieņemt iesniegumus Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma piešķiršanai mazo un vidējo komersantu akciju un obligāciju emisijai.
26.02.2020.
Pagarina termiņu projektu iesniegšanai par ES fondu atbalstu sociālo pakalpojumu sniegšanai
Par mēnesi – līdz š.g. 2. aprīlim – pagarināts termiņš projektu iesniegšanai programmā, kur ES fondu atbalsts paredzēts sociālo pakalpojumu sniegšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte. No ESF projektu īstenošanā ir plānots ieguldīt vairāk nekā 4,2 miljonus eiro.
26.02.2020.
ES daudzgadu budžets: Sasniegt vairāk, investējot gudrāk
Turpinoties dalībvalstu sarunām par ES daudzgadu budžetu, šobrīd aktuālākais jautājums ir, cik lielu finansējumu Latvija saņems pēc 2020. gada un ar kādiem nosacījumiem. Taču jau šobrīd ir skaidrs, ka attiecībā uz ES investīcijām visos līmeņos būs nepieciešama nopietna paradigmas maiņa.
26.02.2020.
Topošais interjera muzejs Liepājā atzīmē spāru svētkus
Ar ES fondu līdzfinansējumu Liepājā atdzimt viens no senākajiem koka namiem pilsētā, kur reiz esot nakšņojis Pēteris I – tolaik atraitnes Hoijeres viesnīca. Nākamgad te apmeklētājiem durvis vērs interjera muzejs, tā laika tradīcijās ieturēta eksperimentālā virtuve un Hoijeres kundzes viesu istabas.
21.02.2020.
Noslēgumam tuvojas darbi bijušās sanatorijas "Ogre" atjaunošanā
Atjaunoti grafiķa un gleznotāja Anša Cīruļa sienu gleznojumi, jumta konstrukcijas un pamati ēkai Ogrē, kas pirms gandrīz simts gadiem izveidota kā atpūtas nams slimiem trūcīgo ģimeņu bērniem - tā ir daļa no darbiem ES fondu līdzfinansētā projekta "Kultūras mantojuma saglabāšana un attīstība Daugavas ceļā" ietvaros.
13.02.2020.
AS "Olainfarm" ievieš eksperimentālās tehnoloģijas jaunu produktu ražošanai
AS "Olainfarm" ir īstenojusi ES fondu līdzfinansētu projektu "Eksperimentālās tehnoloģijas ieviešana jaunu produktu ražošanai AS "Olainfarm", uzstādot 253 eksperimentālās ražošanas līnijas komponentes par kopējo summu 6,4 milj. eiro, tai skaitā ieguldot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu 2,2 milj. eiro apmērā.
12.02.2020.
Ēnu dienā iepazīst daudzveidīgo ES fondu atbalstu
Šodien, 12. februārī, iepazīt vietu, kur tiek “sadalīta un pieskatīta” Eiropas Savienības (ES) fondu nauda, Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā (CFLA) bija ieradušās 18 ēnas. “Bija ļoti forši!”, vērtē Aleta; arī ēnas bija lieliskas, jāatzīst.
10.02.2020.
Atjauno Zemgales kultūrvēsturisko mantojumu
Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Dobeles un Bauskas novadu pašvaldībām, Jelgavas Svēto Simeana un Annas pareizticīgo draudzi un Jelgavas Romas katoļu draudzi īsteno Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētu projektu, atjaunojot valsts nozīmes kultūras pieminekļus un veidojot tajos jaunus tūrisma pakalpojumus. 
06.02.2020.
ES fondu investīcijām nozīmīgs sniegums Latvijas tautsaimniecībā 2019. gadā
Pagājušajā gadā Latvijas tautsaimniecībā ieplūda ievērojams investīciju atbalsts, liecina Finanšu ministrijas ikmēneša ziņojums Ministru kabinetam ar Kohēzijas politikas ES fondu investīciju progresu līdz 2020. gada janvārim.
04.02.2020.
Sākas pretendentu pieteikšana Iepirkumu Gada balvai
Vēlies izteikt atzinību par veiksmīgu sadarbību iepirkumu speciālistam, pasūtītājam, piegādātājam? Līdz 17. februārim tiek gaidīti pieteikumi desmit ar iepirkumu jomu saistītās kategorijās, lai labākos godinātu Iepirkumu Gada balvā 2019.
28.01.2020.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpiecībā
Trešdien, 29. janvārī, no plkst. 10.00 tiešraidē seminārs par ES fondu atbalstu energoefektivitātes uzlabošanai apstrādes rūpiecībā. 
24.01.2020.
ES fondu atbalsts sociālo pakalpojumu sniegšanā - pieredzes stāsts
Ar ES fondu finansiālu atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem tiek dota iespēja pilnveidot sociālās prasmes un attīstīt funkcionālās spējas, lai veicinātu iekļaušanos sabiedrībā, izglītotu, kā arī ieviestu atbalsta pasākumus viņu vecākiem.
22.01.2020.
Latvijas MVU būs pieejams atbalsts finansējuma piesaistei kapitāla tirgos
Ministru kabinets ir apstiprinājis jaunu ES fondu atbalsta programmu "Atbalsts mazo, vidējo komersantu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos", kas būs pirmā šāda veida programma Baltijā. Plānots, ka atklātas projektu atlases Centrālā finanšu un līgumu aģentūra rīkos reizi ceturksnī un pirmā varētu notikt jau šā gada martā.
21.01.2020.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai
Otrdien, 21. janvārī, no plkst. 11.00 tiešraidē seminārs par Eiropas Savienības fondu finansējumu biedrībām un nodibinājumiem, lai organizētu atbalsta pasākumus bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm.
20.01.2020.
Jaunas iespējas izzināt dabu un iesaistīties vides jautājumu risināšanā
Vides informācijas un izglītības centros Latvijas Dabas muzejā, Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī, kā arī Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā ar ES fondu atbalstu tiek atjaunotas ekspozīcijas, izveidoti interaktīvi stendi un īstenotas dažādas citas aktivitātes, lai veicinātu sabiedrības izpratni par Latvijas dabas vērtībām un to nozīmi. 
14.01.2020.
Notiks seminārs par ES fondu finansējumu pakalpojumu sniegšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem
Bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, kā arī viņu ģimenēm būs pieejami sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi sociālo prasmju un funkcionālo spēju uzlabošanai. Par Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņemšanas iespējām 21. janvārī notiks seminārs.
13.01.2020.
Nodarbināto apmācībās no ES fondiem plāno investēt 6,4 miljonus eiro
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra projektu iesniegumu atlasē par apmācību organizēšanu nodarbinātajiem saņēmusi sešus projektu iesniegumus, kuros kopumā paredzētas Eiropas Reģionālās attīstības fonda investīcijas vairāk nekā 6,4 miljonu eiro apmērā.
08.01.2020.
Uzņēmējiem pieejams ES fondu atbalsts ražošanas ēku energoefektivitātes palielināšanai
CFLA ir izsludinājusi trešo atlases kārtu Ekonomikas ministrijas sagatavotajā ES fondu programmā par Kohēzijas fonda atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos. Šajā atlases kārtā pieejamais KF finansējums projektu īstenošanai ir gandrīz 11,7 miljoni eiro.
KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS
Meistaru iela 10, Rīga
Tālrunis: (+371) 66939777
E-pasts: info@cfla.gov.lv
KORESPONDENCES
ADRESE
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra,
Smilšu iela 1,
Rīga (Vecrīga),
LV-1919

E-pasts oficiālai sarakstei cfla@cfla.gov.lv
Marts 2021
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
Piekrītu