• Smilšu iela 1,
 • Rīga, LV-1919,
 • tālr. 22306116,
 • fakss 67357841,
 • e-pasts cfla@cfla.gov.lv,
 • www.cfla.gov.lv
30.12.2019.
Pieejams ES fondu finansējums pakalpojumu sniegšanai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm
Bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, būs pieejami sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi sociālo prasmju un funkcionālo spēju uzlabošanai. Šim mērķim no Eiropas Sociālā fonda projektu īstenošanai ir paredzēti vairāk nekā 4,2 miljoni eiro.
30.12.2019.
CFLA pakalpojumu novērtējums 2019. gadā: klientu apmierinātības aptauja un E-indekss apliecina izaugsmi
Novērtējot savu sadarbības pieredzi ar CFLA 2019. gadā, gandrīz 90% respondentu snieguši pozitīvas atsauksmes, liecina CFLA klientu ikgadējās aptaujas rezultāti. Šo vērtējumu un klientu viedokli papildina arī ikgadējā E-indeksa rezultāti - CFLA kļuvusi par līderi klientu atbalsta nodrošināšanā, ieņemot 1. vietu 91 iestādes konkurencē.
16.12.2019.
VEF Kultūras pils - vieta radošumam
Ar ES fondu atbalstu atjaunotā VEF Kultūras pils nu jau divus gadus ir kultūrvides centrs, kur skaistā vidē rīdziniekiem un Rīgas viesiem pulcēties kultūras pasākumos un radošo amatierkolektīvu nodarbībās. Ēka restaurēta, vienlaikus saglabājot pils vēsturisko vērtību un arhitektoniski māksliniecisko unikalitāti. 
10.12.2019.
Atklāj Baltijas valstīs modernāko tenisa centru “Lielupe”
Ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu Lielupē pārbūvēts tenisa centrs “Lielupe”, tam kļūstot par modernāko tenisa centru Baltijā. Jauna, starptautisko sacensību standartiem atbilstoša slēgtā tenisa laukumu halle, atvērtie tenisa laukumi, mūsdienu prasībām atbilstoša infrastruktūra ir daļa no uzlabojumiem, kas īstenoti.
06.12.2019.
Pagarina termiņu atlasei par ES fondu finansējumu nodarbināto apmācībām
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir pagarinājusi projektu iesniegumu iesniegšanas termiņu atklātā projektu iesniegumu atlasē biedrībām un nodibinājumiem par apmācību organizēšanu nodarbinātajiem. Atlases otrajā kārtā pieejami 9 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
05.12.2019.
CFLA paraksta memorandu par atbalstu iniciatīvai “Konsultē vispirms”
Trešdien, 4. decembrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ar memoranda parakstīšanu pievienojusies to valsts pārvaldes iestāžu pulkam, kas sadarbībā ar klientiem apliecinājušas apņēmību ievērot “Konsultē vispirms” principu.
21.11.2019.
Semināru cikla “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā” noslēgums - Pilsrundālē
​​​​​​​Trešdien, 27. novembrī, ar semināru Pilsrundālē noslēgsies rudens semināru cikls, kur dalīsimies ar Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanas labo praksi un pieredzē balstītajām atziņām. 
20.11.2019.
Dobelē atklāj jauno Dabaszinātņu mācību centru
Šodien, 20. novembrī, Dobelē svinīgi atklāj jauno Dobeles novada izglītības iestāžu Dabaszinātņu mācību centru, kas tapis ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.
20.11.2019.
Metālapstrādes uzņēmums “VALPRO” Valmierā iegulda ES fondus ražotnes attīstībā, kļūstot videi draudzīgāks
Ar ES fondu atbalstu VALPRO metāla kannu un ugunsdzēsības aparātu korpusu ražotni ir padarījis energoefektīvāku, konkurētspējīgāku un draudzīgāku videi. Uzņēmumā atjaunotas četras ražošanas ēkas, uzstādītas enerģijas patēriņu monitorējošas sistēmas un efektīvākas iekārtas.
14.11.2019.
Cesvainē notiks seminārs “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”
Trešdien, 20. novembrī, uz semināru Cesvainē aicinām Vidzemes reģiona interesentus par Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanas labo praksi un pieredzē balstītajām atziņām. 
11.11.2019.
TIEŠRAIDE semināram par atbalstu nodarbināto apmācībām
Šodien, 11. novembrī, no plkst. 14.00 aicinām sekot līdzi semināra tiešraidei par Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējuma saņemšanu nodarbināto apmācību organizēšanai. 
08.11.2019.
Nākamais seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā - Kolkā
Trešdien, 13. novembrī, uz semināru Kolkā aicinām Kurzemes reģiona interesentus, kur dalīsimies ar noderīgu informāciju veiksmīgai Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenošanai.  
05.11.2019.
Izmaiņas sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumos
Rīt, 6. novembrī, beidzas pārejas periods iepirkumu veikšanā, un turpmāk arī tajos sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumos, kur līgumcenas nesasniedz Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likumā noteiktos procedūru piemērošanas sliekšņus, ir jāpublicē ar iepirkumu saistītie paziņojumi Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) Publikāciju vadības sistēmā.
04.11.2019.
Rēzeknē notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 6. novembrī, ar semināru Rēzeknē turpināsies Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) rudens semināru cikls par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.
04.11.2019.
ES fondu finansējuma prasījumi praktisko pētījumu veikšanai pieckārt pārsniedz atlases kārtā pieejamo
Zinātniskās institūcijas un komersanti izrādījuši lielu interesi par ES fondu atbalsta saņemšanu praktiskas ievirzes pētījumu veikšanai - trešajā atlases kārtā saņemti 149 projektu iesniegumi, kas pretendē uz pieejamo 10,4 miljonu eiro finansējumu no ERAF.
04.11.2019.
CFLA aicina uz semināru par ES fondu finansējuma saņemšanu nodarbināto apmācībām
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi biedrībām un nodibinājumiem par apmācību organizēšanu nodarbinātajiem. Pirmdien, 11. novembrī, notiks seminārs par projektu iesniegumu atlases jautājumiem.
29.10.2019.
TIEŠRAIDE: seminārs "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā"
Trešdien, 30. oktobrī, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra sāk pasākumu ciklu "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā". Seko līdzi tiešraidei no plkst. 10.00!
23.10.2019.
Ar semināru Rīgā uzsāks pasākumu ciklu par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 30. oktobrī, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāks rudens semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.
18.10.2019.
AS “Olainfarm” svinīgi atklāj jaunu ražošanas korpusu
Turpinot attīstīties, Olainfarm -  viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 47 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā - ir ieguldīti 2.98 miljoni eiro energoefektivitātes uzlabošanā un 6.38 miljoni eiro jaunu ražošanas tehnoloģu ieviešanā, no tiem ES fondu līdzfinansējums gandrīz 3 miljoni eiro.
10.10.2019.
CFLA aicina uz rudens semināru ciklu “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”
​​​​​​​Trešdien, 30. oktobrī, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāks rudens semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Novembrī bezmaksas semināri notiks arī visos reģionos.
09.10.2019.
Noslēdz lielāko līgumu ES fondu plānošanas periodā – 318 miljoni no Kohēzijas fonda dzelzceļa elektrifikācijai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir noslēgusi līgumu ar Latvijas Dzelzceļu par Kohēzijas fonda (KF) līdzekļu piešķiršanu elektrovilcienu infrastruktūras attīstīšanai. No Eiropas Savienības (ES) fondu līdzekļiem šim mērķim paredzēti vairāk nekā 318 miljoni eiro.
09.10.2019.
Pieejams ES fondu finansējums nodarbināto apmācībām
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi biedrībām un nodibinājumiem par apmācību organizēšanu nodarbinātajiem. Atlases otrajā kārtā pieejami 9 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
02.10.2019.
TIEŠRAIDE 3. oktobrī par projektu īstenošanu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ceturtdien, 3. oktobrī, no plkst. 11.00 aicinām projektu īstenotājus, kas ar ES fondu atbalstu attīsta ģimenes ārstu prakses vietas, sekot līdzi semināram, kur tiks sniegta informācija projektu īstenošanā noderīga informācija.
02.10.2019.
Uzaicinājums piedalīties publiskajā pasākumā Inčukalna Dienvidu gudrona dīķa teritorijā 10. oktobrī
Valsts vides dienests informē, ka š.g. 10. oktobrī laika posmā no plkst.10.00 līdz 14.00 Inčukalna novadā, Dienvidu dīķa teritorijā notiks Inčukalna sērskābā gudrona dīķu sanācijas darbu norises publiskais pasākums, uz kuru aicinām Inčukalna novada iedzīvotājus un citus ieinteresētos.
01.10.2019.
Norisinās akcija "Dienas bez rindām"
No 30. septembra līdz 4. oktobrim notiek  akcija Dienas bez rindām 2019, ko organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) sadarbībā ar iestādēm, pašvaldībām un bibliotēkām visā Latvijā. Akcijā piedalās arī Centrālā finanšu un līgumu aģentūra.
23.09.2019.
Novērtē saņemto apkalpošanu valsts pārvaldē! Sākusies Laba servisa kustības kampaņa
Valsts kanceleja ir sākusi Laba servisa kustības kampaņu, kuras laikā iedzīvotāji tiek rosināti pievērst uzmanību klientu servisam valsts pārvaldē un balsot par labākajiem klientu apkalpošanas speciālistiem. Iedzīvotāju balsojumā visaugstāko novērtējumu guvušie darbinieki tiks sveikti Klientu apkalpošanas Goda balvas pasniegšanas ceremonijā.
16.09.2019.
Citāda “ēnu diena” – CFLA darbinieki ēno projektu īstenotājus
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras darbinieki, atsaucoties Ekonomikas ministrijas ierosmei “iekāpt uzņēmēju kurpēs”, ierēdņiem dodoties “ēnot” uzņēmējus, viesojas vairākos uzņēmumos, kur ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu ir vai joprojām tiek īstenotas ieceres to attīstībai.
12.09.2019.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem
Aicinām piektdien, 13. septembrī, no plkst. 11.00 sekot līdzi semināra tiešraidei  par pieejamo Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem. Atlases trešajā kārtā kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 13,3 miljoni eiro, no tiem ERAF finansējums vairāk nekā 10,4 miljonu eiro apmērā.
12.09.2019.
Ar ES fondu atbalstu Salaspils iedzīvotāji izmantos saules enerģiju centralizētajā siltumapgādē
Salaspilī ir izveidota Latvijā pirmā un Austrumeiropā lielākā saules enerģijas centralizētās siltumapgādes sistēma, kas nesīs labumu gan vietējiem iedzīvotājiem, gan videi. Uzņēmuma “Salaspils siltums” īstenotie pasākumi ļaus ne tikai risināt uzņēmuma pamatuzdevumus – palielināt siltumenerģijas piegāžu drošumu un samazināt izmaksas, bet arī veikt kurināmo diversifikāciju, modernizēt ražošanu un samazināt CO2 emisijas.
06.09.2019.
Ar ES fondu atbalstu dažādās Latvijas pilsētās audzēkņi jauno mācību gadu uzsākuši modernākās un labāk aprīkotās skolās
Vispārējās izglītības, profesionālās izglītības un 1. līmeņa augstākās izglītības koledžu mācību vides uzlabošana ir daļa no atbalsta izglītības jomai Latvijā, kur kopumā no Eiropas Savienības fondiem paredzēti ieguldījumi 510 miljonu eiro apmērā. Daļa no projektiem jau pabeigti, un jauno mācību gadu audzēkņi un skolotāji sākuši skaistākā, ērtākā un mūsdienīgāk aprīkotā vidē kā iepriekš.
06.09.2019.
Uzmanību: vēlreiz par krāpšanas apkarošanu!
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) kā Eiropas Savienības (ES) fondu sadarbības iestāde aicina jebkuru personu ziņot par nelikumīgām vai aizdomīgām darbībām, t.sk. par pārkāpumiem vai aizdomām par korupcijas un krāpšanas gadījumiem ES fondu projektu īstenošanā!
05.09.2019.
Turpinās pieteikšanās semināram par ES fondu atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem
Piektdien, 13. septembrī, notiks seminārs zinātniskajām institūcijām un komersantiem par pieejamo Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem. Atlases trešajā kārtā kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 13,3 miljoni eiro, no tiem ERAF finansējums vairāk nekā 10,4 miljonu eiro apmērā.
04.09.2019.
Noderīgi - Iepirkumu uzraudzības birojs skaidro aktuālo par interešu konfliktiem publiskajos iepirkumos
Saskaņā ar publisko iepirkumu normatīvo regulējumu un ES tiesas praksi pasūtītājam ir jāpārbauda, vai iepirkumā nepastāv iespējami interešu konflikti, un ir jāveic pasākumi, lai nepieļautu un atklātu interešu konfliktus, kā arī novērstu to sekas. IUB ir sagatavojis skaidrojumu, lai palīdzētu pasūtītājam atpazīt iespējamo interešu konfliktu un atbilstošo rīcību tā konstatēšanas gadījumā.
29.08.2019.
RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultāte - jaunās un modernās telpās
Ceturtdien, 29. augustā, plkst. 11.00 RTU studentu pilsētiņā Ķīpsalā, Ķīpsalas ielā 6B, notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) jaunās mājvietas atklāšana. Ēka atjaunota vairāku Eiropas Savienības (ES) fondu projektu ietvaros, būvniecības darbos ieguldot ES fondu līdzfinansējumu gandrīz 7,3 miljonu  eiro apmērā.
22.08.2019.
Apkopo ES fondu klasteru programmas gada rezultātus
Lai novērtētu sasniegtos rezultātus un pārrunātu plānoto nākamajam gadam, ikgadējā tikšanās reizē ar Ekonomikas ministriju un Centrālo finanšu un līgumu aģentūru pulcējās 12 klasteri, kas ar ES fondu atbalstu īsteno projektus komersantu konkurētspējas un inovāciju veicināšanai.
21.08.2019.
ES fondus ieguldīs vēsturiskā Ķemeru parka atjaunošanai
Ar ES fondu atbalstu tiks atjaunota un labiekārtota Ķemeru parka teritorija ar tā unikālajām dabas un kultūrvēsturiskajām vērtībām, uzlabota, pilnveidota un nodrošināta visiem pieejama publiskā infrastruktūra, tādējādi sekmējot kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanu.
20.08.2019.
Finanšu ministrs Jānis Reirs: Lēmums par ES fondu sadalījumu ir jāpieņem nacionālā līmenī
Otrdien, 20. augustā, Ministru kabinets izskatīja Finanšu ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu par Eiropas Reģionālās attīstības fonda, Eiropas Sociālā fonda plus un Kohēzijas fonda (ES fondu) ieviešanu 2021. – 2027. gadā Latvijā. Latvija vienlaikus starptautiski aizstāv savu nostāju un nacionālā līmenī veic nepieciešamos priekšdarbus nākamā plānošanas perioda savlaicīgai uzsākšanai.
20.08.2019.
Notiks seminārs par ES fondu atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) organizē semināru zinātniskajām institūcijām un komersantiem par pieejamo Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem.
19.08.2019.
Jelgavas Valsts ģimnāzijā pabeigti rekonstrukcijas darbi - skolēni varēs mācības uzsākt atjaunotā un mūsdienīgā skolā
Ar ES fondu atbalstu Jelgavas Valsts ģimnāzijā ir uzlabota infrastruktūra un mācību vide, lai veicinātu izglītojamo zināšanu, kompetenču un prasmju attīstību, ievērojot iekļaujošas izglītības principu, - izveidota ergonomiska mācību vide, ieviesti informācijas un komunikāciju tehnoloģiju risinājumi un iegādāts aprīkojums, kā arī uzlabota sporta infrastruktūra.
19.08.2019.
Turpina attīstīt Daugavpils cietoksni
Ar Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējumu veiks restaurāciju tūristu iecienītajā kultūras piemineklī un veidos Daugavas labā krasta promenādi.
14.08.2019.
CFLA apkopojusi 2018. gada rezultātus
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) 2018. gada pārskatā ir apkopojusi nozīmīgāko informāciju par aģentūras paveikto aizvadītajā gadā, nodrošinot Eiropas Savienības (ES) fondu programmu praktisko ieviešanu – projektu atlasi, līgumu slēgšanu, projektu uzraudzību un izdevumu atbilstības kontroli.
09.08.2019.
Izsludina ES fondu projektu atlasi praktiskas nozīmes pētījumiem
CFLA izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotajā ES fondu programmā par Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem. Atlases trešajā kārtā kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 13,3 miljoni eiro, no tiem ERAF finansējums vairāk nekā 10,4 miljonu eiro apmērā.
08.08.2019.
Ar ES fondu atbalstu dabas liegumā "Lielie Kangari" izveidota pastaigu taka un skatu tornis
Dabas liegumā "Lielie Kangari" Ropažu novadā apmeklētāju un dabas mīļotāju ērtībām izveidota tūrisma un dabas izziņas pastaigu taka teju 2 km garumā ar tiltiņiem un skatu platformu pie ezera, kā arī izbūvēts skatu tornis 33 metru augstumā, no kura paveras skats uz ainavisko apkārtni – Kangaru ezeru un Lielkangaru purvu.
02.08.2019.
Ar ESF atbalstu pašvaldības organizē pasākumus sabiedrības veselības veicināšanai: ieteikumi un labā prakse
Pasākumus vietējās sabiedrības veselības veicināšanai Veselības ministrijas izstrādātajā Eiropas Savienības fondu programmā īsteno 96 pašvaldības par kopējo summu 18,8 miljoni eiro, no tiem Eiropas Sociālā fonda finansējums – 85% jeb 16 miljoni eiro.
29.07.2019.
Valmierā Sv. Sīmaņa baznīcas tornī atkal skan zvani
Par jaunas stundas pienākšanu Valmierā tagad vēsta zvanu skaņas no Sv. Sīmaņa baznīcas torņa – 18. gadsimtā veidotie bronzas zvani laika gaitā bija saplaisājuši, taču nu atjaunoti, turklāt tagad pieejami arī apskatei. Arī baznīcas tornī veikta renovācija, padarot to ērtāk pieejamu tiem, kas vēlas skatīt Valmieru no augšas. Darbi baznīcā veikti ar ERAF līdzfinansējumu.
25.07.2019.
Ādažos ar ES fondu atbalstu uzceļ jaunu sākumskolu
​​​​​​​Ādažu sākumskolas skolēniem mācību gada sākums šogad būs īpašs – zinības nu varēs gūt jaunā un mūsdienīgi aprīkotā skolā. Mācību vides uzlabošanā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) ieguldīts 2 miljonu eiro līdzfinansējums.
19.07.2019.
CFLA apstiprina lielāko ES fondu projektu šajā plānošanas periodā – dzelzceļa elektrifikāciju
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir apstiprinājusi Latvijas Dzelzceļa projektu elektrovilcienu infrastruktūras attīstīšanai, no Kohēzijas fonda piešķirot finansējumu vairāk nekā 318 miljonu eiro apmērā. Par projekta ieceri pozitīvu atzinumu sniegusi Eiropas Komisija.
17.07.2019.
Noderīgi ES fondu finansējuma saņēmējiem: par sankciju likumu
Lai nepieļautu publiskā finansējuma nonākšanu pie sankcijām pakļautām personām, Eiropas Savienības (ES) fondu projektu īstenotājiem pirms jebkuru maksājumu veikšanas ir pienākums pārliecināties, ka uz projekta sadarbības partneriem un iepirkumu uzvarētājiem nav attiecināmas sankcijas.
10.07.2019.
Grobiņā ar ES fondu atbalstu izveidots un labiekārtots Ālandes upes atpūtas komplekss ar pastaigu taku
Lai saglabātu Grobiņas kultūrvēsturiskās vietas un attīstītu tūrisma iespējas, ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu ir izveidots Ālandes upes atpūtas komplekss ar gandrīz 2.5 kilometru garu pastaigu taku, kas savieno arheoloģiskos pieminekļus, bet vienā no tiem - viduslaiku pilsdrupās - iekārtota estrāde.
04.07.2019.
EM: Latvijas MVU pirmie Baltijā varēs saņemt atbalstu kapitāla piesaistei biržā
Ekonomikas ministrija (EM) izstrādājusi jaunu ES fondu atbalsta programmu "Atbalsts mazo, vidējo komersantu finansējuma piesaistei kapitāla tirgos", kuras mērķis ir veicināt komersantu attīstībai nepieciešamā finansējuma piesaisti kapitāla tirgos, tādējādi paaugstinot komersantu starptautisko konkurētspēju, kā arī attīstīt kapitāla tirgu Latvijā. Atbalsta programma šobrīd ir saskaņošanas stadijā, tā vēl jāapstiprina Ministru kabinetā. Plānots, ka atbalsts uzņēmējiem būs pieejams no 2020. gada.
03.07.2019.
Kokneses pilsdrupās ir noslēgušies pēdējo gadu apjomīgākie konservācijas darbi un izveidota jauna ekspozīcija
Vērienīgie konservācijas darbi norisinājās Kokneses pilsdrupu mūra sienām Pērses upes pusē, bet jauna ekspozīcija izveidota ziemeļu korpusa austrumu stūra telpā – tur atveidots moku kambaris.
26.06.2019.
Ģimenes ārsti modernizē savas prakses vietas
Eiropas Savienības (ES) fondu programmā ģimenes ārstu prakses vietu pilnveidei projektu atlasē pavasarī tika iesniegti 140 iesniegumi. Nu vairākās ģimenes ārstu praksēs jau uzsākta projektu īstenošana, papildinot medicīnisko, saimniecisko un informācijas tehnoloģiju aprīkojumu, iegādājoties mēbeles un veicot telpu remontu.
18.06.2019.
Sāk izmantot jaunu de minimis atbalsta uzskaites sistēmu
Finanšu ministrija ir izstrādājusi sistēmu, kas atvieglos pieteikšanos komercdarbības atbalsta saņemšanai dažādu atbalsta programmu ietvaros un ļaus nodrošināt efektīvāku piešķirtā de minimis atbalsta apmēra kontroli. No š.g. jūlija sistēmas lietošana būs obligāta.
29.05.2019.
FM: Latvijai par sasniegtajiem ES fondu rezultātiem pieejama 6% finansējuma rezerve
Trešdien, 29. maijā, notika ikgadējā ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda Uzraudzības komitejas sanāksme ar Eiropas Komisijas pārstāvjiem. EK augstu novērtē Latvijas paveikto starpposma mērķu izpildē, kas nozīmē Latvijai garantētu 6% ES fondu rezerves finansējuma piešķiršanu.
27.05.2019.
VIAA: Sākas pieteikšanās mācībām pieaugušajiem gandrīz 800 programmās
Pirmdien, 27. maijā, atklāta ceturtā pieteikšanās kārta ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Pieteikšanās mācībām notiek līdz 28. jūnijam, un pirmoreiz to var izdarīt tiešsaistē www.macibaspieaugusajiem.lv. 
21.05.2019.
Latvijas Būvniecības padome apstiprina rekomendācijas par nodrošinājumiem publisko būvniecības pakalpojumu iepirkumos
Minimālās būvdarbu garantijas termiņu ievērojamais palielinājums no 2014. gada un būvdarbu apjoma pieaugums valstī ir ievērojami ietekmējis arī kopējo saistību izpildes nodrošinājumu apmēru, ko būvdabu veicēji iesniedz pasūtītājiem. Latvijas Būvniecības padome ir apstiprinātas rekomendācijas būvdarbu iepirkumiem, lai nodrošinājumu izmaksas neizraisītu būtisku būvdarbu izmaksu pieaugumu. 
20.05.2019.
Eiropas Revīzijas palāta vizītē apmeklē ar ERAF atbalstu attīstīto stikla apstrādes uzņēmumu
Pirmdien, 20. maijā, divu dienu darba vizītē Latvijā ierodas Eiropas Revīzijas palātas delegācija - tās priekšsēdētājs Klaus Hainers – Lēne un palātas loceklis Mihails Kozlovs. Revīzijas palātas delegācija tiksies ar amatpersonām un apmeklēs stikla apstrādes uzņēmumu “Glāzeri BT”, kura attīstībā ieguldīti arī Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļi.
20.05.2019.
Renovētajā Vaivaru rehabilitācijas centrā – mūsdienīgas un funkcionālas telpas
Nacionālajā rehabilitācijas centrā “Vaivari” šomēnes ir noslēgušies centra rehabilitācijas nodaļu renovācijas darbi, to uzlabošanā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda ieguldot vairāk nekā 1,5 miljonus eiro. Pacientu daudzveidīgajām rehabilitācijas vajadzībām telpas nu kļuvušas funkcionāli vēl piemērotākas.
16.05.2019.
Visvairāk digitālo mācību līdzekļu vēlas izstrādāt dabaszinātņu apguvei
Digitālo mācību un metodisko līdzekļu izstrādes projektu atlases pirmajā kārtā CFLA ir saņēmusi 18 projektu iesniegumus. Pamatizglītības un pirmsskolas mācību apguves līdzekļu izstrādei no Eiropas Sociālā fonda pieejams līdzfinansējums 1,3 miljonu eiro apmērā.
15.05.2019.
Veiktas izmaiņas ES fondu līdzfinansējuma pieejamībā darbinieku apmācībām
Šī gada 11.maijā ir stājušies spēkā grozījumi noteikumos, kas nosaka kārtību Eiropas Savienības fondu līdzfinansējuma piešķiršanai nodarbināto apmācībām. Turpmāk atbalsts kļūs pieejamāks arī lielajiem komersantiem.
09.05.2019.
Godinās ES fondu projektu īstenotājus konkursā “RegioStars Latvija 2019”
Finanšu ministrija aicina pieteikt konkursā “RegioStars Latvija 2019” inovatīvus un iedvesmojošus ar Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējumu īstenotos Kohēzijas politikas projektus, ar kuriem projektu īstenotāji lepojas un ir gatavi dalīties pieredzē. Konkursa mērķis ir popularizēt labās prakses piemērus ES fondu finansējuma ieguldīšanā valsts attīstībā. Rezultātā tiks godināti projekti, kas ceļ vietējās sabiedrības labklājības līmeni un vienlaikus izglīto un iedvesmo citus projektu realizētājus Latvijā un citur Eiropā.
07.05.2019.
Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu vadlīnijas: paziņojumi par iepirkumu turpmāk jāpublicē IUB tīmekļa vietnē
Turpmāk arī tajos sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumos, kur līgumcenas nesasniedz Sabiedrisko pakalpojumu sniedzēju iepirkumu likumā noteiktos procedūru piemērošanas sliekšņus, būs jāpublicē paziņojums Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) Publikāciju vadības sistēmā. To paredz IUB izstrādātās jaunās “Iepirkumu vadlīnijas Sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem”, kas stājas spēkā otrdien, 7.maijā.
03.05.2019.
Izstrādātas jaunas vadlīnijas publiskajai un privātajai partnerībai
Lai vairotu izpratni par publiskās un privātās partnerības projektu strukturēšanu, plānošanu un īstenošanu, kā arī sniegtu atbalstu finanšu un ekonomisko aprēķinu praktiskā sagatavošanā, ir izstrādātas publiskās un privātās partnerības projektu finanšu un ekonomisko aprēķinu vadlīnijas, standarta modelis un tā aizpildīšanas metodoloģija.
02.05.2019.
ERAF atbalstu ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai visvairāk vēlas izmantot Zemgalē
Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai otrās atlases kārtas ietvaros  komersanti vēlas izmantot 52 projektu īstenošanai. Kopumā pieprasītais ERAF līdzfinansējums 51,8 miljonu eiro apmērā vairāk nekā 2 reizes pārsniedz pieejamo līdzfinansējumu – 25,4 miljonus eiro.
02.05.2019.
CFLA lauž līgumu ar Rīgas Satiksmi par Skanstes tramvaja projektu
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir pieņēmusi lēmumu izbeigt līgumu ar uzņēmumu Rīgas Satiksme (RS) par Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētā Skanstes tramvaja projekta īstenošanu. Paziņojums par lēmumu šodien nosūtīts RS.
29.04.2019.
Labās prakses semināru cikla noslēgums - Rēzeknes novadā
Otrdien, 30.aprīlī, notiks pēdējais seminārs šī gada pavasara informatīvo pasākumu ciklā par labo praksi Eiropas Savienības projektu īstenošanā, kuros Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) jau tradicionāli pulcina klientus un sadarbības partnerus.
26.04.2019.
Projektu iesniedzēji plāno ES fondu ieguldījumus vairāk kā 200 ģimenes ārstu praksēs
Izsludinātajā Eiropas Savienības (ES) fondu programmā ģimenes ārstu prakšu attīstībai bijusi ļoti liela projektu iesniedzēju aktivitāte - vērtēšanai Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā iesniegti 140 projektu iesniegumu, kuros paredzēti ieguldījumi vairāk kā 200 ārstu praksēs visā Latvijā.
24.04.2019.
CFLA - pirmā valsts pārvaldes iestāde, kas parakstījusi Dažādības hartu
Atbalstot mērķi veicināt cieņpilnu attieksmi un dažādu sabiedrības grupu iekļaušanu, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) šodien, 24.aprīlī, ir parakstījusi Dažādības hartu, kļūstot par pirmo valsts pārvaldes iestādi, kura pievienojas kustībai un apņemas ieviest Latvijas Dažādības hartas pamatprincipus.
23.04.2019.
FM: Latvija ES fondu ieviešanā izpildījusi visus 2018. gada mērķus
Otrdien, 23. aprīlī, Ministru kabineta (MK) sēdē izskatīts Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais ikmēneša informatīvais ziņojums par Kohēzijas politikas ES fondu investīciju progresu. Operatīvie dati liecina, ka Latvija izpildījusi 2018. gada vidusposma sasniedzamos rādītājus visās jomās, lai saņemtu 6% rezerves ES fondu finansējumu. Galīgo lēmumu par 2018. gada vidusposma mērķu sasniegšanu pieņems Eiropas Komisija līdz šī gada augusta beigām pēc Latvijas gada ziņojuma par programmas ieviešanu izskatīšanas. Tāpat līdz ar šī gada 1. aprīlī Eiropas Komisijai (EK) iesniegto maksājuma pieteikumu Latvija par 99% ir izpildījusi šī gada ES fondu maksājumu mērķi, kas jāsasniedz, lai valsts turpinātu saņemt 2014. – 2020. gada plānošanas perioda ES fondu finansējumu pilnā apmērā.
23.04.2019.
EM: šā gada vasarā plānots jauns atbalsts uzņēmējiem nodarbināto apmācībām
Informē Ekonomikas ministrija: Latvijas ekonomikā joprojām vērojama strauja izaugsme un arvien vairāk izjūtama darba spēka nepietiekamība, līdz ar to ieguldījumi cilvēkresursos ir būtiski. Pieprasījums pēc ES fondu atbalsta nodarbināto apmācībām no komersantu puses ir augsts, tādēļ Ministru kabineta sēdē šodien tika atbalstīti Ekonomikas ministrijas izstrādātie grozījumi atbalsta programmā nodarbināto apmācībām, kas paredz šā gada vasarā organizēt jaunu atlases kārtu atbalsta saņemšanai nodarbināto apmācībām.
17.04.2019.
Kuldīgā un Rēzeknē notiks semināri par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Ar semināriem Kuldīgā un Rēzeknē Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pabeigs pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.
12.04.2019.
Optimizē maksājuma pieprasījumu dokumentācijas apriti
Vienkāršojot maksājuma pieprasījuma apstiprināšanas procesu, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra lēmumu par maksājumu pieprasījuma apstiprināšanu turpmāk nesūtīs vēstules veidā. Par pozitīvu lēmumu finansējuma saņēmējs saņem paziņojumu ES fondu projektu e-vidē, kas apliecina – maksājuma pieprasījums ir apstiprināts, un tiks veikta ES fondu finansējuma izmaksa.
11.04.2019.
Seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā – Smiltenē
Trešdien, 17. aprīlī, ar semināru Smiltenes pagastā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra turpinās pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības fondu atbalsta izmantošanā.
10.04.2019.
Laimē iespēju klasei doties ekskursijā!
Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienu laikā - no 8. līdz 10. maijam - Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir sagatavojusi 11 ekskursijas skolēniem, kur varēs iepazīt Eiropas Savienības fondu labos darbus klātienē. Lai piedalītos izlozē, nepieciešams aizpildīt pieteikšanās formu līdz 18. aprīlim.
05.04.2019.
Pagarina projektu iesniegšanas termiņu ERAF atbalstam ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai; notiks seminārs
CFLA ir pagarinājusi termiņu projektu iesniegšanai ERAF atbalsta saņemšanai ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidei vai rekonstrukcijai līdz 30. aprīlim. Par projektu atlases jautājumiem notiks papildu seminārs 15. aprīlī.
04.04.2019.
Bauskā notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 10. aprīlī, ar semināru Bauskā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra turpinās pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības fondu atbalsta izmantošanā.
02.04.2019.
TIEŠRAIDE semināram "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā"
Trešdien, 3. aprīlī, no plkst. 10.00 aicinām sekot līdzi semināram "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā".
29.03.2019.
Ar ES fondu atbalstu Rundālē izveidos dienas aprūpes centru
Rundāles novada dome un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir noslēgusi vienošanos par Eiropas Savienības fondu atbalsta piešķiršanu nepieciešamā aprīkojuma iegādei, lai Rundāles novada Saulaines sociālā centra ēkā izveidotu dienas aprūpes centru.
29.03.2019.
Valmierā un Kuldīgā notiks semināri par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ar semināriem Valmierā 2. aprīlī un Kuldīgā 5. aprīlī noslēgsies pasākumu cikls, kurā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Veselības ministrija informē par ERAF finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām  ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.
25.03.2019.
Aktuāli pašvaldībām - izmaiņas valsts budžeta dotācijas piešķiršanas kārtībā
Līdz ar grozījumiem Ministru kabineta noteikumos, kas nosaka valsts budžeta dotācijas piešķiršanas kārtību Eiropas Savienības fondu projektos, no š.g. 15. marta ir mainīta tās aprēķināšana pašvaldību projektiem, nodrošinot, ka VBD apjoms un līdz ar to arī ietekme uz valsts budžetu turpmāk būs prognozējama.
25.03.2019.
Notiks videokonference par ES fondu projektu e-vidi
Eiropas Digitālās nedēļas ietvaros Centrālā finanšu un līgumu aģentūra sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību videokonferencē 28. martā stāstīs par Eiropas Savienības fondu projektu e-vidi, kas kļuvusi par ērtāko, ekonomiskāko un vienkāršāko veidu informācijas apmaiņai starp ES fondu finansējuma saņēmējiem un CFLA.  
25.03.2019.
Notiks seminārs komersantiem un izglītības iestādēm par ES fondu atbalstu digitālo mācību līdzekļu izstrādei
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra aicina interesentus uz semināru – diskusiju potenciālajiem projektu iesniedzējiem un sadarbības partneriem par ES fondu projektu atlasi programmā, kuras ietvaros tiks izstrādāti digitāli mācību un metodiskie līdzekļi jaunā mācību satura ieviešanai pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē.
15.03.2019.
Reģionos notiks semināri par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ar semināriem Jelgavā 19. martā un Rēzeknē 21. martā nākamnedēļ turpināsies pasākumu cikls, kurā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un Veselības ministrija informē par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.
13.03.2019.
CFLA aicina uz semināru ciklu par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 3. aprīlī, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāks pavasara semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Aprīlī bezmaksas semināri notiks arī visos reģionos.
05.03.2019.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu ģimenes ārstu praksēm
Trešdien, 6. martā, no plkst. 10.00 aicinām sekot līdzi semināra tiešraidei par Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai.
28.02.2019.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu digitālo mācību līdzekļu izstrādei
Pirmdien, 4. martā, no plkst. 10.00 aicinām sekot līdzi tiešraidei par projektu sagatavošanu programmā, kuras ietvaros tiks piešķirts Eiropas Sociālā fonda finansējums digitālo mācību un metodisko līdzekļu izstrādei.
26.02.2019.
Rīgā notiks seminārs par ES fondu finansējumu ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Pirmais seminārs par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu ārstniecības iestādēm un pašvaldībām  ģimenes ārstu prakšu pilnveidošanai notiks 6. martā Rīgā. Informatīvie pasākumi līdz aprīlim notiks arī reģionos.
26.02.2019.
TIEŠRAIDE semināram par projektu iesniegumu atlasi valsts ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmā
Trešdien, 27. februārī, no plkst. 10.00 tiešraide semināram par projektu iesniegumu atlasi valsts ēku energoefektivitātes paaugstināšanas programmā.
25.02.2019.
Pieejams ES fondu finansējums ģimenes ārstu prakšu attīstībai
Ārstniecības iestādes un pašvaldības var pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras pilnveidošanai. Šim mērķim projektu atlases apakškārtā, kas ilgs līdz 24. aprīlim, no ERAF pieejams vairāk nekā 3,1 miljons eiro.
22.02.2019.
CFLA aicina komersantus uz semināru par ES fondu atbalstu digitālo mācību līdzekļu izstrādei
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina komersantus uz semināru par ES fondu projektu atlasi programmā, kuras ietvaros tiks izstrādāti digitāli mācību un metodiskie līdzekļi jaunā mācību satura ieviešanai pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē. No Eiropas Sociālā fonda (ESF) pirmajā atlases kārtā šim mērķim paredzēti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro.
21.02.2019.
Igaunija ES fondu ieviešanas sistēmas pilnveidošanai pieredzi gūst Latvijā
Novērtējot ieguvumus, ko sniegusi Eiropas Savienības fondu 2014.-2020. gada plānošanas perioda ieviešanas sistēma, projektu administrēšanas funkcijas koncentrējot vienā institūcijā, Igaunijas ES fondu ieviešanas institūcijas pieredzes apmaiņas vizītē viesojas Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā.
18.02.2019.
Tiešraide semināram par ERAF atbalstu ražošanas telpām un infrastruktūrai
Otrdien, 19. februārī, aicinām sekot līdzi semināra tiešraidei, kur tiks sniegta informācija par projektu atlases jautājumiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no ERAF.
13.02.2019.
“Nav nemaz tik sarežģīti!” – ēnas iepazīst darbu CFLA
Šodien, 13. februārī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra bija “ēnu” pilna – Ēnu dienā iepazīties ar Eiropas Savienības fondu projektu uzraudzības darba ikdienu bija izvēlējušies 10 skolēnu. 
12.02.2019.
Ar ES fondu atbalstu izstrādās digitālos mācību līdzekļus
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir uzsākusi projektu iesniegumu pieņemšanu Eiropas Savienības fondu programmā, kuras ietvaros tiks izstrādāti digitāli mācību un metodiskie līdzekļi jaunā mācību satura ieviešanai pirmsskolas un pamatizglītības pakāpē. No Eiropas Sociālā fonda pirmajā atlases kārtā šim mērķim paredzēti vairāk nekā 1,3 miljoni eiro.
05.02.2019.
FM: Latvija par 80% izpildījusi EK deklarējamo ES fondu izdevumu mērķi 2019. gadam
Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, ir ievērojami palielinājies investīciju temps ES fondu projektos. Latvija 2018. gadā ir ar uzviju sasniegusi Eiropas Komisijai deklarējamo izdevumu mērķa apjomu, kā arī jau janvārī par 80% izpildījusi šī gada mērķi.
29.01.2019.
Noslēdz līgumu par Paula Stradiņa slimnīcas jaunā korpusa būvniecību
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra un VSIA "Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca" 28. janvārī noslēdza līgumu par slimnīcas jaunā korpusa A2 izveidi, kura tapšanā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem paredzēts ieguldīt vairāk nekā 64 miljonus eiro.
28.01.2019.
Atklāj Latvijas Universitātes Zinātņu māju
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu tapusi Latvijas Universitātes Zinātņu māja Torņakalnā, līdzfinansējot gan jaunās ēkas būvniecību, gan modernas infrastruktūras izveidi. Divu ERAF projektu ietvaros Latvijas Universitātei no ES fonda piešķirti vairāk nekā 34 miljoni eiro.
25.01.2019.
Pasniegtas Iepirkumu gada balvas 2018
Jau trešo gadu žurnāls "Iepirkumi" sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju un Finanšu ministriju organizēja Iepirkumu Gada konferenci un Iepirkumu Gada balvas pasniegšanas ceremoniju.
24.01.2019.
CFLA aicina uz semināru par ERAF atbalsta iespējām ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra aicina interesentus uz semināru 19. februārī par projektu iesniegumu sagatavošanu Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalsta iegūšanai ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no ERAF.
17.01.2019.
CFLA: ES fondu maksājumu atjaunošana Rīgas Satiksmei pašreiz netiek izskatīta
Līdz skaidrības gūšanai izmeklēšanā par krāpšanas aizdomām uzņēmumā Rīgas satiksme (RS) Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) neplāno atjaunot Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējuma maksājumus RS Skanstes tramvaja līnijas projektā.
15.01.2019.
CFLA aicina pieteikties ERAF atbalstam ražošanas telpu un infrastruktūras attīstīšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi par atbalstu ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
14.01.2019.
KM: Attīsta piejūras tūrismam svarīgus kultūras un dabas mantojuma objektus
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu Kurzemes un Rīgas reģiona piejūras novadu pašvaldības līdz 2021. gadam atjaunos vai radīs no jauna septiņus tūrismam un reģiona kultūras norisēm svarīgus kultūras un dabas objektus.
KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS
Meistaru iela 10, Rīga
Tālrunis: (+371) 66939777
E-pasts: info@cfla.gov.lv
KORESPONDENCES
ADRESE
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra,
Smilšu iela 1,
Rīga (Vecrīga),
LV-1919

E-pasts oficiālai sarakstei cfla@cfla.gov.lv
Maijs 2021
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
Piekrītu