• Smilšu iela 1,
 • Rīga, LV-1919,
 • tālr. 22306116,
 • fakss 67357841,
 • e-pasts cfla@cfla.gov.lv,
 • www.cfla.gov.lv
20.12.2018.
Aicina uz Iepirkumu Gada konferenci
Žurnāls “Iepirkumi” sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju un Finanšu ministriju ielūdz uz Iepirkumu Gada konferenci un Iepirkumu gada balvas pasniegšanas ceremoniju, kas notiks 2019. gada 17. janvārī Konferenču centrā Citadele, Rīgā.
20.12.2018.
CFLA aptur maksājumus Skanstes tramvaja un divos Daugavpils domes projektos
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir apturējusi  Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējuma maksājumus Rīgas satiksmes (RS) Skanstes tramvaja līnijas projektā, kā arī divos Daugavpils domes īstenotajos infrastruktūras uzlabošanas projektos.
19.12.2018.
CFLA apstiprina Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas jaunā korpusa attīstības projektu
Eiropas Komisijas atbalstu saņēmusi iecere attīstīt Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) jauno korpusu, līdz ar to Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir apstiprinājusi projekta iesniegumu Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma saņemšanai.
07.12.2018.
Noskaidroti Iepirkumu Gada balvas 2018 finālisti
Iepirkumu Gada balvas 2018 žūrija ir izvirzījusi pretendentus. Iepazīstieties un izsakiet savu viedokli!
14.11.2018.
Viens no vērienīgākajiem “Staro Rīga” objektiem – paralēlās telpas Zirgu ielā
Šogad gaismas festivālā “Staro Rīga”, kas norisināsies no 16. līdz 19. novembrim, būs iespēja apskatīt mākslinieka Ginta Gabrāna radītu mākslas objektu “TRANSREALITĀTES ZIRGU IELA”. Tajā reālajā telpā notiekošais tiks papildināts ar virtuālo dimensiju, aicinot skatītājus izmantot iespēju ceļot no vienas realitātes otrā.
07.11.2018.
Horvātijas delegācija iepazīst Latvijas pieredzi ES fondu ieviešanā
Šonedēļ Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) pieredzes apmaiņas vizītē uzņem delegāciju no Horvātijas Mazo un vidējo uzņēmumu, inovāciju un investīciju aģentūras, iepazīstinot viesus ar Latvijas praksi Eiropas Savienības (ES) fondu administrēšanā.
29.10.2018.
CFLA valsts pārvaldes e-indeksā – ceturtā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) 92 valsts pārvaldes iestāžu konkurencē ieņem ceturto vietu 2018. gada e-indeksa rādītājā, kas raksturo informācijas un komunikācijas tehnoloģiju risinājumu izmantošanu pakalpojumu nodrošināšanā.  
26.10.2018.
Tiek pagarināta pieteikšanās Iepirkumu Gada balvas 2018 nominācijām
Iepirkumu Gada balvas 2018 organizatori vēlas dot iespēju pieteikties tiem pretendentiem, kuri vēl nav paguvuši nosūtīt pieteikumu, tāpēc pieteikšanās nominācijām tiek pagarināta līdz 2.novembrim.
25.10.2018.
CFLA semināru cikla noslēgums par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā - Jelgavā
Trešdien, 31. oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina interesentus uz semināru Jelgavā par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.
24.10.2018.
Kompetences centriem pieejami 37 miljoni eiro no ERAF
Kompetences centriem jaunu produktu un tehnoloģiju attīstībai un ieviešanai ražošanā projektu atlases ceturtajā kārtā pieejami vairāk nekā 37,6 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
18.10.2018.
CFLA seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā - Priekuļos
Trešdien, 24. oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra, turpinot semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības fondu atbalsta izmantošanā, aicina interesentus uz tikšanos Priekuļos.
12.10.2018.
Kuldīgā notiks CFLA seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 17. oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) turpina semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā, pulcējot interesentus Kuldīgā.
10.10.2018.
Ieguldot ES fondus, veidos bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes iekārtas
ES fondu programmā par Kohēzijas fonda atbalstu bioloģiski noārdāmo atkritumu pārstrādes iekārtu izveidei Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir apstiprinājusi divus projektus. Kopumā piešķirts KF finansējums 32 329 658, 54 eiro apmērā.
09.10.2018.
Uzņēmumi energoefektivitātes paaugstināšanai no Kohēzijas fonda ieguldīs 8 miljonus eiro
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir veikusi kārtējās projektu iesniegumu kopas sākotnējo vērtēšanu ES fondu programmā, kura atbalsta energoefektivitātes paaugstināšanu ražošanas objektos. Apstiprinājumu saņēmuši 32 projektu iesniegumi par kopējo plānoto Kohēzijas fonda ieguldījumu 8 miljonu eiro apmērā.
09.10.2018.
Iepirkumu gada balva 2018
Trešo reizi notiks "Iepirkumu gada balva", pasniedzot to vairākās kategorijās kā pateicību un novērtējumu pasūtītājiem, sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem un piegādātājiem. Balva tiks pasniegta arī iepirkumu jomā iesaistītām personām par ieguldījumu šīs jomas attīstībā, nodrošinot ilgtspējīgu un veiksmīgu sadarbību.
05.10.2018.
CFLA seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā – Latgales reģionā
Rēzeknes novada Lūznavā trešdien, 10. oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) turpina semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā.
02.10.2018.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu pakalpojumu infrastruktūras attīstībai deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai
Trešdien, 3. oktobrī, no plkst. 14.00 sekojiet līdzi semināra norisei tiešraidē, kurā informēs izsludināto projektu iesniegumu atlasi ES fondu programmā "Pakalpojumu infrastruktūras attīstība deinstitucionalizācijas plānu īstenošanai".
02.10.2018.
TIEŠRAIDĒ: seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Šodien, 3. oktobrī, no plkst. 10.00 sekojiet līdzi sekot līdzi semināra "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā" tiešraidei.
02.10.2018.
Jaunu produktu ieviešanai ražošanā no ERAF investēs vēl 34 miljonus eiro
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir pabeigusi projektu vērtēšanu Eiropas Savienības (ES) fondu programmas par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā otrās projektu atlases kārtas ietvaros. Kopumā apstiprināti 28 projektu iesniegumi, kuros plānotais ERAF ieguldījums - 34 miljoni eiro.
01.10.2018.
Rīgā notiks pirmais šī rudens seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Ar semināru Rīgā trešdien, 3. oktobrī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāk semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Semināru cikls turpināsies visu oktobri, un tā ietvaros notiks semināri Latvijas reģionos.
26.09.2018.
EM: Atbalstam ražošanas telpu attīstībai apstrādes rūpniecības un IKT uzņēmumiem būs pieejami 25,4 miljoni eiro
Ņemot vērā komersantu lielo interesi par ES fondu programmu ražošanas telpu attīstībai apstrādes rūpniecības uzņēmumiem, Ministru kabinetā 25. septembrī apstiprināti Ekonomikas ministrijas (EM) sagatavotie Ministru kabineta noteikumi otrās projektu iesniegumu atlases kārtas īstenošanai. 
21.09.2018.
CFLA aicina uz semināriem par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 3. oktobrī, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāk semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Oktobrī bezmaksas semināri tiks rīkoti arī visos reģionos.
19.09.2018.
Nākamo trīs gadu periodam pieejams finansējums ES fondu vadībai
Eiropas Savienības (ES) fondu vadības un kontroles sistēmas uzturēšanai un darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” ietvaros īstenoto projektu administrēšanas nodrošināšanai nākamo trīs gadu periodam būs pieejams ES fondu finansējums 47,6 miljonu eiro apmērā.
11.09.2018.
Noslēgti projektu līgumi par 2/3 Latvijai pieejamā ES fondu finansējuma
Otrdien, 11. septembrī, MK sēdē izskatīts Finanšu ministrijas informatīvais ziņojums par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondi) investīciju ieviešanu. ES fondu atbalsta saņemšanu Latvijā sekmē šī gada 16. augustā no Eiropas Komisijas saņemts pozitīvs ikgadējais atzinums par ES fondu vadības un kontroles sistēmas efektīvu darbību.
07.09.2018.
Trešdaļa ieceru praktiskas ievirzes pētījumiem – dabaszinātnē
Pirmdien, 3. septembrī, noslēdzās projektu iesniegumu pieņemšana Eiropas Savienības fondu programmā praktiskas ievirzes pētījumu veikšanai – atlases otrajā kārtā saņemtas 186 ieceres izpētes projektiem, kas pretendē uz pieejamo 25 miljonu eiro līdzfinansējumu.  
06.09.2018.
Ar ES fondu atbalstu Latvijā bagātina kultūrvidi
Nule kā atklātais Alūksnes vēsturiskās stacijas bagāžas šķūnis un tajā ierīkotā multimediālā ekspozīcija “Alūksnes Bānīša stacija”, kurā var izzināt dzelzceļa vēsturi, Bānīša stāstus un vērot laikmeta ainas, ir viens no objektiem, kas tapis ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu.
30.08.2018.
3. septembrī noslēgsies projektu pieņemšana programmā "Praktiskas ievirzes pētījumi"
Pirmdien, 3. septembrī, ir pēdējā diena projektu iesniegumu iesniegšanai Eiropas Savienības (ES) fondu programmā par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem. Atlases otrajā kārtā kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 25 miljoni eiro, no tiem ERAF finansējums vairāk nekā 19,2 miljonu eiro apmērā.
28.08.2018.
EM: Paplašināts atbalsts inovāciju attīstībai un pētījumu rezultātu komercializācijai
Ministru kabinetā apstiprināti grozījumi ES fondu atbalsta programmā “Atbalsts tehnoloģiju pārneses sistēmas pilnveidošanai”, kas paredz plašākas atbalsta iespējas gan uzņēmumiem, kas attīsta jaunus produktus un tehnoloģijas, gan pētniecības organizācijām, kas iesaistās pētījumu rezultātu komercializācijā, kā arī paplašinātas iespējas jaunuzņēmumu attīstībai Latvijā.
22.08.2018.
Izmantojot ES fondu atbalstu, no Inčukalna sērskābā gudrona dīķiem notiek gudrona izvešana
Otrdien, 21.augustā, Valsts vides dienests (VVD) rīkoja publisku pasākumu, lai iepazīstinātu interesentus ar sanācijas darbu norisi sērskābā gudrona Dienvidu dīķa un Ziemeļu dīķa teritorijās Inčukalna novadā, kas tiek veikti Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansētā projekta ietvaros.
21.08.2018.
Uzmanību! ES fondu finansējuma saņēmējiem - vēlreiz par finanšu disciplīnu
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina ikvienu Eiropas Savienības (ES) fondu projekta īstenotāju rūpīgi sekot projektu ieviešanas plāniem, tos īstenot laikus un paredzētajā apjomā, kā arī – nepieciešamības gadījumā veikt korekcijas savos plānos. Atgādinām: lai veicinātu ES fondu projektu ieviešanas efektivitāti, ir ieviesti finanšu disciplīnas pasākumi.
16.08.2018.
Notiks seminārs augstskolām par ES fondu atbalstu studējošo inovāciju sekmēšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina augstākās izglītības institūcijas uz informatīvu semināru par pieejamo Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu pasākumu īstenošanai, kas sekmēs studējošo inovāciju spēju. Tas notiks š.g. 28. augustā Rīgā.
15.08.2018.
VIAA: Sākas trešā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem 11 nozarēs
Trešdien, 15. augustā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) uzsāk trešo pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais un pašnodarbinātais no 25 gadu vecuma var pieteikties mācībām 11 tautsaimniecības nozarēs.
09.08.2018.
FM: Latvija ir saņēmusi un izmantojusi visu 2007. – 2013. gada plānošanas perioda ES fondu finansējumu
Finanšu ministrija (FM) ir iesniegusi Ministru kabinetā ikmēneša informatīvo ziņojumu par Kohēzijas politikas ES fondu investīciju progresu. Līdz ar sekmīgu iepriekšējā plānošanas perioda pabeigšanu un esošā perioda intensīvāku projektu ieviešanu Latvija jūlijā un augustā ir saņēmusi ievērojamus Eiropas Komisijas (EK) maksājumus – kopā 297 miljonus eiro.
06.08.2018.
Semināra TIEŠRAIDE par ES fondu atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem
Semināra TIEŠRAIDE ar saimniecisku darbību saistītu projektu iesniedzējiem programmā „Praktiskas ievirzes pētījumi” 2. atlases kārtā.
02.08.2018.
Tiešraide semināram par ES fondu atbalstu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu sniegšanai
Šodien, 2. augustā, no plkst. 10.00 notiek seminārs biedrībām un nodibinājumiem par pieejamo Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu, lai bērniem ar funkcionāliem traucējumiem nodrošinātu sociālos pakalpojumus - sociālo prasmju un funkcionālo spēju uzlabošanai. Šim mērķim no ESF projektu īstenošanai ir paredzēti vairāk nekā 4,2 miljoni eiro.
24.07.2018.
Īstenošanā jau vairāk kā 1000 ES fondu projektu
Eiropas Savienības (ES) fondu 2014. – 2020. gada plānošanas periodā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ar finansējuma saņēmējiem ir noslēgusi  nu jau vairāk nekā 1000 līgumus par projektu īstenošanu, kuros kopumā plānoto vai jau realizēto ES fondu investīciju apjoms ir vairāk nekā 2,9 miljardi eiro.
20.07.2018.
CFLA: Darbinieku apmācībās un klasteru programmā investēti vairāk kā 7 miljoni eiro
Trijās Eiropas Savienības (ES) fondu programmās, kuras paredz pasākumus uzņēmējdarbības vides stiprināšanai un attīstībai un kuras īsteno uzņēmēju pārstāvības organizācijas, līdz jūlija vidum ir investēti jau vairāk kā 7 miljoni eiro, liecina Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) apkopotā informācija.
20.07.2018.
Bērni ar funkcionāliem traucējumiem varēs saņemt ES fondu finansētus pakalpojumus
Bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, kuriem noteikta invaliditāte, būs pieejami sabiedrībā balstīti sociālie pakalpojumi sociālo prasmju un funkcionālo spēju uzlabošanai. Šim mērķim no Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu īstenošanai ir paredzēti vairāk nekā 4,2 miljoni eiro.
11.07.2018.
EM: Inovācijas attīstībai paplašināts ES fondu atbalsts komersantu nodarbināto apmācībām
Ekonomikas ministrija (EM) informē, ka Ministru kabineta š.g. 10. jūlija sēdē atbalstīts EM priekšlikums paplašināt ES fondu atbalstu komersantu nodarbināto apmācībām nolūkā sekmēt inovāciju attīstību.
11.07.2018.
Kuldīgā un Rēzeknē - semināri par ES fondu atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ar semināriem Kuldīgā un Rēzeknē turpina semināru ciklu par zinātniskajām institūcijām un komersantiem pieejamo Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem.
05.07.2018.
Latvijas ES fondu projekts viens no labākajiem Eiropā – novērtē arī tu!
Latvijas Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotais ES fondu Jauniešu garantijas projekts ir saņēmis Eiropas Komisijas (EK) konkursa RegioStars Awards 2018 finālista apbalvojumu. Vienlaikus EK mājaslapā sācies Eiropas iedzīvotāju balsojums par labāko ES fondu projektu - nobalso arī tu!
05.07.2018.
Finanšu ministrija un Eiropas Komisija aicina paātrināt ES fondu ieviešanu
Finanšu ministrija (FM) izskatīšanai Ministru kabinetā (MK) ir iesniegusi ikmēneša informatīvo ziņojumu par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondi) investīciju ieviešanas statusu. FM un Eiropas Komisija (EK) brīdina par riskiem 2018. gada mērķu sasniegšanā energoefektivitātes, vides, izglītības un sociālās iekļaušanas, tai skaitā veselības jomās un aicina tajās paātrināt ES fondu investīciju ieviešanu.
03.07.2018.
KM: Ar ES fondu atbalstu attīstīs kultūras tūrismu Vidzemes piekrastē
29. jūnijā ir noslēgta vienošanās par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēta projekta “Saviļņojošā Vidzeme” īstenošanu. Tā ietvaros četras Vidzemes pašvaldības veidos infrastruktūru aktīvai kultūras dzīvei un kultūras un dabas tūrismam.
03.07.2018.
KM: Noslēgts līgums par vērienīga kultūras un dabas mantojuma projekta īstenošanu Dienvidkurzemē
29. jūnijā ir noslēgta vienošanās par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēta projekta „Dienvidkurzemes piekrastes mantojums cauri gadsimtiem” īstenošanu. Tā ietvaros tiks atjaunoti un attīstīti kopumā septiņi nozīmīgi kultūras un dabas mantojuma objekti.
28.06.2018.
CFLA aizvadītā gada būtiskākos notikumus apkopojusi pārskatā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) 2017. gada pārskatā ir apkopojusi nozīmīgāko informāciju par aģentūras paveikto aizvadītajā gadā, nodrošinot Eiropas Savienības (ES) fondu programmu praktisko ieviešanu – projektu atlasi, līgumu slēgšanu, projektu uzraudzību un izdevumu atbilstības kontroli.
28.06.2018.
Sociālo pakalpojumu infrastruktūras izveidei pieejams ES fondu finansējums
Lai attīstītu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu un ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu infrastruktūru, pašvaldībām projektu īstenošanai no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļiem pieejami 22,7 miljoni eiro.
26.06.2018.
Noteikta lielāka ES fondu projektu īstenotāju atbildība
Otrdien, 26. jūnijā, Ministru kabinetā (MK) izskatīti Finanšu ministrijas virzītie MK noteikumu grozījumi, ar kuriem tiek ieviesta stingrāka disciplīna attiecībā uz sākotnēji plānoto Eiropas Savienības Struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondu) projektu īstenošanas un plānoto maksājumu pieprasījumu iesniegšanas termiņu, kā arī apjoma ievērošanu.
26.06.2018.
CFLA aicina augstskolas pieteikties ES fondu finansējumam studiju programmu attīstīšanai
Lai samazinātu studiju programmu fragmentāciju un stiprinātu resursu koplietošanas praksi, no Eiropas Sociālā fonda (ESF) augstākās izglītības institūcijām pieejams finansējums vairāk nekā 6 miljonu eiro apmērā projektu īstenošanai.
25.06.2018.
Pieejams ES fondu finansējums studējošo inovāciju sekmēšanai
Augstākās izglītības institūcijas ir aicinātas pieteikties Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumam, lai īstenotu projektus studējošo inovāciju sekmēšanai. Pasākuma pirmajā kārtā projektu realizācijā no ERAF paredzēts ieguldīt vairāk nekā 19,8 miljonus eiro.
21.06.2018.
Ar ES fondu atbalstu attīstīs vides monitoringa programmas
Ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu vairāk nekā 2,8 miljonu eiro apmērā Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs uzlabos trīs vides monitoringa programmas, pilnveidojot vides datu apstrādes un uzglabāšanas infrastruktūru.
18.06.2018.
VIAA: Jauniešu garantijas projekts iekļuvis konkursa RegioStars Awards finālā
Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotais ES fondu Jauniešu garantijas projekts ir iekļuvis Eiropas Komisijas konkursa RegioStars Awards 2018 finālā. Kopumā no 102 pieteikumiem finālā iekļuvis 21 projekts no 20 Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm un 5 partnervalstīm.
13.06.2018.
TIEŠRAIDE semināram par ES fondu atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem
Šodien, 14. jūnijā, no plkst. 11.00 notiek seminārs zinātniskajām institūcijām un komersantiem par pieejamo ERAF atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem. Atlases otrajā kārtā kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 25 miljoni eiro, no tiem ERAF finansējums vairāk nekā 19,2 miljonu eiro apmērā.
05.06.2018.
FM: Latvijas budžeta ieņēmumos pamatoti vairāk kā pusmiljards eiro ES fondu investīciju
Ministru kabineta 5. jūnija sēdē izskatīts Finanšu ministrijas (FM) sagatavotais ikmēneša informatīvais ziņojums par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondi) investīciju ieviešanas statusu.
05.06.2018.
Pagarināts projektu iesniegšanas termiņš ES fondu atbalstam augstskolu personāla stiprināšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir pagarinājusi projektu iesniegšanas termiņu atlasē, kur augstākās izglītības institūcijas var saņemt ES fondu atbalstu akadēmisko personāla stiprināšanai stratēģiskās specializācijas jomās – tos var iesniegt līdz š.g. 25. jūnijam.
01.06.2018.
Notiks seminārs par ES fondu atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem
CFLA organizē semināru zinātniskajām institūcijām un komersantiem par pieejamo Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem. Atlases otrajā kārtā kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 25 miljoni eiro, no tiem ERAF finansējums vairāk nekā 19,2 miljonu eiro apmērā.
28.05.2018.
KM: Svinīgā pasākumā atklātas atjaunotās Daugavas stadiona tribīnes
Šodien, 28. maijā, svinīgā pasākumā atklātas Daugavas stadiona atjaunotās un paplašinātās tribīnes ar 10 400 skatītāju sēdvietām. Tādējādi stadions ir gatavs XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumu uzņemšanai.
25.05.2018.
Pieejams ES fondu atbalsts praktiskas ievirzes pētījumiem
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi ES fondu programmā par Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu praktiskas ievirzes pētījumiem. Atlases otrajā kārtā kopējais pieejamais publiskais finansējums ir 25 miljoni eiro, no tiem ERAF finansējums vairāk nekā 19,2 miljonu eiro apmērā.
14.05.2018.
ES fondu jomā liels pieprasījums ražošanas un infrastruktūras attīstības atbalstam
Finanšu ministrija (FM) izskatīšanai Ministru kabineta 15. maija sēdē sagatavojusi ikmēneša informatīvo ziņojumu par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondi) investīciju ieviešanas statusu – ir ievērojams progress projektu uzsākšanā un ieviešanā, it īpaši investīcijās infrastruktūras attīstībā.
10.05.2018.
EM: Šā gada vasarā uzņēmējiem būs pieejami 37,6 miljoni eiro pētījumiem inovatīvu produktu radīšanai
Ministru kabineta 8. maija sēdē atbalstīti grozījumi kompetenču centru ES fondu programmā, kas atvieglos komersantu pieteikšanās un projektu īstenošanas procesu programmas nākamajā kārtā. Nākamo projektu atlases kārtu kompetenču centru programmā plānots izsludināt jau šā gada vasarā.
02.05.2018.
LM: izstrādātas vides pieejamības vadlīnijas
Labklājības ministrija (LM) informē, ka ir izstrādātas Vides pieejamības vadlīnijas publiskām būvēm un telpām un publiskajai ārtelpai - palīgmateriāls ES fondu projektu īstenotājiem.
26.04.2018.
Attīsta informācijas tehnoloģiju platformas publiskajā pārvaldē
ES fondu programmā, kas nodrošina līdzfinansējumu valsts pārvaldes un pašvaldības informācijas un komunikācijas tehnoloģiju platformu attīstībai, īstenošana sākta jau 26 projektos. Līdz šim brīdim apstiprināto projektu īstenošanā paredzēts ieguldīt vairāk nekā 78 miljonus eiro.
26.04.2018.
Pieredzes apmaiņā uzņem delegāciju no Horvātijas
Šonedēļ pieredzes apmaiņas vizītē Latvijā ir ieradusies delegācija no Horvātijas Reģionālās attīstības un Eiropas Savienības (ES) fondu ministrijas, lai rastu jaunus risinājumus ES fondu sistēmas  pilnveidei.
20.04.2018.
ES fondu atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā visvairāk vēlas izmantot Zemgalē
Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā projektu atlases otrajā kārtā  komersanti vēlas izmantot 51 projekta īstenošanai. Kopumā pieprasītais ERAF līdzfinansējums 64,3 miljonu eiro apmērā par 88% pārsniedz pieejamo līdzfinansējumu.
19.04.2018.
Projektu īstenotājus konsultēs par vides pieejamības jautājumiem
No š.g. 19. aprīļa līdz 30. oktobrim Labklājības ministrija nodrošinās ekspertu konsultācijas par vides pieejamības nodrošināšanas pasākumiem Eiropas Reģionālās attīstības fonda un Kohēzijas fonda līdzfinansētajos projektos.
19.04.2018.
Ar ERAF atbalstu 22 slimnīcās uzlabos infrastruktūru
Lai uzlabotu kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību,  turpinās ES fondu programma par investīcijām ārstniecības iestāžu infrastruktūras un tehnoloģiju attīstībā. Programmas trešajā atlases kārtā projektu īstenošanai no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) pieejami vairāk nekā 13,4 miljoni eiro.
12.04.2018.
CFLA aicina augstskolas pieteikties ES fondu atbalstam personāla stiprināšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi augstākās izglītības institūcijām, kas ar ES fondu atbalstu varēs stiprināt akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās. No Eiropas Sociālā fonda (ESF) šim mērķim atlases kārtā paredzēti vairāk nekā 17 miljoni eiro.
11.04.2018.
CFLA direktora amatā – Mārtiņš Brencis
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) direktora amatu no šī gada 11. aprīļa ieņems Mārtiņš Brencis, uz prombūtnes laiku aizstājot līdzšinējo direktori Anitu Krūmiņu.
09.04.2018.
Noslēgta vienošanās par Valmieras pilsētas Rietumu industriālās maģistrāles attīstību
Valmieras pilsētas pašvaldība noslēgusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par projekta “Valmieras pilsētas Rietumu industriālās maģistrāles attīstība – L. Paegles ielas savienojums ar TEN-T tīklu” īstenošanu.
06.04.2018.
Notiks seminārs - diskusija par ES fondu atbalstu akadēmiskā personāla stiprināšanai
Trešdien, 11. aprīlī, notiks seminārs - diskusija par ES fondu atbalstu programmā “Stiprināt augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās”.
06.04.2018.
ES fondu investīciju efektivitāte Latvijā tiek pozitīvi vērtēta arī starptautiski
Finanšu ministrija izskatīšanai Ministru kabineta 10. aprīļa sēdē sagatavojusi ikmēneša informatīvo ziņojumu par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda investīciju ieviešanas statusu – Latvijas progress atzinīgi novērtēts arī starptautiski.
05.04.2018.
Pašvaldības slēdz līgumus par ES fondu finansējuma piesaisti skolu uzlabošanai
Šodien, 5. aprīlī, par projektu īstenošanu ES fondu programmā, kas paredzēta vispārējās izglītības iestāžu mācību vides uzlabošanai, tika parakstīti līgumi ar Kuldīgas, Preiļu, Valkas un Tukuma pašvaldību.
04.04.2018.
TIEŠRAIDE semināram par SAM 4.1.1. otro projektu atlases kārtu
Ceturtdien, 5. aprīlī, no plkst. 10.00 tiešraide semināram "4.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē” otrās projektu iesniegumu atlases kārtas jautājumi". 
28.03.2018.
Rēzeknē notiks seminārs “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”
Trešdien, 4. aprīlī, Rēzeknē notiks seminārs Eiropas Savienības fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.
28.03.2018.
Ar ES līdzfinansējumu spodrinās Latgales kultūras mantojumu
22. martā noslēgta vienošanās par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēta projekta „Rīteiropas vērtības” īstenošanu. Projekta ietvaros paredzēts stiprināt un ar jaunu saturu piepildīt reģionam būtiskus un tūristu iemīļotus kultūras pieminekļus sešās Latgales pašvaldībās.
26.03.2018.
TIEŠRAIDE semināram par SAM 4.2.1.2. otrās kārtas atlasi
27. martā no plkst. 14.00 tiešraidē seminārs "4.2.1.2. pasākuma “Veicināt energoefektivitātes paaugstināšanu valsts ēkās” otrās projektu iesniegumu atlases kārtas jautājumi"
22.03.2018.
Semināru cikla “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā” turpinājumā – pasākums Kuldīgā
Trešdien, 28. martā, Kuldīgā notiks seminārs Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.
20.03.2018.
Vairākas augstskolas ar ES fondu atbalstu stiprinās personālu
Lai stiprinātu augstākās izglītības institūciju akadēmisko personālu stratēģiskās specializācijas jomās, sešām Latvijas augstskolām ir paredzēts Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalsts 3,4 miljonu eiro apjomā, un Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu augstskolām pieteikties ESF atbalstam projektu īstenošanai.
15.03.2018.
Cēsīs notiks seminārs par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā
Trešdien, 21. martā, Cēsīs notiks seminārs Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.
13.03.2018.
Komersanti aicināti izmantot ES fondu atbalstu energoefektivitātes uzlabošanai ražošanas ēkās
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi otro atlases kārtu Ekonomikas ministrijas sagatavotajā Eiropas Savienības (ES) fondu programmā par Kohēzijas fonda (KF) atbalstu energoefektivitātes paaugstināšanai ražošanas objektos. Šajā atlases kārtā pieejamais KF finansējums projektu īstenošanai ir vairāk nekā 15,3 miljoni eiro.
12.03.2018.
TIEŠRAIDE semināram par programmas "Atbalsts jaunu produktu ieviešanai ražošanā" 2. kārtas atlasi
Otrdien, 13. martā, no plkst. 10.00 aicinām tiešraidē sekot līdzi informatīvajam semināram par projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā šim mērķim pieejams ERAF finansējums vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.
09.03.2018.
ES fondu projektu īstenošanā stiprinās disciplīnu
Finanšu ministrija izskatīšanai Ministru kabineta 13. marta sēdē sagatavojusi 2017. gada otrā pusgada un ikmēneša informatīvo ziņojumu par Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda investīciju ieviešanas statusu.
09.03.2018.
Seminārs Jelgavā “Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā”
Trešdien, 14. martā, Jelgavā notiks seminārs Eiropas Savienības fondu finansējuma saņēmējiem un citiem interesentiem par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā.
08.03.2018.
Valsts ēkās ar ES fondu finansējumu uzlabos energoefektivitāti
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi ierobežotu projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstam energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu veikšanai valsts ēkās. No ERAF projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā šim mērķim ir paredzēti vairāk nekā 27 miljoni eiro.
08.03.2018.
Notiks seminārs par ES fondu atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā
Otrdien, 13. martā, notiks informatīvs seminārs par projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā šim mērķim pieejams ERAF finansējums vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.
08.03.2018.
Ar ES fondu atbalstu Valmierā uzlabota satiksmes infrastruktūra
Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību, Valmieras pašvaldība veiksmīgi īstenojusi ES fondu projektu satiksmes infrastruktūras uzlabošanā.
06.03.2018.
TIEŠRAIDE semināram "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā"
Trešdien, 7. martā, no plkst. 10.00 līdz 15.15 aicinām sekot līdzi semināra "Labā prakse ES fondu projektu īstenošanā" tiešraidei.
06.03.2018.
Pirmais seminārs ciklā par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā – Rīgā; iespēja vērot tiešsaistē
Trešdien, 7. martā, ar semināru Rīgā Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) sāk semināru ciklu par labo praksi Eiropas Savienības (ES) fondu atbalsta izmantošanā. Šobrīd norit pieteikšanās klātienes semināra apmeklējumam Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē.
05.03.2018.
CFLA paraksta līgumus par ES fondu ieguldījumu mācību vides uzlabošanā Ventspilī
Pirmdien, 5.martā, parakstot divus līgumus par Eiropas Savienības (ES) fondu ieguldījumu, tiek uzsākti projekti  par mācību vides atjaunošanu astoņās Ventspils skolās un par Ventspils tehnikuma modernizāci
27.02.2018.
ERAF projekta ietvaros uzsāk arhīva kinodokumentu digitalizāciju
2018. gadā ERAF projekta "Kultūras mantojuma satura digitalizācija (1. kārta)" ietvaros tiek uzsākta apjomīga Latvijas Nacionālā arhīva kinodokumentu digitalizācija, lai nodrošinātu to saglabāšanu un izmantošanu. 2. martā Latvijas Nacionālais arhīvs aicina uz publisku projekta atklāšanu arhīvā, lai detalizēti iepazīstinātu ar šābrīža norisēm un nākotnes plāniem.
22.02.2018.
CFLA martā sāk semināru ciklu par labo praksi ES fondu projektu īstenošanā; semināri notiks Rīgā un reģionos
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) aicina Eiropas Savienības (ES) fondu finansējuma saņēmējus un citus interesentus uz kārtējo semināru ciklu par labo praksi ES fondu atbalsta izmantošanā. Semināri notiks Rīgā, Jelgavā, Cēsīs, Kuldīgā un Rēzeknē.
21.02.2018.
Ar ES fondu atbalstu augstākās izglītības institūcijās uzlabos studiju programmu satura kvalitāti
Augstskolām un koledžām ir iespēja ar Eiropas Sociālā fonda (ESF) atbalstu uzlabot pārvaldību un pilnveidot studiju programmu saturu - Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir izsludinājusi atklātu projektu iesniegumu atlasi. Šim mērķim kopumā pieejamais ESF finansējums ir vairāk nekā 15,8 miljonu eiro.
20.02.2018.
CFLA: Liekam pamatus jaunam kultūras mantojuma magnētam Kurzemē
Otrdien, 20. februārī, Latvijas Mākslas akadēmijā tika parakstīta vienošanās par Eiropas Savienības (ES) fondu ieguldījumu projektā "Jēkaba ceļa kultūras mantojuma un mākslas jaunrades magnēti” un tā īstenošanu. Vienošanos parakstīja Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) direktore Anita Krūmiņa un Kuldīgas novada Domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.
15.02.2018.
Projektu īstenotājiem: par VSAOI izmaiņām un būvdarbu līgumu cenu
Līdz ar izmaiņām nodokļu jomā no šī gada 1.janvāra ir palielināta valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu (VSAOI) likme. Šī iemesla dēļ iepriekš noslēgtajos būvdarbu līgumos līgumcenas palielinājums ir iespējams, ja līguma nosacījumi pieļauj šādas izmaiņas, kā arī - jāievēro vairāki nosacījumi.
14.02.2018.
FM: ES fondu ieviešanā par gadu ātrāk izpildīts M.Kučinska Valdības plāns
Par vienu gadu ātrāk izpildīts M. Kučinska Valdības rīcības plāna uzdevums Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda (ES fondi) investīciju nosacījumu apstiprināšanā un projektu uzsākšanā. Šādi dati pausti Finanšu ministrijas (FM) sagatavotajā un otrdien, 13. februārī, Ministru kabinetā (MK) izskatītajā ikmēneša informatīvajā ziņojumā par ES fondu investīciju ieviešanas statusu.
12.02.2018.
Augstskolas ar ESF atbalstu mazinās studiju programmu fragmentāciju
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir nosūtījusi uzaicinājumu sešām augstākās izglītības mācību iestādēm pieteikties Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansējuma saņemšanai, lai īstenotu projektus studiju programmu fragmentācijas mazināšanai un resursu koplietošanas stiprināšanai. Programmas pirmajā kārtā projektu īstenošanai paredzēti 2,55 miljoni eiro no ESF.
07.02.2018.
CFLA vērš uzmanību uz finanšu plānošanas nozīmi ES fondu projektos
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir sagatavojusi metodisko materiālu plānoto maksājumu pieprasījumu iesniegšanas grafika sagatavošanai. (CFLA) ir sagatavojusi metodisko materiālu plānoto maksājumu pieprasījumu iesniegšanas grafika sagatavošanai. Rūpīgi izsvērta un atbildīga finanšu plānošana, kas balstīta uz reālistiskām prognozēm un apzinātiem riskiem, ES fondu projektu īstenotājiem ļauj ne vien nodrošināt nepieciešamā finansējuma plūsmu, bet arī kalpo par efektīvu mērauklu projekta progresa novērtēšanā un savlaicīgas iespējamas nobīdes konstatēšanā.
01.02.2018.
ES fondu ieviešanā par gadu ātrāk izpildīts M. Kučinska Valdības plāns
Par vienu gadu ātrāk izpildīts M. Kučinska Valdības rīcības plāna uzdevums Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda investīciju nosacījumu apstiprināšanā un projektu uzsākšanā. Šādus datus Finanšu ministrija ir apkopojusi un iesniegusi Ministru kabinetā ikmēneša informatīvajā ziņojumā par ES fondu investīciju ieviešanas statusu.
29.01.2018.
TIEŠRAIDE semināram par programmas "Atbalsts jaunu produktu ieviešanai ražošanā" atlases 2. kārtu
Otrdien, 30. janvārī, no plkst. 11.00 aicinām tiešraidē sekot līdzi informatīvajam semināram par projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā šim mērķim pieejams ERAF finansējums vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.
29.01.2018.
Aicina piedalīties aptaujā par kohēzijas politiku pēc 2020. gada
Eiropas Komisija aicina iedzīvotājus piedalīties sabiedriskajā apspriešanā - aptaujā par kohēzijas politiku pēc 2020. gada, tādējādi izzinot sabiedrības viedokli par nepieciešamajiem Eiropas Savienības fondu ieguldījumiem. Aptauju iespējams aizpildīt līdz š.g. 8. martam. 
24.01.2018.
Ieskaties Eiropas Savienības fondu darbistabā - piesakies Ēnu dienai!
Vai zini, kā darba diena paiet vietā, kur Eiropas Savienības fondu finansējums satiek cilvēkus, kuri to iegulda atjaunotos ceļos, muzejos, slimnīcās, rūpnīcās un jaunatklājumos, padarot Latviju par sakārtotāku un attīstītāku vietu mums visiem? Šogad “Ēnu dienā” Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) piedāvās vairākas iespējas to noskaidrot.
24.01.2018.
Informatīvs seminārs par valsts atbalsta un snieguma rezerves jautājumiem
Rīt, 25. janvārī, Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notiks informatīvs seminārs pašvaldību pārstāvjiem par valsts atbalsta un snieguma rezerves jautājumiem projektu iesniegumu atlasē un īstenošanā. 
23.01.2018.
CFLA: 2017. gada laikā – miljarda eiro papildinājums Latvijas tautsaimniecībai no ES fondiem
Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) apkopotie dati liecina, ka 2017. gadā noslēgto Eiropas Savienības (ES) fondu līgumu kopējais apjoms ir vairāk nekā viens miljards eiro -  ar ES fondu atbalstu uzsākta 526 projektu īstenošana, jau konkrēti iezīmējot šo investīciju ieplūšanu Latvijas tautsaimniecībā.
22.01.2018.
Pasniegtas Iepirkumu Gada balvas 2017
18. janvārī, jau otro gadu pēc kārtas, žurnāls "Iepirkumi" sadarbībā ar Iepirkumu uzraudzības biroju organizēja Iepirkumu Gada konferenci un Gada balvas pasniegšanas ceremoniju, kuru apmeklēja 250 iepirkumu jomas speciālistu.
17.01.2018.
CFLA aicina uz semināru par ES fondu atbalstu jaunu produktu ieviešanai ražošanā
Otrdien, 30. janvārī, notiks informatīvs seminārs par projektu iesniegumu atlasi Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsta saņemšanai jaunu produktu ieviešanai ražošanā. Projektu iesniegumu atlases otrajā kārtā šim mērķim pieejams ERAF finansējums vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.
17.01.2018.
Ar ERAF atbalstu īstenos projektu Ziemeļkurzemes kultūrvēsturiskā un dabas mantojuma saglabāšanai
Šodien, 17. janvārī, Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) un Ventspils pilsētas pašvaldības iestāde “Ventspils muzejs” parakstīja vienošanos par projekta „Ziemeļkurzemes kultūrvēsturiskā un dabas mantojuma saglabāšana, eksponēšana un tūrisma piedāvājuma attīstība” realizāciju. 
16.01.2018.
Atbalstam apstrādes rūpniecības ēku un iekārtu energoefektivitātes paaugstināšanai un vietējo AER izmantošanai būs pieejami vēl 15,4 miljoni eiro
Ministru kabinets šā gada 16. janvāra sēdē apstiprināja projektu iesniegumu atlases otrās kārtas noteikumus apstrādes rūpniecības ēku un ražošanas iekārtu energoefektivitātes paaugstināšanas un AER izmantošanas veicināšanas atbalsta programmā. Atbalstam energoefektivitātes pasākumu īstenošanai otrās projektu iesniegumu atlases kārtas ietvaros būs pieejami 15,4 miljoni eiro.
16.01.2018.
Jelgavas, Bauskas un Dobeles vecpilsētu teritorijās atjaunos kultūrvēsturiskā mantojuma objektus tūrisma attīstīšanai
Trīs Zemgales pašvaldības – Jelgava, Dobele un Bauska - piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, īstenos kopīgu kultūrvēsturiskā mantojuma atjaunošanas projektu – „Nozīmīga kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana un attīstība kultūras tūrisma piedāvājuma pilnveidošanai Zemgales reģionā.”
11.01.2018.
Ar ESF atbalstu izstrādās un aprobēs metodoloģiju publisko pakalpojumu pārveidei
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) ir uzaicinājusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) iesniegt pieteikumu Eiropas Sociālā fonda (ESF) līdzfinansējuma saņemšanai, lai izstrādātu un aprobētu metodoloģiju publisko pakalpojumu pārveidei. Programmas īstenošanai no ESF paredzēti 340 000 eiro.
09.01.2018.
IZM: Augstskolām turpmākos gadus pieejams ES fondu finansējums studiju starptautiskās konkurētspējas uzlabošanai
Turpmāko sešu gadu laikā Latvijas augstskolām un koledžām būs pieejams vairāk nekā 65 milj. eiro liels Eiropas Sociālā fonda finansējums, ko plānots ieguldīt studiju programmu modernizācijā, starptautiskās konkurētspējas veicināšanā, cilvēkkapitāla attīstībā, kā arī augstskolu un koledžu labākas pārvaldības sistēmas izveidē.
04.01.2018.
Slimnīcu, teātru, sporta bāzu un kultūrvēsturisko pieminekļu atjaunošanai būs pieejami 32,5 miljoni eiro
Šodien, 4. janvārī, Ministru kabineta sēdē apstiprināja Ekonomikas ministrijas sagatavotos atbalsta nosacījumus valsts ēku energoefektivitātes paaugstināšanai otrās projektu īstenošanas kārtas ietvaros. Līdz ar apstiprinātajiem nosacījumiem finansējuma saņēmējiem veselības, kultūras, labklājības, izglītības un sporta nozarēs 43 ēku atjaunošanai būs pieejami 32,5 miljoni eiro.
04.01.2018.
Vidzemes slimnīcā ar ERAF atbalstu atjauno Bērnu slimību nodaļu
Pilnveidojot veselības aprūpes infrastruktūru Vidzemes slimnīcā Valmierā, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu pie skaistām, bērniem draudzīgām un ērtām telpām ir tikusi Bērnu slimību nodaļa. Tā ir daļa no slimnīcas veselības infrastruktūras attīstības projekta, kopumā uzlabojumu veikšanai paredzot vairāk nekā 6,3 miljonus eiro.
KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS
Meistaru iela 10, Rīga
Tālrunis: (+371) 66939777
E-pasts: info@cfla.gov.lv
23., 24., 25. jūnijā - slēgts
KORESPONDENCES
ADRESE
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra,
Smilšu iela 1,
Rīga (Vecrīga),
LV-1919

E-pasts oficiālai sarakstei pasts@cfla.gov.lv
Jūnijs 2020
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 2020-06-16

  • Vebinārs "Kvalitatīva energoefektivitātes projektu īstenošana"
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
Piekrītu