• Smilšu iela 1,
 • Rīga, LV-1919,
 • tālr. 22306116,
 • fakss 67357841,
 • e-pasts cfla@cfla.gov.lv,
 • www.cfla.gov.lv
22.12.2015.
Īstenoti divi informācijas sistēmu un elektronisko pakalpojumu attīstības projekti
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu Latvijas Nacionālā bibliotēka īstenojusi digitālās bibliotēkas pakalpojumu attīstības projektu, savukārt Valsts reģionālās attīstības aģentūra realizējusi projektu pašvaldību funkciju atbalsta sistēmas pilnveidošanai.
22.12.2015.
Piecos ciemos pilnveidota ūdenssaimniecība
Skujenē, Sauriešos, Ozolainē, Upeslejās un Džūkstē, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu, ir attīstīta ūdenssaimniecības infrastruktūra – ūdensapgādes un notekūdeņu sistēmas.
21.12.2015.
Uzsāk projektu atlasi elektrotransportlīdzekļu uzlādes infrastruktūras tīkla attīstībai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu Ceļu satiksmes drošības direkcijai sagatavot un iesniegt Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansēta projekta pieteikumu elektrotransportlīdzekļu (ETL) uzlādes infrastruktūras objektu tīkla izveidošanai.
21.12.2015.
Izsludina projektu atlases funkcionēšanas novērtēšanas un asistīvo tehnoloģiju apmaiņas fonda izveidei un sistēmas ieviešanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumus VSIA “Nacionālais rehabilitācijas centrs "Vaivari" par pieteikšanos Eiropas Savienības fondu finansējumam, lai īstenotu projektus par funkcionēšanas novērtēšanas un asistīvo tehnoloģiju (tehnisko palīglīdzekļu) apmaiņas fonda izveidi un sistēmas ieviešanu.
17.12.2015.
Ar ES fondu atbalstu attīstīta kultūrai nozīmīga infrastruktūra Latvijā
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu vairāk nekā 20,9 miljonu eiro apmērā Rēzeknē, Cēsīs un Liepājā ir tapuši daudzfunkcionāli kultūras centri, bagātinot kultūrvidi reģionos.
10.12.2015.
Ezerē un Jumpravā uzlabota ūdenssaimniecība
Saldus novada Ezeres pagasta Ezeres ciemā un Lielvārdes novada Jumpravas pagasta Jumpravas ciemā pabeigti ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstīšanas projekti, izmantojot iespēju 85 % izmaksu segt no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.
08.12.2015.
Pabeigti trīs veselības aprūpes infrastruktūras projekti
Ģimenes ārstu prakses vietu infrastruktūra pilnveidota Limbažos, Daugavpilī un Jelgavā, projektu realizācijai izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.
04.12.2015.
Apstiprināta valsts atbalsta programma MVU starptautiskās konkurētspējas veicināšanai
Mikrouzņēmumi, kā arī mazie un vidējie uzņēmumi (MVU) varēs saņemt atbalstu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanai un ārējo tirgu apgūšanai Ekonomikas ministrijas izstrādātajā valsts atbalsta programmā, kas apstiprināta Ministru kabineta 1. decembra sēdē.
03.12.2015.
Uzlabota piecu ciemu ūdenssaimniecības infrastruktūra
Lilastē, Ieriķos, Inčukalnā, Laucienē un Raņķos ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansējumu īstenoti ūdenssaimniecības attīstības projekti, uzlabojot ūdensapgādes un notekūdeņu apsaimniekošanas infrastruktūru.
03.12.2015.
Rīgas psiholoģijas un narkoloģijas centra pilnveidošanā no ERAF ieguldīti gandrīz 5 miljoni eiro
CFLA ir apstiprinājusi Rīgas psiholoģijas un narkoloģijas centra veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošanas projektā veiktos izdevumus, līdz ar to tiks izmaksāta atlikusī daļa no Eiropas Reģionālas attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējuma 4 994 994 eiro apmērā.
01.12.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi prioritāro veselības jomu attīstības atbalstam
CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumu Nacionālajam veselības dienestam pieteikt īstenošanai ESF līdzfinansētu projektu par veselības tīklu attīstības vadlīniju un kvalitātes nodrošināšanas sistēmas izstrādi un ieviešanu vairākās veselības jomās.
30.11.2015.
Notiek forumu cikla “Atbalsts uzņēmējiem” noslēguma pasākums
Šodien, 1. decembrī, Rīgā notiek pēdējais pasākums šī gada forumu ciklā „Atbalsts uzņēmējiem”, kurā komersantiem ir iespējas uzzināt vairāk par šobrīd pieejamo, kā arī tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai.
24.11.2015.
Pabeigti seši ūdenssaimniecības attīstības projekti
Liezēres pagasta Ozolu ciemā, Ropažu novada Tumšupes ciemā, Praulienas pagasta Vecsaikavas ciemā, Svitenes pagasta Svitenes ciemā, Otaņķu pagasta Rudes ciemā un Sabilē ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu īstenoti ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti.
24.11.2015.
Tiekas ES fondu Uzraudzības komiteja
Otrdien, 24. novembrī, Rīgā notika Kohēzijas politikas ES struktūrfondu un Kohēzijas fonda 2014. – 2020. gada plānošanas perioda Uzraudzības komitejas sēde, kuras laikā tika izskatīti aktuālie jautājumi un pieņemti lēmumi par jaunā 2014. – 2020. gada plānošanas perioda ieviešanu.
23.11.2015.
Rīgā 1.decembrī noslēgsies forumu cikls “Atbalsts uzņēmējiem”
Šā gada 1. decembrī Rīgā notiks šī gada pēdējais pasākums forumu ciklā „Atbalsts uzņēmējiem”. Tā mērķis ir informēt komersantus par šobrīd pieejamo un tuvākajā laikā plānoto atbalstu uzņēmējdarbībai.
17.11.2015.
Variešos un Poļvarkā uzlabota ūdenssaimniecības infrastruktūra
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu pabeigti ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti Krustpils novada Variešu ciemā un Madonas novada Sarkaņu pagasta Poļvarkas ciemā.
17.11.2015.
Festivālā “Staro Rīga” Finanšu ministrija piedāvās iespēju ieskatīties Latvijas nākotnē
Jau otro gadu gaismas festivāla “Staro Rīga” apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt unikālas 3D projekcijas arī uz Finanšu ministrijas ēkas fasādes. Festivāls norisināsies no 18. līdz 21. novembrim.
12.11.2015.
Apstiprināti pirmie izdevumi 2014.-2020.gada ES fondu plānošanas periodā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir apstiprinājusi uzņēmuma Latvijas Valsts ceļi veiktos izdevumus piecu Eiropas Savienības fondu projektu ietvaros par vairāk nekā 24 miljoniem eiro, un tās ir pirmās apstiprinātās investīcijas pašreizējā, 2014. - 2020. gada, ES fondu plānošanas periodā.
10.11.2015.
Liepājā izveidots daudzfunkcionāls centrs "Lielais dzintars"
Liepājā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu vairāk nekā 8,5 miljonu apmērā īstenots projekts “Liepājas daudzfunkcionālā centra “Lielais dzintars” izveide”.
10.11.2015.
Īstenoti pieci ūdenssaimniecības attīstības projekti
Ūdenssaimniecības infrastruktūra ar Eiropas Reģionālas attīstības fonda līdzfinansējumu attīstīta Ozolaines ciemā Bauskas novadā, Gulbenes novada Stradu ciemā un Litenes ciemā, Inčukalna novada Gaujas ciemā, kā arī Skrunda novada Rudbāržu ciemā.
09.11.2015.
Apstiprināti noteikumi atbalsta saņemšanai nodarbināto apmācībām
Stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi valsts atbalsta programmai, kurā uzņēmēji varēs saņemt atbalstu darbinieku prasmju pilnveidošanai.
03.11.2015.
Ūdenssaimniecības infrastruktūra uzlabota vēl trīs ciemos
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu īstenoti ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti Skaņkalnē, Zaķumuižā un Namiķos.
28.10.2015.
Sekmīgi pabeigta Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmas sertifikācija
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir saņēmusi apliecinājumu par Kohēzijas politikas fondu vadības informācijas sistēmas atbilstību ISO 27001:2013 - informācijas drošības pārvaldības standarta - prasībām. Sertifikāciju veica SIA „Bureau Veritas Latvia” auditori.
27.10.2015.
Sešos ciemos pabeigti ūdenssaimniecības attīstības projekti
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu, sedzot līdz 85% no projekta izmaksām, pabeigti ūdenssaimniecības attīstības projekti Murmastienē, Barkavā, Jūrkalnē, Rubā, Lubezerē un Jaunajā muižā.
26.10.2015.
Atklāj Getliņu atkritumu šķirošanas rūpnīcu
Šodien, 26. oktobrī, poligona “Getliņi” teritorijā atklāta viena no lielākajām sadzīves atkritumu šķirošanas rūpnīcām Baltijā. Pusi no projekta izmaksām – vairāk nekā 10 miljoniem eiro – līdzfinansē Kohēzijas fonds.
21.10.2015.
Finišējuši vēl pieci ūdenssaimniecības projekti
Labāks dzeramais ūdens un kvalitatīva notekūdeņu apsaimniekošana turpmāk būs pieejama arī Valdemārpils, Lādezera, Kurnas, Beļavas un Staru ciema iedzīvotājiem, kur ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu īstenoti ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti.
16.10.2015.
CFLA pieredzes apmaiņai uzņēmusi delegāciju no Igaunijas
Lai uzzinātu Latvijas pieredzi, īstenojot vērienīgas izmaiņas Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda administrēšanas sistēmā 2014. – 2020. gada plānošanas periodā, 14. oktobrī Centrālajā finanšu un līgumu aģentūrā vizītē ieradās Igaunijas Eiropas Savienības fondu administrēšanā iesaistīto institūciju pārstāvji.
09.10.2015.
Kocēnos un Ciskādos uzlabota ūdenssaimniecība
Izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu - vairāk nekā 340 000 eiro - īstenoti ūdenssaimniecības attīstības projekti Kocēnu novada Kocēnu ciemā un Rēzeknes novada Sakstagala pagasta Ciskādu ciemā.
06.10.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi Eiropas augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas reģistra atbalstam
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu nodibinājumam “Akadēmiskās informācijas centrs” par pieteikšanos Eiropas Sociālā fonda finansējumam Eiropas augstākās izglītības kvalitātes nodrošināšanas reģistra atbalsta pasākumu projekta īstenošanai.
06.10.2015.
Pabeigti vēl divi ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu ir īstenoti ūdenssaimniecības attīstības projekti Gulbenes novada Lizuma ciemā un Alūksnes novada Mārkalnes ciemā.
30.09.2015.
CFLA izsludina atlasi ilgstošā bezdarba mazināšanas projektam
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir izsludinājusi ierobežotu atlasi Eiropas Sociālā fonda projektam par ilgstoši bez darba esošo iedzīvotāju iekļaušanos sabiedrībā un iekārtošanos piemērotā pastāvīgā darbā vai apmācībā, mazinot sociālās atstumtības riskus.
30.09.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi valsts pārvaldes profesionālai pilnveidei labāka tiesiskā regulējuma izstrādē
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir izsludinājusi ierobežotu atlasi Eiropas Sociālā fonda projektam par valsts pārvaldes profesionālo pilnveidi labāka tiesiskā regulējuma izstrādei mazo un vidējo komersantu atbalsta, korupcijas novēršanas un ēnu ekonomikas mazināšanas jomās.
29.09.2015.
Aicina piedalīties fotoakcijā par ES fondu investīciju rezultātiem
Finanšu ministrija ir izsludinājusi fotoakciju “ES fondi. Toreiz un tagad”, kurā iesaistīties un dalīties ar fotogrāfijām, kas atspoguļo ES fondu investīciju rezultātus, ir aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs.
28.09.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi sociālās uzņēmējdarbības atbalstam
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir izsludinājusi ierobežotu atlasi Eiropas Sociālā fonda projektam “Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai”. Tā mērķis ir noteikt un pārbaudīt optimālus risinājumus sociālo uzņēmumu izveidei un attīstībai, tai skaitā darba integrācijas sociālo uzņēmumu atbalstam, lai palielinātu nodarbinātības iespējas nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem, personām ar invaliditāti un personām ar garīga rakstura traucējumiem.
24.09.2015.
Ūdenssaimniecības pakalpojumi uzlaboti arī Aglonā, Maļinovā, Jaunzemos un Ropažos
Ar ERAF līdzfinansējumu pabeigti vēl četri ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti - Aglonas, Daugavpils, Alūksnes un Ropažu novadā.
23.09.2015.
CFLA izsludina projektu atlases ES fondu administrēšanas funkciju nodrošināšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir izsludinājusi ierobežotu projektu iesniegumu atlases četriem specifiskā atbalsta mērķiem, kas paredzēti Eiropas Savienības fondu administrēšanas izmaksu segšanai.
21.09.2015.
Atgādinājums projektu īstenotājiem
Atgādinām, ka visiem maksājumiem par 2007. - 2013. gada plānošanas perioda ES fondu projektu aktivitāšu ietvaros veiktajiem darbiem un piegādēm ir jābūt veiktiem līdz š.g. 31. decembrim, pretējā gadījumā izmaksas nebūs attiecināmas.
18.09.2015.
Uzņēmējus aicina uz semināru par vides politiku
Ceturtdien, 24. septembrī, Rīgā notiks seminārs “Vides politika uzņēmējdarbībā”. Piedalīties ir aicināti mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī citi interesenti.
17.09.2015.
Vēl četrās apdzīvotās vietās uzlabota ūdenssaimniecības infrastruktūra
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu attīstīta ūdenssaimniecības infrastruktūra Ambeļos, Alsviķos, Zeltiņos un Bērzpils ciemā.
17.09.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi jauniešu iesaistei mācībās un nodarbinātībā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai iesniegt pieteikumu Eiropas Sociālā fonda finansējuma saņemšanai, lai īstenotu projektu jauniešu nodarbinātības un izglītības veicināšanai.
14.09.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi darba tirgus un nabadzības risku pētījumiem un monitoringam
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu Labklājības ministrijai iesniegt pieteikumu Eiropas Sociālā fonda finansējuma saņemšanai, lai īstenotu projektu par nabadzības un sociālās atstumtības situācijas pārraudzības sistēmas izveidi, iekļaujoša darba tirgus rīcībpolitikas un personu ar invaliditāti atbalsta sistēmas pilnveidošanu, kā arī metodoloģiski pamatotu un sociālekonomiskajai situācijai atbilstošu iztikas minimuma patēriņa preču un pakalpojumu groza noteikšanu.
10.09.2015.
Īstenots Siguldas atkritumu infrastruktūras attīstības projekts
Lai veicinātu atkritumu šķirošanu Siguldā, ar Kohēzijas fonda līdzfinansējumu pilsētā izveidots astoņu šķiroto atkritumu savākšanas punktu tīkls. Katrā punktā izvietoti jauna veida pazemes konteineri stikla un plastmasas šķirošanai.
09.09.2015.
Rekonstruēta Rīgas Svētā Aleksandra Ņevska Pareizticīgo baznīca
Rīgas Svētā Aleksandra Ņevska pareizticīgo draudze, izmantojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu, ir īstenojusi projektu, restaurējot unikālu koka arhitektūras kultūrvēsturisko pieminekli - Rīgas Svētā Aleksandra Ņevska baznīcu.
09.09.2015.
Penkulē uzlabota ūdenssaimniecības infrastruktūra
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu SIA “Dobeles ūdens” īstenojis projektu “Ūdenssaimniecības attīstība Dobeles novada Penkules ciemā”.
04.09.2015.
Izveidota vienotās neatliekamās palīdzības un katastrofu medicīnas vadības informācijas sistēma un dispečeru centri
Neatliekamās medicīnas palīdzības dienests ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu īstenojis apjomīgu projektu, ieguldot neatliekamās palīdzības un katastrofu medicīnas vadības informācijas sistēmas un dispečeru centru izveidē gandrīz 30 miljonus eiro.
02.09.2015.
Krimuldas doktorātā pilnveidotas ģimenes ārstu prakses vietas
Krimuldas pagasta iedzīvotājiem ģimenes ārsta apmeklējums turpmāk būs ērtāks - tur SIA "Krimuldas doktorāts" īstenojis projektu, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu pilnveidojot divas ģimenes ārstu prakses vietas.
02.09.2015.
Uzlaboti ūdenssaimniecības pakalpojumi Sventē un Silakrogā
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu pabeigti ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti Daugavpils novada Sventes ciemā un Ropažu novada Silakroga ciemā.
01.09.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi institucionālai aprūpei alternatīvu sociālo pakalpojumu jomā
CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumus plānošanas reģioniem iesniegt pieteikumus ESF finansējuma saņemšanai deinstitucionalizācijas projektu īstenošanai, lai palielinātu kvalitatīvu institucionālai aprūpei alternatīvu sociālo pakalpojumu dzīvesvietā un ģimeniskai videi pietuvinātu pakalpojumu pieejamību personām ar invaliditāti un bērniem.
27.08.2015.
CFLA izsludina atlasi Eiropas Sociālā fonda projektam par profesionālo rehabilitāciju
CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumu Sociālās integrācijas valsts aģentūrai iesniegt pieteikumu ESF finansējuma saņemšanai profesionālās rehabilitācijas projekta īstenošanai, lai palielinātu personu ar invaliditāti un personu ar garīga rakstura traucējumiem integrāciju sabiedrībā un darba tirgū.
25.08.2015.
Grāveros, Strautiņos, Pilsrundālē un Vīpē pabeigti ūdenssaimniecības projekti
Ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu īstenoti ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti Aglonas, Alūksnes, Rundāles un Krustpils novadā.
25.08.2015.
Atgādinājums finansējuma saņēmējiem: izmaiņas iepirkumu veikšanā
Lai novērstu godīgas konkurences kropļošanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas, turpmāk pasūtītājiem, veicot iepirkumu, ir jāizvērtē pretendenta vidējās stundas tarifa likmes.
24.08.2015.
Kuldīgā - seminārs par iespējām uzņēmējiem jaunajā ES fondu plānošanas periodā
Ceturtdien, 27.augustā, Kuldīgā, Mākslas nama zālē notiks informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam".
19.08.2015.
Ūdenssaimniecības sakārtošanas projekti finišē arī Mārupes novada Skultē, Kaķeniekos, Grēnē un Dekšārē
CFLA iesniegusi apmaksai Valsts kasē gala maksājumus četros ūdenssaimniecības attīstības projektos, kas līdzfinansēti no ERAF. Projekti īstenoti Mārupes, Dobeles, Olaines un Viļānu novadā.
11.08.2015.
Jaunkalsnavā, Jaunlaicenē un Lauberē pabeigti ūdenssaimniecības attīstības projekti
Ar Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu īstenoti trīs ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekti Madonas, Alūksnes un Ogres novadā.
10.08.2015.
Izveidots vienotās ģeotelpiskās informācijas portāls
Valsts reģionālās attīstības aģentūra ir īstenojusi projektu „Vienotā ģeotelpiskās informācijas portāla izveidošana un nozaru ĢIS sasaiste ar portālu”. Izmaksas šī projekta realizācijai sedz Eiropas Reģionālās attīstības fonds.
04.08.2015.
Pilnveidota veselības aprūpes infrastruktūra Jēkabpilī un Mazsalacā
Ar Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu ir īstenoti veselības aprūpes infrastruktūras attīstības projekti Jēkabpils un Mazsalacas slimnīcās.
03.08.2015.
Stājas spēkā grozījumi Publisko iepirkumu likumā par vidējo stundas tarifa likmi
Lai novērstu godīgas konkurences kropļošanu un izvairīšanos no nodokļu nomaksas, turpmāk pasūtītājiem, veicot iepirkumu, ir jāizvērtē pretendenta vidējās stundas tarifa likmes.
29.07.2015.
Noslēdz pirmo līgumu par jaunā ES fondu perioda projekta īstenošanu
28. jūlijā CFLA un Ogres novada pašvaldība ir noslēgusi vienošanos par Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansēta projekta īstenošanu. Tādējādi aizsargdambja pārbūve Ogres pilsētā ar ERAF līdzfinansējumu ir pirmais projekts, kas apstiprināts 2014. – 2020. gada plānošanas periodā.
28.07.2015.
Zemkopības ministrija īstenojusi divus informācijas sistēmu attīstības projektus
Zemkopības ministrija īstenojusi divus Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētus projektus, attīstot informācijas tehnoloģiju sistēmas ministrijā un tās padotības iestādēs.
27.07.2015.
Notiks semināri uzņēmējiem par ES fondu iespējām
Piektdien, 31. jūlijā Daugavpilī notiks seminārs "Kā saņemt ES fondu finansējumu", savukārt ceturtdien, 6.augustā Cēsīs notiks informatīvs seminārs „Iespējas uzņēmējiem un uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā ES fondu plānošanas periodā 2014.-2020.gadam: pārrobežu sadarbības programmas, Ekonomikas ministrijas plānotais atbalsts, CFLA un ALTUM“.
24.07.2015.
Madonas novada Mētrienas ciemā pabeigts ūdenssaimniecības attīstības projekts
Madonas novada pašvaldības aģentūra "Mētrienas komunālā saimniecība" ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu ir īstenojusi ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības II kārtas projektu Madonas novada Mētrienas pagasta Mētrienas ciemā.
24.07.2015.
IUB sniedz skaidrojumu par Publisko iepirkumu likuma piemērošanu
Aicinām finansējuma saņēmējus iepazīties ar noderīgu informāciju Publisko iepirkumu likuma normu piemērošanā, ko savā mājaslapā publicējis Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB).
24.07.2015.
Gada pārskatā apkopota informācija par paveikto 2014. gadā
Aicinām iepazīties ar CFLA 2014. gada pārskatu - tur apkopota informācija par īstenotajiem darbības virzieniem un galvenajām funkcijām, rezultatīvajiem rādītājiem un to sasniegšanas progresu, izpildītajiem uzdevumiem, aģentūras budžeta izlietojumu un citām aktualitātēm aizvadītajā gadā.
23.07.2015.
Uzlabota ģimenes ārstu prakšu infrastruktūra Kurzemē
2007.-2013. gada plānošanas perioda aktivitātes "Ģimenes ārstu tīkla attīstība" ietvaros ar Eiropas Reģionālas attīstības fonda (ERAF) atbalstu ir pabeigta divu ģimenes ārsta prakšu pilnveidošana Kurzemē - Talsu novada Lībagu pagastā un Saldus novada Zirņu pagastā.
23.07.2015.
Izsludināta atlase Eiropas Sociālā fonda projektam par subsidēto darbavietu izveidi bezdarbniekiem
CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumu Nodarbinātības valsts aģentūrai iesniegt pieteikumu Eiropas Sociālā fonda finansējuma saņemšanai subsidēto darba vietu izveidei bezdarbniekiem. 2014. – 2020. gada plānošanas periodā šim mērķim no Eiropas Savienības fonda paredzēti vairāk nekā 24 miljoni eiro.
22.07.2015.
CFLA dalās pieredzē ar delegāciju no Slovākijas
Lai iepazītos ar Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) funkcijām un lomu Eiropas Savienības (ES) fondu administrēšanas sistēmā, trešdien, 22.jūlijā, CFLA viesojās delegācija no Slovākijas.
16.07.2015.
Uzlabota ģimenes ārsta prakse Pļavniekos Rīgā
2007. - 2013. gada plānošanas perioda aktivitātes “Ģimenes ārstu tīkla attīstība” ietvaros ar Eiropas reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu ir īstenots projekts par primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošanu Dmitrija Borovika ģimenes ārsta praksē.
15.07.2015.
Sāk projektu atlasi jauniešu nodarbinātības un izglītības ieguves veicināšanai
CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumus Nodarbinātības valsts aģentūrai un Valsts izglītības attīstības aģentūrai iesniegt pieteikumus Eiropas Sociālā fonda un Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas finansējuma saņemšanai jauniešu bezdarba samazināšanas un izglītības ieguves veicināšanas projektu realizācijai.
13.07.2015.
Izsludina atlasi valsts galveno autoceļu pārbūves projektiem
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu valsts akciju sabiedrībai “Latvijas Valsts ceļi” iesniegt pieteikumus Kohēzijas fonda finansējuma saņemšanai valsts galveno autoceļu segu un pārbūvei un nestspējas palielināšanai. 2014. – 2020. gada plānošanas periodā šim mērķim no Eiropas Savienības fonda paredzēti vairāk nekā 218 miljoni eiro.
10.07.2015.
CFLA izsludina atlasi ESF projektam par bezdarbnieku kvalifikācijas paaugstināšanu
CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumu Nodarbinātības valsts aģentūrai pieteikties Eiropas Sociālā fonda finansējuma saņemšanai, lai īstenotu projektu bezdarbnieku kvalifikācijas un prasmju paaugstināšanai. Tā mērķis ir veicināt bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspēju darba tirgū.
09.07.2015.
Pilnveidota ģimenes ārsta prakses infrastruktūra Daugavpilī
Ar ERAF atbalstu īstenots ģimenes ārsta prakses infrastruktūras attīstības projekts, uzlabojot ģimenes ārstu pieejamību Daugavpils pilsētas un novada teritorijas iedzīvotājiem.
03.07.2015.
Milzkalnē notiek ES fondu Uzraudzības komitejas sēde
Engures novada Milzkalnē 2. un 3. jūlijā notiek Eiropas Savienības (ES) fondu 2014. – 2020. gada plānošanas perioda Uzraudzības komitejas sēde.
03.07.2015.
Pirms termiņa pabeigta ūdenssaimniecības sistēmas rekonstrukcija Sedā
CFLA iesniegusi apmaksai gala maksājumu kārtējā ERAF līdzfinansētajā projektā - ūdenssaimniecības attīstībai un rekonstrukcijai Sedā. Projekts pabeigts pirms paredzētā termiņa.
02.07.2015.
Jelgavā pabeigta notekūdeņu attīrīšanas sistēmas modernizācija; dūņas varēs izmantot lauksaimniecībā
Paplašinot notekūdeņu dūņu laukus un izveidojot nepieciešamo infrastruktūru dūņu uzglabāšanai, ar KF atbalstu ir modernizēta Jelgavas notekūdeņu attīrīšanas sistēma. Turklāt projektu tā īstenotājam - SIA “Jelgavas ūdens” - ir izdevies pabeigt pirms noteiktā termiņa.
30.06.2015.
Kādas ir biežāk konstatētās kļūdas ES fondu projektu publiskajos iepirkumos?
Kļūdas publisko iepirkumu veikšanā, kuru dēļ projekta īstenotājs nav varējis saņemt ES fonda līdzfinansējumu plānotajā apmērā, ir bijis iemesls gandrīz pusei no visiem gadījumiem, kad tiek veikta finanšu korekcija.
30.06.2015.
Akreditētas ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas perioda vadības iestādes
Līdz ar otrdien, 30. jūnijā, Ministru kabineta (MK) pieņemto lēmumu ir akreditēta Eiropas Savienības (ES) fondu vadošā, sadarbības un sertifikācijas iestāde un apstiprināta to atbilstība Eiropas Komisijas (EK) prasībām.
29.06.2015.
ES fondu finansējuma saņēmējus aicina novērtēt 2007.-2013. gada periodu
Lai novērtētu ES Kohēzijas politikas ieviešanas sistēmas efektivitāti 2007.-2013. gada plānošanas periodā, Eiropas Komisija visās ES dalībvalstīs veic pētījumu. Aizpildot anketu, savu viedokli paust aicināti ir arī finansējuma saņēmēji.
27.06.2015.
CFLA izsludina atlasi ESF projektam par sociālā darba attīstību pašvaldībās
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu Labklājības ministrijai pieteikties Eiropas Sociālā fonda finansējuma saņemšanai, lai īstenotu projektu par profesionāla sociālā darba pilnveidošanu pašvaldībās.
19.06.2015.
Pabeigts ģimenes ārsta prakses uzlabošanas projekts Kurzemē
Sakārtojot primārās veselības aprūpes infrastruktūru SIA "Medeor" telpās, ir uzlabota ģimenes ārsta pieejamība Rucavas novada, Rucavas un Dunikas pagastu un Nīcas novada Kalnišķu pagasta teritorijas iedzīvotājiem.
16.06.2015.
Uzlabota ģimenes ārsta pieejamība Ludzas novadā
Ar Eiropas Reģionālas attīstības fonda līdzfinansējumu īstenots ģimenes ārsta Staņislava Streļča prakses infrastruktūras attīstības projekts, uzlabojot ģimenes ārstu pieejamību Ludzas novada Pildas un Rundenu pagasta teritoriju iedzīvotājiem.
11.06.2015.
Sermītes ciemā sakārtota ūdenssaimniecība
Kuldīgas novada Laidu pagasta Sermītes ciemā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda atbalstu īstenots ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projekts, nodrošinot ciema iedzīvotājiem iespēju saņemt kvalitatīvu dzeramo ūdeni un notekūdens apsaimniekošanas pakalpojumus.
08.06.2015.
CFLA dalās ar pieredzi ārvalstīs
No 2. līdz 3. jūnijam Centrālās finanšu un līgumu aģentūras pārstāvji piedalījās un sniedza prezentācijas Lietuvas un Igaunijas kolēģu rīkotos pasākumos.
05.06.2015.
CFLA izsludina projektu atlasi EURES tīkla darbības nodrošināšanai
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra ir nosūtījusi uzaicinājumu Nodarbinātības valsts aģentūrai pieteikties Eiropas Sociālā fonda (ESF) finansējuma saņemšanai, lai īstenotu projektu par EURES tīkla darbības nodrošināšanu.
03.06.2015.
Gārsenē īstenots ūdenssaimniecības projekts
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējumu rekonstruēti ūdensapgādes un kanalizācijas tīkli Gārsenes pagasts Gārsenes ciemā, nodrošinot kvalitatīvu dzeramo ūdeni un kanalizācijas pakalpojumus ciema iedzīvotājiem.
22.05.2015.
Pabeigts projekts ģimenes ārsta prakses pilnveidošanai
Aktivitātes “Ģimenes ārstu tīkla attīstība” ietvaros ir īstenots projekts, uzlabojot primārās veselības aprūpes infrastruktūru ģimenes ārstes Gitas Ertas privātpraksē.
19.05.2015.
Uzlabota ģimenes ārstu prakses infrastruktūra Tukuma un Jaunsātu pagasta iedzīvotājiem
Īstenots primārās veselības aprūpes infrastruktūras pilnveidošanas projekts, ar Eiropas Reģionālas attīstības fonda līdzfinansējumu iekārtojot ģimenes ārsta praksi IK “R.E.L.M.”.
18.05.2015.
Īstenots mašīntulkošanas infrastruktūras projekts
Pabeigts Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansētais projekts daudzvalodu korpusa un mašīntulkošanas infrastruktūras izveidei, lai nodrošinātu e-pakalpojumu pieejamību. To īstenojis Kultūras informācijas sistēmu centrs.
12.05.2015.
Pilnveidota ģimenes ārstu prakšu infrastruktūra Līvbērzē un Tukuma novadā
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu īstenoti ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras attīstības projekti, uzlabojot ģimenes ārsta pieejamību Jelgavas novada Līvbērzes pagasta un Tukuma novada teritorijas iedzīvotājiem.
08.05.2015.
CFLA izsludina pirmo jaunā perioda ES fondu projektu atlasi
Piektdien, 8. maijā, CFLA ir nosūtījusi uzaicinājumu sagatavot un iesniegt projekta iesniegumu pirmās ES fondu 2014.-2020.gada investīciju perioda ierobežotās atlases ietvaros. Tādējādi ir uzsākta jaunā ES fondu investīciju perioda projektu praktiskās ieviešanas fāze.
06.05.2015.
Pabeigti veselības aprūpes infrastruktūras projekti Vircavā un Trikātā
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu īstenoti projekti ģimenes ārstu prakses infrastruktūras uzlabošanai Trikātas doktorātā un Vircavā. Noslēguma maksājuma pieprasījumi par šo projektu realizāciju Valsts kasei apmaksai iesniegti 5. maijā.
24.04.2015.
Īstenoti ūdenssaimniecības projekti Rudē, Jaungulbenē un Druvienā
Ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu īstenoti ūdenssaimniecības attīstības projekti Rojas pagasta Rudes ciemā, Jaungulbenes ciemā un Druvienas ciemā.
24.04.2015.
Izmantojot ERAF finansējumu, izveidota muitas datu apstrādes sistēma
Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētu projektu, ir izstrādāta Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas datu elektroniskās apstrādes sistēma, kas automatizē muitošanas procesu un nodrošina informācijas apmaiņu starp komersantiem un muitas iestādēm. Līdz ar sistēmas ieviešanu ievērojami ir mazināts muitas klientu administratīvais slogs.
24.04.2015.
Aglonas novadā pilnveidota I.Spīķes ģimenes ārsta prakse
Uzlabojot ģimenes ārstu pieejamību Aglonas novada teritorijas iedzīvotājiem, ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu ir attīstīta I.Spīķes ģimenes ārsta prakses infrastruktūra Aglonā.
24.04.2015.
Vallē ūdenssaimniecības attīstības projektu īsteno ātrāk kā iecerēts
Vecumnieku novada Valles ciemā pirms paredzētā termiņa izdevies pabeigt ūdenssaimniecības attīstības projektu, kas līdzfinansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF). Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 23. aprīlī apmaksai Valsts kasē iesniegusi noslēguma maksājuma pieprasījumu par šī projekta izdevumiem.
16.04.2015.
CFLA klientu apkalpošanas centrā sniedz konsultācijas par iespējām pretendēt uz ES fondu līdzfinansējumu
Kopš š.g. 27. martā atklāja klientu apkalpošanas centru Rīgā, Meistaru ielā 10, interesenti aktīvi izmanto iespēju konsultēties par Eiropas Savienības (ES) fondu līdzfinansējuma saņemšanas iespējām projektu realizācijai 2014. – 2020. gada plānošanas periodā.
16.04.2015.
Uzlabo veselības aprūpes infrastruktūru Jelgavā un Aglonā
Ar ERAF līdzfinansējumu īstenoti projekti ģimenes ārstu prakšu infrastruktūras uzlabošanai Jelgavas poliklīnikā un Aglonas novadā. Noslēguma maksājuma pieprasījumi par šo projektu realizāciju Valsts kasei apmaksai iesniegti 16. aprīlī.
09.04.2015.
Ar ERAF atbalstu aprīko ārsta praksi Daugavpilī
Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētu projektu, Daugavpilī ir attīstīta ģimenes ārsta Jeļenas Jerofejevas prakses infrastruktūra.
07.04.2015.
Ūdenssaimniecības projektu Mežotnē īsteno ātrāk kā iecerēts
Bauskas novada Mežotnes ciemā pirms paredzētā termiņa izdevies pabeigt ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projektu, kas līdzfinansēts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF). Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 2. aprīlī apmaksai Valsts kasē iesniegusi noslēguma maksājuma pieprasījumu par šī projekta izdevumiem.
02.04.2015.
Labiekārtotas ģimenes ārstu prakses vietas Ogrē
Labiekārtojot ģimenes ārstu prakses infrastruktūru Lailas Ozoliņas un Leldes Sāmites ģimenes ārsta praksē Ogrē, ir pabeigta projektu īstenošana. Līdzfinansējums projektiem piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
02.04.2015.
VRAA ar ERAF atbalstu veido informācijas sistēmu teritorijas attīstības plānošanai un pārvaldībai
Ar Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) izstrādā pašvaldību teritorijas attīstības plānošanas, infrastruktūras un nekustamo īpašumu pārvaldības un uzraudzības informācijas sistēmu. Pašreiz īstenota ir projekta 1.kārta.
31.03.2015.
Izmantojot ERAF finansējumu, ieviesti e-pakalpojumi PMLP
Īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētu projektu, Latvijas Republikas Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) ir attīstījusi pasu sistēmu un Vienotās migrācijas informācijas sistēmu, uzlabojot elektronisko identifikācijas karšu un elektronisko uzturēšanās atļauju (karšu) izsniegšanu.
27.03.2015.
Darbu sāk CFLA klientu apkalpošanas centrs
Piektdien, 27. martā, durvis apmeklētājiem vēris Centrālās finanšu un līgumu aģentūras klientu apkalpošanas centrs Rīgā, Meistaru ielā 10. Turpmāk tas būs galvenais klātienes tikšanās punkts ar aģentūras darbiniekiem tiem, kas plāno piesaistīt Eiropas Savienības struktūrfondu un Kohēzijas fonda līdzfinansējumu projektu īstenošanai.
26.03.2015.
Gadskārtējā sanāksmē tiekas Latvijas – Šveices sadarbības programmas īstenošanā iesaistītie
Latvijas – Šveices sadarbības programmas ieviešanā iesaistītās institūcijas š.g. 25. martā tikās ikgadējā sanāksmē, lai vērtētu aizvadītajā gadā sasniegto. Centrālā finanšu un līgumu aģentūra programmas projektu administrēšanu veic kopš 2008. gada.
26.03.2015.
ERAF līdzfinansētais projekts guvis atzinību
Ziemeļkurzemes reģionālās slimnīcas Talsu filiāles ēka ieguvusi 3.vietu konkursā „LATVIJAS BŪVNIECĪBAS GADA BALVA 2014”.
24.03.2015.
Atklās CFLA klientu apkalpošanas centru
Piektdien, 27. martā, plkst. 11.00 atklās Centrālās finanšu un līgumu aģentūras klientu apkalpošanas centru. Atklāšanas pasākumā piedalīsies pārstāvji no Finanšu ministrijas, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā un CFLA, centru atklās finanšu ministrs Jānis Reirs.
24.03.2015.
Ar ERAF atbalstu īstenoti ūdenssaimniecības projekti Jaunaglonā un Vecsaulē
CFLA iesniegusi apmaksai Valsts kasē gala maksājumus divos ūdenssaimniecības attīstības projektos, kas līdzfinansēti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projekti īstenoti Aglonas novada Jaunaglonas ciemā un Bauskas novada Vecsaules ciemā.
17.03.2015.
Labiekārtota ģimenes ārsta prakse Baltinavā
Labiekārtojot ģimenes ārsta prakses infrastruktūru Māras Pilānes ģimenes ārsta praksē Baltinavā, ir pabeigta projekta īstenošana. Līdzfinansējums darbu veikšanai piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
16.03.2015.
Aktualizē iepirkumu vadlīnijas sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem
Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) ir aktualizējusi Iepirkumu vadlīnijas sabiedrisko pakalpojumu sniedzējiem, kas ir piemērojamas Eiropas Savienības Kohēzijas fonda un Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējuma saņēmēju, kā arī šo fondu projektu ietvaros veiktajiem iepirkumiem.
13.03.2015.
Skaidrojums par būvdarbu garantijas termiņu
Saskaņā ar jauno regulējumu būvniecībā no 01.10.2014. ir mainīts minimālais būvdarbu garantijas termiņš būvēm. Aicinām finansējuma saņēmējus pievērst uzmanību būvdarbu garantijas termiņam, kas norādīts būvvaldes sagatavotajā aktā par būves pieņemšanu ekspluatācijā - tas nevar būt mazāks par speciālajos būvnoteikumos noteikto.
12.03.2015.
Publicē indikatīvu plānu ES fondu projektu atlasēm
Finanšu ministrijas vadībā izstrādāts papildinājums 2014. - 2020. gada plānošanas perioda darbības programmai "Izaugsme un nodarbinātība". Tajā ikviens potenciālais finansējuma saņēmējs var vienkopus apskatīt jaunā plānošanas perioda programmas un jau savlaicīgi izvērtēt un plānot savas iespējas pieteikt projektu kādā no tām.
11.03.2015.
Ūdenssaimniecības infrastruktūras projektus īsteno ātrāk kā plānots
Kolkā, Lejasciemā un Červonkā ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstības projektus izdevies pabeigt pirms paredzētā termiņa. Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 9. martā apmaksai Valsts kasē iesniegusi noslēguma maksājuma pieprasījumus par šo projektu izdevumiem.
03.03.2015.
Ar ERAF atbalstu īstenoti ūdenssaimniecības projekti Tirzā un Ceraukstes pagasta Mūsas ciemā
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra iesniegusi apmaksai Valsts kasē gala maksājumus divos ūdenssaimniecības attīstības projektos, kas līdzfinansēti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projekti īstenoti Bauskas novada Ceraukstes pagasta Mūsas ciemā un Gulbenes novada Tirzas pagasta Tirzas ciemā.
25.02.2015.
CFLA pārstāvji piedalās seminārā par krāpšanas un korupcijas novēršanu ES fondu apguvē
Lai savlaicīgi apzinātu un samazinātu riskus 2014.-2020. gada plānošanas perioda Eiropas Savienības (ES) fondu investīciju īstenošanā, tādējādi nodrošinot veiksmīgu ES fondu apguvi, Eiropas Komisija šodien, 25. februārī, Rīgā rīko starptautisku semināru par krāpšanas un korupcijas apkarošanas pasākumiem. Seminārā piedalās arī Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) pārstāvji.
23.02.2015.
Kazdangā, Tūjā un Medumos ar ERAF atbalstu īstenoti ūdenssaimniecības projekti
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra iesniegusi apmaksai Valsts kasē gala maksājumus trijos ūdenssaimniecības attīstības projektos, kas līdzfinansēti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projekti īstenoti Aizputes novada Kazdangas ciemā, Salacgrīvas novada Tūjas ciemā un Daugavpils novada Medumu ciemā.
17.02.2015.
Četru apdzīvotu vietu iedzīvotājiem pieejams labāks dzeramais ūdens
Pabeigti ūdenssaimniecības attīstības darbi četros pagastos un ciemos, kur ar ERAF atbalstu rekonstruētas ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas. Centrālā finanšu un līgumu aģentūra 16. februārī iesniegusi Valsts kasei apmaksai pašvaldību iesniegtos maksājumu pieprasījumus.
13.02.2015.
Ar ES fondu atbalstu uzlabota ārsta prakses vieta Riebiņu novadā
Labiekārtojot ģimenes ārsta prakses infrastruktūru Margaritas Kroles ģimenes ārsta praksē Galēnu pagasta Riebiņos, ir pabeigta projekta īstenošana. Līdzfinansējums darbu veikšanai piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).
11.02.2015.
Pa pēdām Eiropas Savienības fondiem - Ēnu diena CFLA
Šodien, 11. februārī, CFLA viesojās Āgenskalna Valsts ģimnāzijas un Kuldīgas 2. vidusskolas audzēknes. Ēnu dienas ietvaros skolēniem tika piedāvāta iespēja iepazīties ar darbu ES fondu administrēšanā un projektu īstenošanas uzraudzībā.
10.02.2015.
Izmantojot ERAF finansējumu, Valsts darba inspekcijā ieviesti e-pakalpojumi
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra iesniegusi apmaksai Valsts kasē gala maksājumu projektā, ko īstenoja Valsts darba inspekcija, izmantojot Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzekļus.
10.02.2015.
Ar ERAF atbalstu īstenoti pieci projekti ūdenssaimniecības jomā
CFLA iesniegusi apmaksai Valsts kasē gala maksājumus piecos ūdenssaimniecības attīstības projektos, kas līdzfinansēti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda. Projekti īstenoti divos Bauskas novada ciemos - Dāviņu ciemā un Mežotnes pagasta Jumpravas ciemā, kā arī Sējas novada Pabažos, Priekuļu novada Jāņmuižas ciemā un Gulbenes novada Gulbīša ciemā.
04.02.2015.
Riebiņos un Grenctālē pabeigti ūdenssaimniecības projekti
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra iesniegusi apmaksai gala maksājumus divos ūdenssaimniecības attīstības projektos, kas līdzfinansēti no Eiropas Reģionālā attīstības fonda - darbi pabeigti Grenctālē un Riebiņos.
29.01.2015.
Aicinām pieteikties Ēnu dienai
Līdz 4. februārim aicinām skolēnus pieteikties karjeras izglītības pasākumam "Ēnu diena 2015" - Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA), tāpat kā citus gadus, piedāvā iespēju iepazīties ar aģentūras darbu gan Rīgas, gan reģionālajās nodaļās.
23.01.2015.
Turpina uzlabot veselības aprūpes infrastruktūru
Šonedēļ atklāta rekonstruētā Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Infektoloģijas nodaļa - daļa no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētā projekta stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras attīstībai, kurā paredzēts ieguldīt vairāk nekā 12 miljonus eiro Eiropas Savienības fonda līdzekļu.
20.01.2015.
Informēs par jaunajā plānošanas periodā pieejamo ES finansējumu
21. janvārī plkst. 16.00 Eiropas Savienības mājā Rīgā, Aspazijas bulvārī 28 notiks seminārs „ES fondi – jaunā plānošanas perioda iespējas Latvijā”.
KLIENTU APKALPOŠANAS CENTRS
Meistaru iela 10, Rīga
Tālrunis: (+371) 66939777
E-pasts: info@cfla.gov.lv
KORESPONDENCES
ADRESE
Centrālā finanšu un līgumu aģentūra,
Smilšu iela 1,
Rīga (Vecrīga),
LV-1919

E-pasts oficiālai sarakstei cfla@cfla.gov.lv
Maijs 2021
 • P
 • O
 • T
 • C
 • P
 • S
 • Sv
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes. Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, tiks nodrošināta tīmekļa vietnes optimāla darbība. Turpinot vietnes apskati Jūs piekrītat, ka izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes. Lasīt vairāk
Piekrītu